Eerkekler ve seks

günaydın arkadaşlar erkekler neden bu kadar sexe düşkün ya benim bi sevgilim var 22 yaşında ve kimseyle cinsel deneyimi olmadı benim oldu bakire değilim ama o beni bakire biliyo neyse sexe çok düşkün ne yapıcam ya sürekli sex yapmak istiyo arkada istiyo bide yaaa offf beni seviyo ama sex olunca işler daha çok değer veriyo ve daha çok seviyo ben beni normal sevsin istiyorum ne yapıcam beeeenn

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• ask ve bu tur istekler bir butundur, ayirmak zor.

0|0
    0|0
    • ama 22 yasında ve hıc sex deneyımı olmadı abartmıyo dımı sureklı benı ıstedığını söyleyıp duruyo ya

• normal dıyosun yanı ben dıyo geneleve gıtsem daha mı ıyı ya ben senınle baslamak ıstıyorum herseye dedı

• o sozu cok kaba olmus, sana alternatif orasini gormesi yani. bence sen iliskini bir gozden gecir. sana sadece seks icin mi yaklasiyor olabilir mi?

Erkekler Ne Diyor 25

• Ya bence öncelikle bir IQ seviyeni ölçtür, belki hayatta bir çok şeyden muhaf olabilirsin :D

Sonra da canın istiyorsa çocukla seviş, istemiyorsa sevişme... Bakire değilsin diye senden soğuyacaksa soğusun zaten bence problem yok...

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok deneyimi de yoksa bilrikte olursun bir sefer önden onunda sıkıntısı bitmiş olur. nasılsa anlamaz olayı

0|0
    0|0
  • istediğini versen de değişmiyo evlenmeden sürekli yapmadan o isteği geçmez ama seni de seviyordur eminim ama şuan aklı değil başka bölgesi çalışıyor evlendiğinde o istekleri azaldığında geçer anca bunlar yoksa çok zor seni de çocuğu da çok iyi anlıyorum

1|0
    0|0
  • çünkü bu memlekette cinsellik tabu, kadınlara seviştikleri için kötü gözle bakılıyor ve bu yüzden insanlar cinselliği yaşayamıyor. bu sebeplerin tümü bir araya gelince de yaşanmayan cinsellik ister istemez takıntı olabiliyor doyururlmamış her ihtiyaçta olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • bu kızlar neden bu kadar mantıksız niye sizi seven e değilde cinsel obje olarak görene verirsiniz madem istiyo adam sende seviyosun sevildiğinide biliyosun niye vermiyosun niye bu kadar garipsiniz

0|0
    0|0
  • allah düşmanımın başına vermesin seni gizli bayan!

0|3
    0|0
  • yalan üzerine bi evlilik yapma derim en kısa zamanda bakire olmadığını söyle... ilerde bu durumu anlarsa üzülen 2 taraf da olur ama inan erkek arkadaşın çok daha fazla üzülecektir

0|0
    0|0
  • Bi öncekide aynını yapmıştı verdin gitti kızlık değil mi? Hani nerde o kızlığını alan? Bu da aynısı, bi sonrakide aynı olacak? Ergen ergen sorular

0|0
    0|0
  • belkide meraktır yahu :)

0|0
    0|0
  • FATAL ERROR 404 !

0|0
    0|0
  • cinsel deneyimi olmadan sekse nasıl düşkün oluyor, orasını anlayamadım :))

eğer yaşamak istemiyosan açık açık söylemelisin ona.

0|0
    0|0
    • diyorum anlamıyo kııı

• ya gelmez olur mu bnde onu ıstıyorum ama bız bunula evlenıcez ve bakırelığe önem verıyo oyuzden sımdı ılıskıye gıremem zaten arkadan ıstıyo evlendığımız gun bozucam senı dıyo ama arkadan ıstemıyorum ben

• anladım, yalnız bakirelik konusunda şimdiden açık açık konuşsan daha iyi olmaz mı. kendini onun yerine koysan, sevdiğin kadının seni kandırması hoşuna gider miydi? arkadan istemesi normal de hayır dediğinde konuyu kapamalı, ısrar etmemeli.

• Zaten bakire değilsin arkdan ver verirken bi katakülle yap ne biliyim boya moya yrleştir içeri yanlışlıkla oraya filan soksun amann hayal gücüme tükürüym :D

0|0
    0|0
  • seni sexs için sevecekse bırak sevmesin verdiğin gün senden alacağını alınca soğur

0|0
    0|0
    • işte bende bundan korkuyorum ve o yuzden vermıyorum surunsun bıraz yaa benı olduğum gıbı sevsın sex ıcın sevmesın ıstıyorum

• olması gereken bu yiyeceği yağı gün geldiğinde yein

• ilk defanın heyecanı...verme..sürünsün...

0|0
    0|0
  • SEVMEYENE VERDIYSEN SEVENE DE VER OLSUN BITSIN

1|0
    0|0
  • surundurme cocuğu

0|0
    0|0
  • Ver gitsin ya nevar :)

0|0
    0|0
  • biri normal sevsin şu kızı...

0|0
    0|0
  • bakire olduğunu nasıl biliyor?sorunda çelişki var

0|0
    0|0
  • versene çocuğa yazık değil mi neden bakire rolerindesin :)

0|0
    0|0
  • ver kurtul :))

0|0
    0|0
  • esnek demişindir kesin :) sizin en kolay yalanınız 20 tane kızla yattım çoğu esnekti :)

0|0
    0|0
  • anal yapıp acıya katlanacagına normal yapın zaten bakire değilmişsin.Eğer bakireliği dert edicek birisi ise kızlık zarının esnek olduğunu o yüzden yırtılmadığını söylersin.Google da bununla ilgili açıklamalara baksın.

1|0
    1|0
  • bakire değilmişsin zaen ver gitsin ne kıvrandırıyosun çocuğu

0|0
    0|0
  • O bakire, sen değilsin ve o sexe daha düşkün oluyor öyle mi? 'İsteme'yi bir faaliyet olarak algılama, bence bir daha değerlendir. Kadın düşmanı bir erkek yapmak istemiyorsan bir an önce geçeği de anlat...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni NORMAL seve bilmesi icin, seninde dürüst olman gerekiyor bence.. Bakire oldugumu biliyor diyorsun,.. Belki seni kandiriyor, olmadigini biliyor, seni becermek istiyor ondan sonrada ayrilmak.. Sen kandiriyorsun da o kandiramazmi? Dikkatli ol derim, Poponun üzerine düse bilirsin

1|1
    0|1
  • tatlımmmmm çıkmaz yollardasın bakire olmadığını solemelisin yalanla br yere varamazsınnn

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını anlarsa soğuyup senden ayrılabilir. seni de kendisinin ilki sanıyordur o şimdi.dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...