Arkadaşlar dalga geçmeden lütfen cevaplayın?

şimdi şöyle bişey merak ediyorum ama gercekten bilgim olmadıgından şimdi evlendik ilk gece oluyo işte birlikte oluyoruz eşimizle falan ikinci gün üçüncü gün oluyo yani bugünlerde de sürekli ilişkiye giriliyo mu yani sürekli ertesi günlerde de öyle bir anda merak ettim kötü bir niyetim yok valla :/

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlim birincisi ilk gece iliski mutlaka olacak diye bir kural yok. Kiz ne zaman cinsel iliskiye hazir olursa o zaman olmali. Ikincisi kizlik zari yirtildiktan sonra iliskiye gun asiri girmekte fayda var. Aksi halde kadinin vajinasi aliskin olmadigi icin agri ve yanma hissi olur. Bu da kadinda psikolojik olarak surekli cani yanacagi kaygisini bikinc altina yerlestiri ve cinsel ikiskiden kacinmaya baslar. Ilk gunlerde cok zorlamamak yumusak davranmak gerekiyor. Erkek direk hard sekse gecmeye kalkarsa hastanede son bulur iliski. Evlendikten sonra onunde cok vakit olacak cinselligi doya doya yasamak icin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazlığın olsa sürekli oradamı olursun. İki kişinin isteği neyse o olur.

1|0
    0|0
    • mantklı bir örnek oldu teşekkürler :)

• Her gece olacak diye bir kural yok.

1|0
    0|0
  • tamamen size kalmış bu işin kuralı yok.

1|0
    0|0
  • hergün oluraşk var sonucta

1|0
    0|0
  • çifte bağlı bir durum bu kişilere göre değişir

1|0
    0|0
  • yok ılk gun oluyor sonra sen baslıyorsun basım agrıyor canım ıstemıyor demeye hafta 1 e cıkıyor sonra adam yorgun oluyor ayda bıre cıkıyor sonra erkek senın bas agırın dınmedıgı ıcın baska kadına gıdıyor sonra sen benı aldattın dıye ayrılıyorsun sonra erkek suclu karısını aldattı :)

0|0
    0|0
    • baş agrısı muhabbeti saçma gercekten :D

• ty beybisi :) ama sende kızları alıstır bas agırsı artık olmuyor fılan o hurafe de bılıme katkın olsun :)

• hahah tamam o iş bende :D

• Günde 3 4 kere giriyosun yani hep istiyosun

0|0
    0|0
  • Aklına geldikçe yapiyosun nasıl olsa kapı açık

0|0
    0|0
  • Normalde sure biraz daha uzar :)

0|0
    0|0
  • size bağlı bu iş. İster sevişin iste sarılıp uyuyun. Ama öncesinde seksüel ilişkiniz varsa o günlerin bir önemi yoktur. Ama öncesinde yoksa o günler paso sevişmeyle geçer

1|0
    0|0
  • giriliyo tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• istersen girersn alla alla. ne kadar yobaz bir nesil yetiştiro ana babalar.
    annen izin verirse yaparsn sen

0|0
    2|0
    • sorumun ve yasam tercihlerimin yobazlıkla alakası oldugun sanmıyorum burada amaç merak ettiklerimizi birbirimize sormak sizin gibi önyargıyla atlayanların burada olması da bana çok saçma geldi nedense.

• Evet bunu 1 ay bir ritüel gibi sürdürmek şart

1|0
    0|0
Yükleniyor...