Anal ilişkinin zararları nelerdir?

İnternetten araştırmadım çünkü buradaki erkeklerin hepsi göründüğü üzere cinsel sağlık uzmanı.
Anal ilişkinin zararları nelerdir?
Tuvalet tutamamayı duymuştum, bir defa anal ilişki yaşarsak gene olur mu? Ayrıca bu ileriye dönük bir problem mi, ilişki yaşandıktan yakın zamanda mı olur?

0|0
3|41

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer merak ettiğin için soruyorsan tecrübeli biriyle yaşamanı öneririm. Bilmeyenle yaparsan canını çok yakar ve acıdan başka bir şey hissetmezsin. Bol krem kullanmaz ise sert şekilde girdiğine anüste çatlak bile oluşabilir. Buradaki ahlak bekçilerine kulak asma. İşini bilenle ayda 4-5 kere yapsan bile dışkı tutamama diye bir şey yok. Öyle olsaydı 40 yaşına gelmiş diri vücutlu po**cular tutamazdı. İş bittikten sonra kaslar eski haline döner ama eskisi gibi dar olmaz. Çok sık yaptığında evet genişleme oluyor ve alıştırma yapmadan bile giriş yapabilen duruma geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anüs bölgesinde çok fazla mikrop bulunması ve kan damarı yönünden bu bölgenin zengin olması hem kan hastalıklarına yakalanma riskini artırır hem de zararlı mikroplar tarafından bulaşacak hastalıkların erkeğe penis yolu ile bulaşma ihtimalini artırır. Özellikle ters ilişki sonrasında erkeğin mutlaka temizlenmeden kadın ile vajinal ilişkide bulunması çok tehlikeli ve sağlıksız bir durumdur çünkü buradan alınan mikropların direk olarak vajinadan kadına bulaşmasını sağlanmış olacaktır. Ters ilişki bazı kadınlarda psikolojik sorunlar yarabilir bu yüzden partneriniz ile ters ilişki de bulunmamanız hem sizin hem eşiniz için daha sağlıklı bir yol olacaktır aynı zamanda hemoroit yani basur gibi bağırsak hastalıklarının da ilerlemesine sebep olabilir. Erkek için de eşi ile ters ilişkide bulunmak bazen cinsellikten soğumaya kadar götürebilecek sebeplere neden olmaktadır.

Yapmayin gereksiz birsey ve cok günah

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Allah o bölgeyi dışkı yapmak için yaratmıştır, oradan seks olmaz. Pisliğin olduğu yerden ne bekliyorsunuz. O bölgedeki büzük kas içten dışa doğru çalışmaya planlanmıştır, dıştan içe doğru çalışılırsa deforme olur. Her türlü hastalıkta olur. Seks için ilgili bölge vajinadır ve oradan yapılmalıdır.

7|3
    0|0
  • Orası penis giriş çıkışına uygun değildir. Hem adama mikrop kaptırırsın hem de oradaki esnek bağlara zarar verirsin. Esneklik bozulursa büyük abdestini tutamama ya da haberin olmadan çamaşırına bulaştırma gibi riskin olur.

1 kereden bir şey olmaz ama bir kereler uzarsa? %100 kadınlar zevk almaz bundan söylemiş olayım

0|0
    0|0
  • her şeyi bir kenarı bırakırsak bir defa can acısı var.
    psikolojik tatminsizlik var.
    ilişki esnasındaki hoş olmayan görüntü var

0|0
    0|0
  • burdakilere bakarsan hepsi anal ilişkide uzman yok erkeğin bilmiyo ben seni zevk alarak boşaltırım der ama ilk seferde olmicak bagırsağıda yırtarsın zarar verirsin garantisi yok zevk almazsın ve hastalık bulaşma riski yüksek en önemliside erkek kendi zevki için kızın sağlıgını düşünmeden onu duygu sömürüsüyle ilişkiye zorlamasıdır seven saygıduyan erkek bunu istemez

2|0
    0|1
  • Efendim Uzmanlarımız Size Yardımcı Olacaktır.

