Bir yardım edin ya :( ?

merhaba 15 gün önce Korunmasız ilişki sonucu ella kullandım. şu an ne hamilelik belirtim var ne de adet adetim 3 gün gecikti ara ara kasıklarımlarımda ince bir Ağrı oluyo başka bişey yok sizce durum nedir ya daha önce ki hamileliğimde karnımda kurt var gibi bükülüyodu şimdi hiç bişey yok :(( off

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• niye hamile kalmak isdemiyorsunuz neyin kafasini yasiyorsunuz ne kadar gunaha girdiginjn farkindamisin Allah bir daha omrunce isdesen bile sana bebek vermeyde bilir ne kaadar rajatsiniz ya ohh ne guzel iliskiye gircem rahatliycam keyifimi surcem ama hamilr kalmiycam (Not evli kadinlara soyledim ki evli olmadan zaten iliskiye girenlere soyluycek tek kelmem yok)

0|1
    0|0
    • Ne büyük konuştun be 👆🏼

Erkekler Ne Diyor 10

• ertesi gün hapları zararlıdır kadının hormon dengesini bozar adetinin gecikmesi normal bundan sonra ilk adet gününde d. kontrol hapına başla.

0|0
    0|0
    • Adet bir olsam bende öyle düşünüyorum zaten peki hangi ilaç daha güvenilir

• yasmin kullan hem faydalıdır d. kontrol hapları tabi sadece o yetmez esktra önlemler olrak anal-vajinal karışık seks yapma ve vajinal sonrası ağza boşaltma gibi ekstra önlemler sorunsuz bir seks yaşamanı sağlar.

• o ilaç hormonlarda deısım gosterır bunyeyı bozar.. zaten max 6 ayda 1 kere kullanman gerek. hem ılactan hemde stresten kaynaklı.. kasık agrısı da ılac yuzunden..

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin. Sıkıntıdan dolayı adetin gecikmiş. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • adet olduysan sorun olmaz test yaptır

0|0
    0|0
  • gıt test yaptır hamılesın gıbı duruyor

0|0
    0|0
  • ıcındemı patlattın

0|0
    0|0
  • Elladsn dolsyi uzamistir muhtemelen adetin

0|0
    0|0
  • 3 gün gecikmede birşey olmaz. Strestendir.

0|0
    0|0
  • Düzeni bozuyor o haplar sıkıntı etme

0|0
    0|0
  • Çok saçma davranışlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hormonları etkiliyor o ila. O yüzdendir.

0|0
    0|0
  • Ella adeti geciktirir.

0|0
    0|0
  • Eczaneden hamilelik testi alsana 3 lira felan

0|0
    0|0
Yükleniyor...