Sevgilim cinsellik konuşmak istiyor

1 yıllık ilişkim var ayrı şehirlerdeyiz gece 4-5 e kadar mesajlaşıyoruz bazen ve cinsellik konuşmak istiyo galiba konuşmalarından onu anlıyorum seni çok özledim geldiğinde sımsıkı sarılacağım öpeceğim falan sonra bn utanıyorum konuyu değiştirmeye çalışıyorum bana diypi böyle konuşursak k konuşmama izin verirsen sabaha kadar uyumam.( çünkü bazen erken uyuyo die kızıyorum ) sizce ne yapmalıyım konuşamıyorum ben utanıyorum saçmageliyor

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sacma gelir evet. Konus ilk utanirsin sonra alisirsin konus istersen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben diyom aga. kızların bi suçu yoook. sevgi arıyolar sadece. piçlik erkeklerde.

5|0
    0|0
  • sen ona yol ver uzun surecegını sanmıyorum daha fazla baglanma cunku ılerısınde sanalsex yapmaya clısıcak onu yaptıkdan sonra dahaılerı daha ılerı benden uyarı

0|0
    0|0
  • :=) erkek kız ilişkileri tipik :=) saat 12'den sonra beyin çalışmıyor erkekte :=)) düşünme organı değişiyor :) ya katlanacaksn ya konuşacaksın yada bitireceksin :)

0|0
    0|0
  • Büyümelisin.

1|0
    0|0
  • seni seviyrsa bunları senden istememeli

0|0
    0|0
    • istemedigim zaman konuyu kapatiyor bisey demiyor ama hergun bi kere konu oraya geliyor yani cok acikda eegil burda bazen okuyorum pozisyonlari konusuyolarmis sevgilileriyle biz oyle degiliz sade optum desem bile neremden falan boyle konular geciyor

• bu benim görüşüm özür dilerim kırdıysam

• tamam odegil ztn bende goruslerinizi sordum benim gorusup inaniyorum ona seven insaan sevdige.kiyamaz sozune inanmiyorum sevdigi kisiyi tabi opmekkoklamak ister ztn uzagiz yani bana demiyoki gel birbirimizi sexyaparken dusunelim falan demiyo diyemezde

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek sonuçta cinsellik onun için önemli, adam gece yarısına kadar mesajlaşınca mecbur azıyo bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • konuşma pişman olursun bi süre sonra tek cinsellik konuşmaya başlarsınız ne aşk ne sevgi kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...