0|0
    0|0
  • gayler bilir bunun cevabını

0|1
    0|0
  • Yaptığın kişi ile gelecek düşünmüyorsan yap
    Yoksa zaten seni kaşar gözüyle görücek o saatten sonra

0|0
    0|0
  • hiç bir zararı yok yeterki kurallara uygun yapılsın.

0|0
    0|0
  • Mikrop kapma

0|0
    0|0
  • ya acı macı bunlar hikaye hepsinin yöntemi var halloluyor..
    anal ilişki yaşa ama bokunu çıkarma abartırsan ozaman zararı var

0|0
    0|0
  • yakın zamanda olmaz nasıl normal vajınal dogumdan sonra ıdarar tutamama oluyorsa buseferde kaka tutamama olacak ama cok zevk alıyorum sevgılımle anal yaparkenn bence sende devam et geldımı tuvalete gıdersın ne olcak :9

0|0
    0|0
  • laf mı soktun naaptın:)

0|0
    0|0
  • Yakında oturamazsın.

0|0
    0|0
  • Bir defadan birsey olmaz.

0|0
    0|2
  • 50 yaşından sonra bez bağlayıp gezersin kıçına

0|0
    0|0
  • Hiç tecrübem olmadı

0|0
    0|0
  • bıc kac kereden olmaz.

0|0
    0|0
  • Mastırını bıtırdın tez mı hazırlıyonn kız !

0|0
    0|0
  • Günah yasak başka söze gerek var mı

0|0
    0|0
  • Herşey cikabilirr

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama su kesin gotverenin teki olursun

0|0
    0|0
  • İlk anal iliskide zevk alman zor...
    Denilen hersey gelecek icin

0|0
    0|0
  • seksi bilen biriyse anal yaptığını anlar bakireysen böle işlere kalkısma

0|0
    0|0
  • hiçbişey tabi bana gore

0|0
    0|0
  • İhtiyarladığında tutamazsın vidaların gevşek olur hepsi o

0|0
    0|0
  • arkayı tutamıyor kızlar bir zamandan sonra milletin ortasında afedersin aktif olarak osuruyor

0|0
    0|0
  • bokunu tutaman, türlü türlü hastalık kapan bah.

0|0
    0|0
  • Zarari yokk anca azdirir

0|0
    0|0
  • Delik büyür g. tun tutmaZ

0|0
    0|1
  • Anal ilişki anal fissur, hemoroid, fistul hastalıkları riskini azaltır çünkü zorlanmadan tuvalete çıkarsın. Bu hastalıklardan birine yakalandın mı esas o zaman alırsın analdan :) dışkı kaçırma çok uzun surelerde olur ve fazla problem teşkil etmez. Sadece ishal olduğunda iç çamaşırını hafif lekelenme tarzında...
    Zorlamadan yavaş ve kaygan bir şekilde olmalı.
    Top değilim sadece yukarıdaki hastalıklardan ikisine sahibim. İflağımı kuruttu 1 yıldır. İngilizce Türkçe araştırmadığım site kalmadı anal uzmanı oldum :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 2

• Tuvalet tutamama yakın zaman da değil yaş ilerledikçe ortaya çıkar, kasların çalışmamaya başlar falan filan.

0|3
    0|1
  • go tunu s ktirip neyi amacliyosun? evlenecegin adama ben bakireyim derken sirinlik muskasi olmayi mi? g ot olmus otoban ama ben bakireyim diyenlerden mi olmak istiyosun..
    eger derdin bekaret olmasaydi sevisirken aniden gelisirdi bu durum ve sen soramadan anal iliskiye girerdin. buna saygi duyardim.
    ama sen zar icin kocani kandirmak icin koklu bir arastirma icine girmissin iste buyuzdn gozumde b oksun şu an .

4|6
    2|1
Yükleniyor...