Kızlık zar operasyonu kaç lira kız arkadaşım için düşünüyorum?

2000 lira bütçemiz var bir de hasta kaydı alıyorlar mı ailesi öğrenir mi?

Güncellemeler:
Sevgilimle evlenmeye karar verdik. Umarım güzel bir evlilik yaşarız. Cevaplar için teşekkürler. :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne yasadiginiz beni ilgilendirmez de takildigim nokta su insanlardan korktugunuz cekindiginiz kadar ALLAH`tan korkmuyor cekinmiyorsunuz... Evlenecegi kisiye mahcup olmayacakmis bunu düsünüyorlar da ALLAH`a mahcup olacaklarini düsünmüyorlar...
    O kandiracaginiz insanin tüm günahlari size gecer umarim ki öyle olur.. Sonra ALLAH`i kandirmaya calismak gibi bir sey buu.. :D Hadi adami kandirdiniz ya ALLAH?
    ALLAH kati bu kadar mi degersiz...
    ilginc vallahi, insanlardan cekiniyorlar utaniyorlar korkuyorlar.. Fakat ALLAH korkusu utnamasi cekinmesi yok...
    Neyseee kolay gelsin...

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşın ama seninle geleceği yok demek ki.
    Yoksa sen bozmuş isen tamire ne gerek var? Demek ki başkasına satacaksın :)

2|0
    0|0
    • ilişkiye girdik her şey çok güzeldi pişman olduk böyle bir şey yaptığımıza sonunda da operasyona karar kıldık

• Pişman olacak ne var. Bu hayat böyle gidecek, sahip çıkın bir birinize ve sevginize. Parayı da evlilik için biriktirin, atmayın çöpe yazık...

Kızlar Ne Diyor 3

• Nerden bilelim? Delik miyiz biz.

1|3
    0|0
    • niye öyle söylüyorsun seks tabu olmamalı

• bu operasyon ne için?

0|0
    0|0
    • Kızlık zarı dikiliyor bakire olması için tekrar

• >operasyonun başarılı olabilmesi için gerdek gecesinden 1 gün önce yapılması lazım

• bir de onarım operasyonu var eğer bozulmadan çok gün geçmemişse öyle duyduk biz

• evlenin o zaman dedigin operasyona da gerek kalmiyo

1|0
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüyoruz açıkçası

• onun bekaretini bozurken de dusunmuyodun? tu yuzune

Erkekler Ne Diyor 5

• Nefsine yenik düşmüşsün, şimdi vicdanını bu şekilde mi rahatlatacaksın. Evlen onunla yürümezse boşanırsın.

1|0
    0|0
  • Nasıl bir nesil yetişmiş arkadaş cevaba bak ya tekrar bakire olması için diktiriyorlarmış. Neymiş evlendiğinde eşine mahçup olmasın mış. Yav siz nasıl milletsiniz 2 dakkalık zevki yaşarken hiçmi aklınıza gelmedi bunlar. Hadi bu b*ku yediniz diktirdiniz diyelim bu seferde bununla evlenen adama yazık değilmi? Hadi bu dünyada mahçup olmadı diğer tarafta ne yapacaksınız düşündünüzmü hiç? Bence yol yakınken hemen evlenin bu lekeyi atın üzerinizden başkada birşey demiyorum.

1|0
    0|0
  • Kizla evlensen olmuyormu kardeşim

1|0
    0|0
    • maalesef

• hayır bekarım

• Evlen o zaman kiza niye boyke kötülük yapiyon. Diktirme karari alacaginiza evlenme kararı alin.

Bu karar ikinizinde saf oldugunuzu ya da korkak oldugunuzun acik bir kanitidir bence.

• Nereden bilelim biz jinekolog muyuz Alla Allaa

0|0
    0|0
  • Bana getir dikeyim ama önce 3 posta atarım parada cebinde kalır

0|0
    1|1
Yükleniyor...