Erkekte cinsel isteksizlik

Eşim bir süredir antibiyotik kullanıyor. diş iltihabı için. bu süre içinde ilişkimiz çok nadir oldu. artık bıkma ve sıkılma derecesine geldim. antibiyotikler gerçekten cinsel isteksizlik yapar mı? zaman zaman elle tatmin olduğunu farkediyorum malesef. sonra da ya yorgunum gibi bahaneler söylüyor. devamlı hastayım ilaçtan böyle diyor. ilaçlar da bir türlü bitmek bilmedi. 3 aydır böyle gidiyor. sağlık açısından onu düşündüğüm için önemsemiyordum ama şu masturbasyon olayı sinirlerimi iyice bozdu.

antibiyotikler cinsel isteksizlik yapar mı?

yapsa bile bu kadarı anormal değil mi?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• bazı erkekler geç evlendiğinde; evlenen kadar çoğunlukla mast. ile idare ettiği için sexten zevk alamayabilir..onun mast. yapmasına fırsat vermeden sürekli üzerine atlayacaksın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• antibiotiklerin bir kısmı yapabilir ama sizde şöyle bir anormallik var.

birincisi. 3 ay antibiotik kullanılmaz. diş apsesi 1 hafta 10 günlük tedavi ile geçer. 3 ay sürmez. ayrıca 3 ay antibiotik tedavisi hiç bir doktor hiç bir hastalık için önermez. burada bir sorun var

ikincisi elle doyum yapıp isteksizim yorgunum demesi saçma. mastürbasyon daha çok istek ve daha çok enerji ister. yani mastürbasyon istiyorsa çok enerji ve istek var demektir.

bunları toparlarsak sizinle ilişkiye girmek istemiyor bahane uyduruyor. oturup doğruları konuşmasını isteyin derdi ne. burada iki nedne tahmin edebiliyorum. ya siz onu kendinizden soğutacak bir şey yaptınız. yada aklını karıştıran arzularını süsleyen biri girdi devreye

0|1
    0|0
    • antibiyotik kullanıyor. yanlış tedavi uygulandı. diş apsesi vardı sadece sonra başka dişte enfeksiyon çıktı enfeksiyon yanındakıne sıçradı falan. 2 doktora gittik. ilaç kısmı doğru. zaten bu yüzden üzerine gitmiyorum. ta ki mast. fark edene kadar. çok nadir isteği olduğunu falan söyledi. o sırada tatmini seçmiş. tartıştım falan. bana dokunmama izin vermiyor devamlı uzaklaşma çabasında. ben soğutacak birşey yaptığımı düşünmüyorum. defalarca konusmaya calıstım. sorun bensem söyle düzelteyim dedim

• seni bu konuda suçlamasıda saçma olur. çünkü seni yarıda bırakıyorsa bu bir eşin yapacağı hatadır. kendi hatasını sana yükleyemez. erken boşalma huyu varsa çözecek. sana öncelik verecek sevişerek seni iyice sona yaklaştıracak öyle kendi devreye girecek. buna küsüyorsa o da saçmalık

• çocuk ruhlu bir eşin var :) ve sana küsmüş galiba :) kendini affettirmen lazım :)

• sonucta dişle alakalı bısey.. ve dis apse yaptıqında dıslerını fırcalayamazsın ve aqız koku yapar.. bu yuzdende senınle yakınlasıp belkı ondan tıksınıp bıdaa öpusmek ıstemıceqnı dusunerekten.. mast. yapıo olabılır..

0|0
    0|0
    • zaten öpüşmeyi sevmez, pek tercihi değil. onla alakalı da değil. bende işin içinden çıkamıyorum.

• sen öyle kötü seyler dusunme ya.. ısteksızlık falan yapmaz ama dısınden dolayı.. o ortamı yasamak ıstemıodur.. sen ıcını ferah tut.. dişi qecınce qereqını yapar sana.. sonucta diş aqrısı hıc bıseye benzemez..

