Eşcinsellik hastalık mıdır?

kendmin hasta olduğumu düşünmüyorum ama merak ettim arkadaşlar:)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bazen bu tercihtir,bazen meraktır,bazen fantezidir.yaşamadan bunun zevkini bilemezssin.hele lezbıyenlıge sapkınlık yada farklı seyler soyleyen beyınsızler hıc yorum dahı yapmasınlar. cunku kendimden biliyorum sapkin veya hastalikli degilim hem is hemde sosyal hayatimin zirvesindeyim :) not: yattim ,yatiyorum,yatacagim herzaman hehehhehe

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nayır.Bende biseksüelim ama çok da memnunum :)

0|0
    2|2
  • Hasta değilim ,hasta değilsin. ;) keyfine bak.

0|0
    0|0
  • hastalık değil , ama bizim toplumumuzda hoş karşılanmayan bir durum. senin bir homo olduğunu öğrendiklerinde çevrende insan kalmayacaktır. İlişkin varmış , kimle? merak ettim.

0|0
    1|1
    • ben kimle konuştuğumu bilirsem sölerim gizli gizli olsaydı bu işler böyle cevaplamazdın

• Hasta falan değilsin.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nayır.Bende heteroseksüelim ama çok da memnunum :)

1|0
    0|0
  • bazı durumlarda doğuştan olan, bazense tamamen büyüme döneminde ailelerin saçma sapan yetiştirme tarzlarından ortaya çıkan bi durum.

0|1
    2|0
  • Hastalıktır. Doğuştan gelen bir hastalıktır hatta, buna çift cinsiyetle doğmak denir.

Bu nedenle öyle insanları yadırgamamak gerekir ki biz ülke olarak ağızlarına bile yapıyoruz.

Bir insan oğlum kız varken erkekle şe yapabilirmi ya.

Manyakmısınızlan kızmı yok piyada 4 milyar tane var bula bula erkeğimi şe yani.

0|0
    2|0
  • hastalıkkk

2|1
    4|0
Yükleniyor...