Bakire sevgilimle bir şeyler yaşamak istiyoruz

ama kendisi kızlığının bozulmasını istemiyor bu durumda yapabileceğimiz en iyi şey ne tecrübeliler konuşsun :)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• gençler analı denemiş acımış girmemiş demekki sorun tecrübe değil :)) millette yorum yazıyor tecrübesizlere yardım etmek için :))))) gençler ya fantazi soruyorlar yada nasıl hamile kalınmaz :)) fantazi size kalmış takılın kafanıza göre, ama anladığım kadarı ile gençler utanmış soramamış anladığım kadarı ile ben yardım edeyim içine boşalmazsan hamile kalmaz prezervatif takarsan ve delik değilse hamile kalmaz sürtünürken yada arkasından çıkarken yada sürtünürken boşalırsan ve içine kaçırtmazsanki bu şekilde biraz zordur yine hamile kalmaz. uzun lafın kısası içine kaçırtırsan sorun olabilir.en garantisi kız arkadaşın hap kullansın sende tak prezervatifi sonrasında devam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evlilik teklifi edip evlenebilirsin

3|2
    0|1
  • sevgilinle bişiler yaşadığınızda o saten çokta bakire olmayacak bilmem farkında mısınız

1|2
    0|2
  • sevgilisi bakireymis cok güldüm senin gibi cahiller anca anala oralla yetinirler sonra cok merak ediom sevgilin senden sonra kimi kandirip satcak kendini acaba

1|1
    0|1
  • kendini senin orana burana sürt sün seyini

sana da oral yapsin agziyla eliyle bosaltsin

nasilsa beyniniz bakir ve bakire dgil

0|1
    0|1
  • sürtünme, oral, anal.. seç beğen yap:D

0|0
    0|0
    • sürtünme ne ya ona sürtreceğime duvara sürterim daha iyi :D

• dediğimi dene. sen bilirsin yinede

• hepsi iddeal :)

• bi bok yapmayın ama çoook istiyorum diyosanız oral anal falan

0|0
    0|1
    • analı denedik girmiyor bende fazla canını acıtmak istemedim

• lan ne anali mk

• töbeee

• Tam olarak ilşkiye girmeyin sürtünme falan yapın...Ya da oral falan

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sen zorluyon demi kızı bişiler yapalım diye

4|2
    0|1
  • Kendine hakim ol, kızı kirletme...

1|0
    0|0
  • bulmuşsun namuslu kızı illa bozup kirleticeksin dimi adamsan kıza saygı duy bir şey yapma !

0|2
    0|1
  • madem yasıycaksnz ya tam yasayn yada hç yasamayn

0|0
    0|0
    • Helal sana. Anlamiyorum, kiz sonra bakireyim diye kendini baskasina mi yutturacak?

• oral yapın sürtününn :P

0|0
    0|0
  • 69 sizin için en ideali,önce frenchkiss...

0|0
    0|0
  • yine hayal gücünü zorlayan bir ergen yazdığı yorumlardan belli. gidin senarist falan olun para kazanırsınız en azından !1!

0|0
    0|0
Yükleniyor...