Seviyorum, canımı veririm ama ciddi düşünemiyorum yine de her gece ölüyorum

2 ay önce başladı ilişlimiz.İlk zamanlar sadece sexti ama sonra birbirimize aşık olduk ve çok bağlandık.Beni çok seviyor bundan adım gibi eminim bende seviyorum en az onun kadar ama geleceğimizi düşünemiyorum.Bazen gelecekteki evimizi, çocuklarımızı, düğünümüzü konuşuyor çocucuğumuzun ismi gökay olsun diyor bende he diyorum geçiyorum.Aslında içim gidiyor ama ciddi düşümemeliyim diye kendimi programlıyorumışım zaten bazen bunları içten bi şekilde söylerken gözüm doluyor hemen esneme numarası yapyorum... Bazen uzun uzun bakıyorum ona aklımdan diyorumki o anda '' ah be güzelim keşke ilk erkeğin ben olsaydım keşke p*çin birine kendini becertmeseydin '' diyorum.Benden önce 2 senelik bi ilişkisi olmuş ve birçok kez ilişkiye girmiş anlıyıcan kız bakire değil, ama keşke bana ne bilim kazayla patladı deseydi bisikletten düştüğümde yırtıldı deseydi belki inanmazdım ama o p*ç kurusunu aklıma getirmezdim..Çok sinirleniyorum yediremiyorum yinede. Çok seviyorum dostlar her gece uykusuzum her gece içiyorum aklımda hep o var hep aynı şeyi düşünüyorum '' keşke ilk benim olsaydın ''.Geleceğimi aldı elimden bu kız sadece geçmişi onu duüşünüyorum, yaşadığı teccübeleri düşünüyorum... Onsuz kalmayı denedim ayrıldım 2 gün dayandım tam ona dönemeye karar vermişken o evime geldi ağlayarak seni çok seviyorum nefen alamıyorum dedi. 1 saat koynumda ağladı resmenn offf dostlar offf ben napıcam şimdi.Boşa dolduruyorum sığmıyor doluda almıyor :s Kalbim ona ait tamamen beni benden aldı bildiğin teslim oldum ona ama ailemle tanıştıramam, yapamam bunu konu ailem değil ben bozdum derim onlara sıkıntısı yok konu benim grurum sokimm grura ya arkadaş benden önce biri tadına bakmış, okşamış, kokusunu almış ya varmı ötesiii lanett olsunn lanettt nasıl bi çıkmza girdim... Gözümü kırpmadan böbreğimi veririm ona Allahım şahit kanser olsun saçımı 0 ' ra vururum ama evlenme durumunu kabul edemiyorum bi türlü düşünemiyorummm...

Var mıdır bakire olmayanla ciddi düşünen ? nasıl kabul etmiş bu durumu ?

Erkekler siz peki benim yerime koyun kendinizi bi nasıl bi karar verirdiniz ?

Peki bayanlardan böyle bi durumu kabul ettiren var mı sevgilisine ve bunu nasıl sağlamış erkek nasıl düşünür böyle ? evrim teorisi gibi oldu...

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• hepsi yaşanmış bi kere..cok zor bir durum helede bi erkek için :/ bilmiyorum,devam edersen her seferinde aklına geldikçe kahrolacaksın,devam etmezsende severek mahvolacaksın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Onemli olan senden oncesi degil seninle, bundan sonra yapacaklaridir!..

Soyle dusun peki ya bakire olsaydi ve evlenseydiniz, sonrada seni her defasinda aldatsaydi hergun her dk her saniye.. Oylesi daha mi iyi senin icin!..

Daha ileri dusunelim bakire ve senin oldu, ilerde ayrildiniz peki kiz arkadasinin hayatina giren yeni erkek o zaman sizin bu konumunuza dusmus olmuyormuydu?

Kusura bakmazsaniz, Boyle dusunceleriniz varsa nicin cinsel iliskide bulunuyorsunuz. Karsinizdaki kisiye hakaret bence!.. Kiz arkadasinizla cinsellik yasamanizin nedeni daha once onun zaten birileri ile oldugu icinse bu cok yazik ve cok asaglik bir dusunce!...

0|1
    0|0
  • gelecek düşünmüyorsan kızın hayalleriyle oynayıp vebaline girme. yarış mı yapıyorsun ilk ben olmalıydım diye. olmamışsın işte değiştirebilir misin? hayır.

artık sevmek sevilmek bağlanmak bağlı kalmak o kadar zor değerler ki bunları saçma sapan bir yarış uğruna ezdiğinin farkında değilsin. hepsinden önemlisine sahipsin aslında ama böyle düşündüğün sürece hem kendini hem de kızı üzmeye devam edeceksin. sonra ne olacak? ya devam edeceksiniz ama senin aklına taktıkların sizi yiyip bitirecek, ya da ayrılacaksınız ve çok değil bir kaç yıl içinde belki de hayatın boyunca atamayacağın pişmanlığın olacak.

