Sorum benim bayan arkadaşlara çok geç boşalmak bir bayanı seksten bıktırır mı?

Arkadaşlar 30 yaş üstüyüm dulum yalnızım benim sorum şöyle benim geç boşalma sorunum var 40 dakka 35 dakka gibi ve beraber olduğum bayan arkadaşlar ben orgazm olmadan yeter artık mert diyor bir bayan arkadaşım var seninle beraber olduktan sonra 3 gün dibimin üstüne oturamıyorum diyor acaba uzun süreli geç boşalma bayanı sexten uzaklaştırırmı 3 defa orgazm oluyor ben orgazm olana sizce bunun nedeni bu olabilirmi?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Onlar sana ayak uyduramıyorlardır .Geç boşalmak daha iyi bence ,üstelik o kadar abartılacak bi süre değil

1|1
    0|3
    • bu harika ve mükemmel yaklaşımından dolayı kutluyorum ve en güzel cevap olarak seçtim teşekkürler canm anlayışına ve yorumuna

• Rica ederim canım ben teşekkür ederim .Dediğim gibi kafana takma sakın gayet iyisin .

Kızlar Ne Diyor 7

• gec bosal manin tedavisi yok

evli olsan belki esin skilir her gün sexx seviyorsan bide cok gec bosalinca zevki kaca bilir

ayni evi paylasmadigin bayan icin bulun maz hint kumasissin günlük sex yapmayan bayanlar bir kerede zaten doymuyo senin bir postan yeterde artar

0|0
    0|0
    • Hayatımızı bir şekilde yaşayıp bitircez yapacak bişey yok ben de mutluyum bazan harbiden 2nciyi deneyince sıkılmıyorum dersem yalan olur ama memn olanda var olmayanda yorumun için çok teşekkür ederim

• insan her şeyin ölçüsüdür diyorum

0|1
    0|0
  • Bir erkek arkadaşım 3 saat boşalmamıştı öldüm, çok fenaydı. Benim geç boşalma sorunum var demişti, geç boşalmanın sorun olduğunu onda gördüm. Ama şimdi uzun zamandır birlikte olduğum bir sevgilim var, 35- 40 dakika, çok ideal bence. Kısa sürünce kadın birşey anlamıyor. Bence sizin durumunuz en ideali, ortada sorun olduğunu düşünmenize gerek yok.

0|0
    0|0
  • Eee şey ben bişey dicektim..

Hiç param yok ama bekaretimi versem benimle birlikte olurmusun?

0|0
    1|1
    • ufak at civcibler yesin :)

• meblası ne kadar güzelim sen ortaya zarf attın ama adını koymadın binmi 10 binmi 50 binmi kaç oara borcun var:)

• Kaç soru sorduysam şimdiye kadar senin hemcinslern aynı şekilde ve hatta kaç katı asıldılar. Bende geyik olsun dye dedm. Bakire değilim. Ve birlikte olduğum 3 erkekte 2.postada uzun oluyodu. Duş almaya halimiz kalmayncaya kadar..

• ideali yakın zamanlarda orgazma ulaşmak. yani kadın orgazma ulaştığı halde erkek uzun bir süre devam ediyorsa bu cidden sıkıcı bir durum.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişebilir bence

0|0
    0|0
  • millet erken boşalmaktan rahtsız olur. ben şahsen tuttum senii:))

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimi kadin var bir saat icinde git gel ister kimiside var 10dk bitsin ister, kisiden kisiye degisiyor.

0|0
    0|0
  • bayanla alakalı oncekı sevgılım de ole oturamıyordu ama sımdıkı sevgılım sakın bosalma dıyor 1 saatı gecıyor

0|0
    0|0
  • her seyin abartısı kötudur

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş bi ben kontrol etmeyi öğrenemedim şu boşalmayı:(

0|0
    1|0
Yükleniyor...