Esnek zar olayı çok mu yaygın?

bakire olduğunu düşündüğüm çıktığım kızlar hep esnek zar diyorlar ilkimsin diyorlar siz olsanız inanırmısınız?sevgi olsa inanıcamda sevgi yok

Güncellemeler:
esnek zar olayı doğru bende biliyorum ama her yattığım esnek olunca ne bilim,ben bakir değilim aşık olacağım kişinin bekareti asla önemli değil,ben sormuyorum onlar söylüyorlar

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• valla benim bir arkadasım vardı ilişkiye girmek istedik sonra ben olmaz bakiresin dedim. oda birşey olmaz benim zar esnek dedi. ne kadar inandırıcı bilmem ama galiba patlaktı fahişe :p

0|1
    3|0
    • esnek olduğunu nerden biliyorduki yaptınmı peki

• sen yattıysan senden sonrakine esnek derse yalan olur ve esneklik bitmez

• ne yalan söyleyim yattım evet. ancak esnek olduguna inanmadım .

Kızlar Ne Diyor 6

• senı yıyorlar usta:))

0|0
    0|0
    • yesinler sorun yok karşılıklı :) ben esnekliklerine zarar vermiyorum nasıl olsa esnekler :)

• Valla eltim var benim kız 7 senelik evli ama hala bakire zarı esnek olduğundan. Oldu mu oluyo. Doktor gerek yok doğumda yırtılır dedi o yüzden doktor müdahalesi yaptırmadılar.

0|0
    0|0
  • dogum yapınca bile yırtılmayanları var :-)

0|0
    0|0
    • ne güzel işte bakireyim desinler ayrılıp başkasıyla evlenecek olurlarsa :)

• bunu kadın-erkek diye ayıramayız.temiz kalpli-kotu niyetli insanlar her daim vardır, var olacaktır

• haklısın

• benim tanıdıklarımın hepsi ben dahil esnek değiliz. arkadaşlar çok esnekmiş :))

0|0
    0|0
    • evleneceğin erkeğe saklıyosun kendini öylemi

• böyles bişiy olsı bişiy ama ? esnek olanlar ilişkiye grdiklerinde ilk kan gelmeynce mi anlıyı yoksa bunlar hep muayneye mi gidiyo kimseyle ilşkiye grmeden esnek olduğunu nasıl anlıyo anlamış değilim...

0|0
    0|0
  • inanıp inanmak sana kalmış da bu bilimsel olarak kanıtlanmış bişey. Olması normal yani

+ Biz sizin daha önce ilişkileriniz olup olmadığını sorduğumuzdada çoğunuz bakirsiniz

Artık hanginiz doğruysaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güncellemeye binaen: Bu zar, bekaret olayını ayakta tutan zaten kadınlardır. Asıl suçlu onlar. Mal mal çemkirmelerine bakma sen.

0|1
    0|0
  • :)):)) Kadınlar yalan söylemyi severler :)

0|2
    0|0
  • Bütün esnek zarlar seni mi buluyor? şüphen varsa yapacak bir şey yok ya bırakacaksın yada bu düşüncelerini yenip devam edeceksin.

0|0
    0|0
  • banada hep oyle dıyorlardı yarısı esnek zarlıyım dıyordu oysakı bu oran yuzde 2 yada 8 mı neydıı

0|0
    0|0
    • senle yattıktan sonrada esnek demeye devam ederlermiki?benle yattıktan sonra sonrakilerde esnek derlermi acaba

• derler tabı ne sandın yaa senden oncekılere de demıslerdır

• Bana biri öyle dese, inanmaz bakardım. o kadar da zor degil, kızlık zarını görmek, ve anlamak. sonucta doktor da gözle muayene ediyor. mikroskop altında bakmıyo.

ben bakardım, esnek mi, yoksa yırttırmış mı anlardım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...