1|0
    0|0
    • yarış mı hayır hayır böyle bi düşüncem yok.Sadece benim çiçeğimi koklamış olmaları tadına bakmış olmaları sorun ama o çiçek benim yinede ne olursa olsun benimmmm o.Farklı düşünmüyoruz ancak ben farklı bi düşünce arıyorumm

• lütfen bunu tadına bakmak olarak yorumlama. emin ol daha kolay kabullenirsin.

tada bakmak ney laynn :D

• kızlık zarını diktirip gelse ve ordan burdan düştüğü zırvalarını uydurmak zorunda kalmasaydı da sende bunu bilmeseydin.. ki, herşeyi en başından bilmek de yetmiyor ya sizin gibilere.. gayet güzel anlatırken "benden önce başkası tadına bakmış"lar falanlar filanlar ne abuk subuk bir çelişkidir... umarım işi gücü yerinde sağlam karakteri olan bir bayandır. buraya yazdıklarını ona anlat ve gerisini ondan bekle bence.

2|0
    0|0
  • Başkaları ne yapmışı merak ediyorsun.Sorularından bunu anladım sanırım başkaları ne der korkusunu da yaşıyorsun.Neyse sana tek söyleyeceğim evlenmeyi kendine yediremiyorsun ama o kızla 2 ay boyuca sen de beraber oldun.Amaç sadece ihtiyaç karşılamak mıydı?Değilse ayrılmayı nasıl kendine yedireceksin?

0|0
    0|0
    • ben merak etmiyorum sorunuma mantıklı bi çözüm istiyorum, yardımcı olursunuz sevinirim!

• Mantıklı bir çözüm arıyorsan bakire birini bu kadar sevip sevemeyeceğini kendine sor.Bu kızdan o nedenle ayrıldığında belki de bir daha bu kadar sevebilceğin biri karşına çıkmayacak bunu da düşün.

• Ne olursa olsun sevdiğin kız sana doğruyu söylemiş sen bakir olmadığına göre onunda bakire olmasını beklemen hata baştan zaten. O yüzden bundan sonra geleceğinde sadece sen olucağına göre geçmişi kendi geçmişindeki kirliler gibi üzerini örtmelisin sevdiğinle olmak istiyorsan eğer ..

0|0
    0|0
  • üşenmedim oturdum okudum.

şuanda seninle dimi ?

seni seviyor , sende onu.

peki sen onu bırakmasan ,

oda seni bırakmasa ve artık sadece sen olsan?

Nasıl olur..

2|0
    0|0
  • sana oludugu gibi anlatmıs. yalan konusmamıs. bence yapıp yapıp diktirenlerden ya da yalan konusanlardan daha onurlu. ayrıca o bir seyler yasarken sen cekirdek citlemiyordun degil mi? birinden beklediginin aynını ona vermek zorundasın. ha, sende yok mu? o zaman o seyi onda aramayacaksın.

0|0
    0|0
    • Kızlar ilk erkeklerini unutmazmış hiçbir zaman hemde 2 yıl olay küçük değil.Kazayla olmuştur 1 kere olmuştur bu affedilir ama bu tekrar tekrar şuan bana baktığı gibi olmuştur 2 sene yaa.Ben mi ben temizim hiç bi kızın bakireyetini bozmadımm

• hiç yardımcı olmuyosun en iyisi sus... yargıla demiyorum yardım et diyorum

• benim katlanamadıgım bu ikiyüzlülük, sen degilsin aslında. türk erkeklerinin geneli böyle.

sana tavsiyem düsün, tasın. fazla canını yakmadan bırak ki muhtemelen bırakacaksın. pişman olursun elbet, ama sen pişman oldugunda cok gec olabilir. bunu da hesaba kat. kal saglıcakla gizli.

• seviyormuşsun vay be..külah yapayımda ona anlat..kusura bakma ama onu sevdiğin filan yok...aşk bu kadar basit değil..sen şimdi git bakire biriyle mutsuz bir evlilik yap..ancak bunu hakediyorsun.

1|0
    0|0
  • yol yakınken konuş kızla ben ciddi düşünemiyorum die kızın hayelleriyle oynama.

1|0
    0|0
  • Noldu siz ayrıldınızmı ? merak ettim.

0|0
    0|0
    • hayır ayrılmadıkk ama hala atamadım bu düşünceyi kafamdann, zaman lazım galibaa

• kururuna yedirmiyceksen evlenipde kizin hayatini mahv etme bence.

0|0
    0|0
    • bende yanlış bi karar vermek istemiyorum ama işi evlenmeye getirirsem ilerde sorun yaşamam siler atarım

• ben sevgilimle beraber olduğumda bakireydim ama ondan önce bi kaç kişile yakınlaşmıştım ve biz birlikte olduğumuzda kan gelmedi ama o bana inandı ve eğer bakire olmasaydın da benim için bi sorun olmazdı dedi tabi bu onun biraz modern düşünmesinden kaynaklanıyo sende düşüncelerini değiştirebilirsin bence diyelim ki o kız biriyle evlendi ve boşandı sonuçta or.spuluk yapmamış ciddi bi ilişkisi olmuş ona güvenmiş ama ayrılmışlar bak bu kız seni çok seviyo belli bu devirde böyle seven insan bulmak zor kaybetme derim kızı sen en başta bu kızla ciddi düşünmem diye kendine kabul ettirdiğin için şimdi böyle oluyosun sana tavsiyem bu düşünceni değiştir çok mutlu olabilirsiniz birlikte

