Sarkık/büyük vajina iç dudaklari size itici geliyor mu, erkekler icin sorun olur mu?

Boyle buralarda bu tarz sorular sormak bana gore degil ama kafama cok fena takmaya basladim bu durumu.

20 yasindayim. Vajinamim ic dudaklari fazla buyuk ve sarkik. 14 yasimdan beri bunun farkindayim ama pek takmazdim. şu an 4 yildir sevgilim var birbirimizin ilkiyiz. Okullarimiz bittikten sonra yank iki yil sonra sozlenmeyi dusunuyoruz. Bende artik ne bileyim dusunmeye basladim biseyleri. Ister istemez dusunuyo insan. Vajinami takmaya basladim cok fena. Cok itici duruyo:(((( evlendigimizde gorecek diye simdiden gerilmeye basladim utaniyorum cok kotu. Tiksinecek itici bulacak bu ne diye korkuyorum cok.

Ic dudak estetigi varmis, onu dusunmeye basladim ma emin degilim. Erkekler bunu sorun yapiyomuki?

Soldaki gibi hatta belki daha buyuktur oturupta aynanin karsisinda iyice bakmadim yani:((
Sarkık/büyük vajina iç dudaklari size itici geliyor mu, erkekler icin sorun olur mu ?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çok mutsuz ediyor mu bu durum?

0|0
    0|1
    • Beni degil aslinda ama esimin bir durumdan rzhatsiz olacagi dusuncesi beni uzuyor

En İyi Kız Görüşü

• Koyulasma var mi

0|0
    0|0
    • Yani evet

• Yani haftada 3-4 defa ister istemez yapiyorum.. iyide okadar kiz yapiyo, hatta daha fazlasini yapiyorlardir. Hepsinin ki mi boyle ozaman

• Hayir iste normal iliskiye giren arkadasiminki bile estetikli gibi :(( ama iste bizkmki genetik mi nedir benim de senin dedigin gibi :( yalniz degilsin

Erkekler Ne Diyor 21

• hiç sorun değil. yahu çerçeveletip duvara asılacak değil. karşısına oturulup saatlerce bakılacak değil. neden bu kadar takıntılısınız. beğenmeyen şerefsiz gider robot alır

0|0
    0|0
  • Adam senin vajinan için mi evlenecek?
    Ya da bunu gördükten sonra senden soğuyacak mı?
    Eğer öyle biriyse zaten boşuna hayatlarınızı birleştiriyorsunuz

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir bana da biraz itici gelir fakat sözleneceğim evleneceğim kadınınki böyle olsa hiç sorun etmezdim

0|0
    0|0
  • Bunun üzülecek bir yanı yok. Bunu hiç bir erkek kötü bir tepkiyle karşılamaz.

0|0
    1|2
  • Erkekler aldırış etmez öyle şeye genelde de ilk evlendiklerinde çoğunun ilk gördükleri vajina olduğundan durumu normal görür çoğu birde şekilden çok işlevi ilgilendirir erkekleri

0|0
    0|0
    • Hıı tabi eger p*rno morno izlediyse ki buyuk ihtimal izlemistir erkek bu, guzel duzgun ideal vajinalari gormustur

• Yakma kafana erkekler umduğunu değil bulduğunu.. ;)

• Bu kız milleti herşeyi neden kafasına takarki? Tiksinilecek bir durum yok neden olsun yeterki temizliğe önem verilsin tamam.

0|0
    0|0
  • yoo neden sorun olsun ki? tiksinecek bir sebep olarak gormuyorum. yeterli temizlige onem versin karsimda ki kisi

0|0
    0|0
  • hayatı yedin yuttun ilmin arşıalasını aştın nirvanaya ulaştın tek sorun bu kaldı:)))

0|0
    0|1
  • çok tatlı bence

0|0
    0|0
  • Benim için fark etmez; yeter ki istekli ve ıslak olsun!

0|0
    0|0
  • Col yiprasmissin :)

0|0
    0|0
  • Ben severim herkesin düşüncesi farklıdır ama bence farklı bir tadı var yani :)

0|0
    0|0
  • Biraz itici evet

0|0
    0|1
  • Aslinda biraz dudaklinin emmesi guzel oluyor ama karar vermedim

0|0
    0|0
    • Tovbe tovbe

• Belki arkadasinin da bole bir durumu vardir sikinti olmaz yani diye yazdim sanki kesip yesin dedik bide tovbe cekmis şıhlar gibi 😉

• sarkık kötü ya bence

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi o

0|0
    0|0
  • Ya bir gidele gir sor sevgiline o zaman :-)

0|0
    1|1
  • Ben bayiliyorum sarkik olanlara ya

0|0
    0|1
  • Ben olsam tiksinirdim

0|0
    0|0
  • Şimdi seninki soldaki gibi mi yoksa daha da mı sarkık?

0|0
    0|0
    • Soldaki gibi iste

• Çok ta kötü değilmiş. Gören oldumu hiç?

• Hayır olmadı tabikide

• Takma kafana itici değil aksine çekici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilemicem erkeklere sor

0|0
    0|0
  • ya erkekler ona bakmaz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...