• işin içinde masturbasyon olmasa antibiyotiği suçlayacağım ama bu durumda eşinin sana karşı ilgisinin azaldığı ve aldatıldığın kanaatine vardım şahsen. Bu tabiki kesin bir yargı değil ama adımlarını buna göre atman için bir uyarı olabilir. Şöyle düşün sence bir insanın hayal kurmadan mast yapması ne kadar mantıklı. Eğer seni hayal ediyorsa mast yapmaz seninle ilişkiye girer. Bu durumda bir kaç alternatif kalıyor, eşin ya cinsel tercihini değiştirdi hemcinsiyle beraber yada seni aldatıyor.

0|0
    0|0
    • istek çok nadir oluyormus o anı da kendini elle tatmıne ayırıyor sanırım. aldatmadığına eminim. ilgisi azaldığı kesin yanşmıyor bana da izin vermiyor

• biraz zamana bırak bakalım sabırla bekle umarım dediğin gibidir...

• Kendisi bilır sen neden cabalıyosu boyle bir insan icın.

0|0
    0|0
  • Önemli bir konu burdan yazarak anlaşılmaz.

doktor tavsiyesi önemlidir.

0|0
    0|0
  • Antibiotik bozabilirmis diye duydum ama ne kadar dogrudur bilemem. Oyle duymustum bir ara. Bence bir doktora sor sen.

0|0
    0|0
  • evli adamın mast. yapması pek hoş değil.elinin altında gerçeği dururken işi hayal gücüne havale etmek tuhaf bence. şişmanlama gibi bi durum var mı sende:) yani ilgisini kaybettirecek veya senden soğumasına sebep olacak bişey.

0|0
    0|0
  • mast. olayı gercekten varsa kesin senden soğumuştur ayrıca antibiyotik ilaclar pek fazla etmez isteksizliğine

0|0
    0|0
  • yok yapmaz bence ,ama ben bagzı ilaçların ,sertleşme güçlüğü yaptığına şahit oldum ,isteksizlik ayrı birşeyyy,bence biraz eşinin hoşlandığı fantazileri bul ,keşfet ,her erkegi çıldırtan fantaziler vardır

0|0
    0|0
    • odun gibi ya anlamıyor fantaziden

• illaki fantazileri vardır bence ,ama ,bilirim bir insan fantaziden anlamıyorsa zor bir durum ,halbuki yaşanabilecek okadar çok fantazi varki ahhh ahhhhh diyorum

• Antibiyotikten olsa mast niye yapıyo demekki onla alakalı degil,

0|0
    0|0
  • antibiyotk böle yan etkileri olabilir normaldr

0|0
    0|0
  • bak sende bi sıkıntı olabilir. sana söyleyemediği. agzın falan kokuyor mu yada kıl temizliğine dikkat ediyor musun. bi de kadın olduğunu unutma ve unutturma yoksa erkekte entibiyotık isteksizlik yapar :)

0|0
    1|0
  • Antibiyotikler cinsel isteksizlik yapar.

0|0
    0|0
  • Cinsel isteksizlik değilde, tensel isteksizliği gösteriyor masturbasyon yapması.

Sanırım bir dönem senle sex yapmak istemiyor.Sende üsteleme, sonunda gelecektir.

Sende bu süreçte kendini tatmin et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Suçu üç ay geçmesine karşın antibiyotiğe atması saçma.Seninle birlikte olmak istemiyor sanırım..Sende kadınlığını kullan işve cilve yap.Al yeni iç çamaşırları gecelikler bak kendine nasıl düzeliyor o zaman..

0|0
    0|0
  • Sevişebiliriz tatlım -.-

eksilemeyin nayııırr :D

0|0
    2|2
    • başka kapıya!

• Kızma abla benden büyüksün zaten wsdvfbgnm

Yükleniyor...