Penis eğriliği?

25 yaşındayım ve penisim muz gibi yukarı doğru eğik. şimdiye kadar sıkıntı yapmadım ama evlenicem 1 sene sonra. böyle bir durumu yaşayan var mı aranızda? ameliyat olan? ameliyat sonrasında ne kadar sürede düzeliyor? birde ameliyat olduktan sonra dikiş izleri falan çok belli oluyor mu? bilgisi olanlar paylaşssın lütfen. doktora git demeyin zaten gidicem yardımcı olacaklar yazsın

Güncellemeler:
biraz fazla eğik ama. mesela misyoner pozisyonunda olduğum esnada vajinaya denk gelmeyebilir yarın bir doktora göstericem.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Kıymetini bil bence. Partnerini uçurursun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hocam rahat ol... ne sana ne karşındakine zararı yok... ameliyat kesin çözüm değil! Allah korusun şimdiki halini sonra ararda bulamazsın!!! aman diyim ameliyattan uzak dur... illa direk gibi dik olmak zorunda değil! kimilerinin ki sağa ya da sola yatık duruyor... seninki de yukarı kalkmış... rahat ol zararıda yok yan etkiside yok... canını sıkıp moralini bozacak bir durum yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aaa beni endiselendirdin ya sen!!! belki sevgilimin de penisi egridir diye merak ettim :(
    yarin kesin gostermesini istiycem :))

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu anormal bir durum değil, hatta kadınıın daha çok hoşuna gidiyor

0|0
    0|0
  • normal kardeşim. göbeğine değmiyorsa sıkıntı yok yani. kemik değil zaten kıkırdak :D

0|0
    0|0
  • Bir hata yapicak gorecen ebeninkini bulasma hic

0|0
    0|0
  • aşırı derecede eğrilik yoksa sorun değil dostum

0|0
    0|0
  • Kardes benimkide saga dogru egik ayni dert bendede var cekiniyorum doktora gitmeyede napcam bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İnsandan insana değişir Penis şekilleri ameliyat felan olma senin ki öyle ayrıca öyle penisler kadınlarda g noktasını daha iyi etkileyerek dah çok zevk verir ameliyat felan saçmalama l*n

0|0
    0|0
    • biraz fazla eğik ama kardeşim sıkıntı orda

• Ne güzel işte ne kadar eğik o kadar g noktasına etki emin ol partnerin memnun olur :)

Yükleniyor...