Bayalar size birşey sorucam?

1 ay sonra evlenecem sevdilimle kısmetse... Ama bana bugun vajinasının sarkık oldugunu söyledi. Sizce bu neyden kaynaklana bilir? Beni aydınlatırsanız cok sevinirim... İyi geceler herkese...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben 20 yaşındayım bakireyim öyle mast. falanda yqpmam çok ama benmde öyle yani kötü bir şey düşünme. o dert etmiş beğenmezsin diye bende korkuyorum ya evlendiğimde eşim beğenmezse diye estetik bile düşünüyorum beğenmesen bile yüzüne vurma utanmasın ama kötü düşünme genetikte olabilir

0|0
    0|0
    • Yuzune vuracak degilim tabiki utanmasını ya da rahatsız olmasını istemem yanımda sonucta 1 aya evleniyoruz hayat arkadaşım olacak. yorumun için teşekkür ederim.

• rica ederim.
      yüzüne vurma derken dile getirme anlamında dedim. teşeklürler eig içn.

• yok canım hayır ona dememek adına sizlere söyledim zaten. rica ederim hatun

En İyi Erkek Görüşü

• Neyden olacak ya doğuştan genetik ya da ilişki yaşamaktan olabilir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genetigi boyledir belki cok mast yapmistir cok iliskiye girmekten de olabilir bir suru cevabi var bunun

0|1
    0|0
    • Hmm anladım teşekkürler...

• Kilo alip vermistir. Klitoral masturbasyon yapiyordur. Kotu seyler degil. Hemen insanlari suclamayin.

0|1
    0|0
    • Kimseyi sucladıgım yok. sadece görüşlerinizi merak ettm okadar. Eger suclucak olsam ya da kötü düşünsem 1 ay sonra evlenmem kendisiyle...

• Mastürbasyondan

0|0
    0|0
    • hmmm anladım teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok fazla zikismekt... öhöm öhöm pardon. Cok fazla penetrasyondan kaynaklidir.

0|0
    1|2
  • Yapısındandır ;-)

1|1
    0|0
Yükleniyor...