0|0
    0|0
    • deniyorum o modern erkekler gibi düşünmeyi deniyorum ama geldiğim yer yetiştiğim yer yadırgıyor bu durumu ama çok dürüstte olunmaz bee banane senin geçmişte yaşadıklarında ne söylüyosun kii amacın ne bakire değilsin anladık neden yaramı deşiyor anlamıyorummm

• e yalan mı söylesin sana karşı dürüst olmuş

• kusura bakmada arkadasım cok aptalca dusunce bunlar helekı 2013 yılında boyle bır dusunceye sahıp ınsanlar kaldımı dıye dusunuyorum pekı sen bakır mısın kımseylee yatmadınmı sen kımse sana dokunmadı opmedımı koklamadımı ya oda onları dusunuyosa sen kız erkek ayrımı yapacagına otur once bunları dusun ...yanı o kızoglan kızda olabılırdı ne dıgsıcektı bı patlatacagın zarmı senın ıcın onemlı olan pekı madem evlılık dusunemıyosun o kızı gunden gune neden ıumıt verıyosun ayrıl o zmn cokmu uzulecegını dusunuyosun ama onla bu ılıskıye devam ederek zaten onu umıtlendırmıs oluyorsun o evlılık planları yaparken sen onunla cıddı olmadıgını syluyorsun ya su orumcek beynınden bır an once kurtul yada kıza fazla umıt verme yazık gunah vebali agır olur sımdı dıceksın belkı sen nıye boyle sınırlendın benımde ılıskım var hemde 17 yasından brı ve ondan once bır ılıskım oldu gıbı yanı kazat-yla kızlıgım bozuldu ayıbı yok ama 2 sene sevgılı kaldık sonra evlendık sımdı bı cocugumuz var ve gayt son derece mutluyuzzz onun bana dedgı sey benım ıcın onemlı olan bna geldıgın andırrr gecmısın bı onemı yok sende gecmısı ırdeleyıp duruyosun ve o kızla evlensende yıllar sonra onun basına kakıp kakıp duracagın sey ıse bu dusuncen bırak uzme kızı daha fazla

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım sen ne yapiyorsun he ne yapiyorsun yaaaaa bağirtma beni gelmiyim yanına aklını başına topla neyin kafasındasın sanane kızın gecmişinden ha bunları kaldıramıyacaksan o zaman sende bazı haltları yemeycen ..kız geçmişte yaşamış eee sende yaşadın ne farkınız var aynı düzlemdesiniz işte kaldıramıyorsan hayatına aşkı maşkı sokmaycan kardeşim...

0|0
    0|0
  • biri şunun özetini geçsin lütfen

1|0
    0|0
    • bi kıza deli gibi aşık ama kız eski sevgilisine vermiş panpa. gururuna yediremiyor , bi yandanda çok seviyor. kız ciddi düşünüyor ama bu aşkından ölsede ciddi düşünemiyor. sahfdbjnkahsnkdjasd

• derinn mevzu panpa kızda az değil kapak atmaya çalışıyor o zaman sahfdbjnkahsnkdjasd

• üniversitedeyiz ne kapağıı hangi yüzyıldaqsın!

• once kendini yargila sonra karar ver senin gecmisin temizmi? ben olsam kabul etmem kendim gibi birini isterim sen kizla ilsikiye giriyorsun kim bilir belki ondan oncede girdin senin ondan ne fazlan var

0|0
    0|0
    • Erkek kız farkını biliyosun.Kızların sorumluluğu faazla tabi benimkide dayanamayıp ilişkiye girmiş.Dostum ben pis değilim elime geçsede bakire olduğu için kızı reddettim zamanında.Ulan madem kızı patlatıyon niye ayrılyon en iyisi ben o puştu bulayım ağzını burnunu kıryım başka türlü rahatlamıyıcsm

• gurur her zaman ağır basar o yüzden kimsenin hakkına girme

0|0
    0|0
  • Seviyorum merkezzzzz

0|0
    0|0
  • Bakireliğinden önce seni gerçekten sevip sevmediğine bakacaksın.Madem sevgin var sonuna kadar gideceksin ve gerisi teferruat diyeceksin babooo..

0|0
    0|0
  • ponpalamaya devam et kanrdeşim.iyi tadını çıkar. Karşına düzgün kişilikli vede bakire bi kız çıkana kadar bırakma. Herkes bir kız bozuyorsa kız bozmak seninde hakkın. Yanlış adamda harcamış hakkını o.

0|0
    2|0
    • Şuanki durum o vaziyette değil keşke öyle olsa daha mutlu olurdumm

• ben bakir oldugum ıcın bekıre bır bayan ıstemek benım hakkım ama sen hakkını kaybetmıssın dostum pekı su an sende ıkıncı elsın senın yaptıgına ne derler sen kackez ılıskıye gırdın bıde bole dusun

1|0
    0|0
    • Bakire kız bozmadım hayatımda bende temizim en az senin kadar

Yükleniyor...