Kaka yaparken kan geldi?

Üç kez oldu. İlkinde anüsümü çok zorladım sanırım hafif yırtıldığı için kan geldi. İkincisine tam iyileşmediğim için kan geldi. üçüncüsünde baya kan gelmişti ama önemli bir şey midir ne yapmam lazım?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• eger gelen kanın rengı acık kırmızı ise cok onemlı degıl ama koyu kırmızı ise bır sorun olabılır her ıkı durumdada mutlaka bır hastaneye gıdın siz yınede gecmış olsun bırde sızde iç hemoroid olabılır bunlar nohut buyuklugundeler ve sureklı hareket halındeler onun yuzundende olabılır gecmış olsun

0|0
    0|0
    • Ama acimiyor sadece kaka yaparken az bir agri oluyor kan oluyor sonra geciyor yani. Hangi renk haturlamiyorum

En İyi Kız Görüşü

• kaka denmez bk denir. kabizlikta olur boyle seyler korkma.

0|0
    0|0
    • teşekkürler basur filan diyolar ödüm koptu

• anladim ama korkacak birsey yok. sen simdi kabizlik sorunun oldugu icin bunlari yasiyorsun. biraz kuru kayisi yersen iyi gelir.

• teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 27

• Anal yapmışsan oradaki damarları yırtmış olabilirsin.

Ya da anal çatlak, veya hemoroid (basur) varsa iç dış , kanama olabilir. doktor görün

genel cerrahi gitmen gereken yer.

0|0
    0|0
    • anal yapmadım. anal çatlağı araştırdım da tuvaletten sonra 5 saat ağrı olur diyor benim olmuyor sadece tuvalette çok zorlarsam oluyor biraz sonra geçiyor

• Kabız oluyor musun?

0|0
    0|0
  • Kan ne renk?

0|0
    0|0
    • kırmızı başka ne olabilir :D

• Parlak kırmızı ise yırtıktan kaynaklıdır. Koyu kurli bir kırmızı ise hemeroid veya başka bir problem olabilir. ☺

• Anal fissür (Çatlak) olabilir. Öncelikle dahiliyeye bir görün.

0|0
    0|0
  • Cok mu fazla kati gida tukettin? Diski cok mu sertti yani kabizlik derecesinde sertlikten bahsediyorum

0|0
    0|0
    • kabızlık dercesinde değil de sertti ve büyüktü

• tamam teşekkür ederim

• Rica ederim

• hemoroid olabilir. sıvı beslen ve kakan tam gelmeden gidip zorlama bırak kalsın orda zarar vermez. ama çorba sıvı beslen. 1 hafta içinde kan akımı geçmezse hemen bir hekime görün.

0|0
    0|0
  • Çok zedelenmistir eczanede bir ilaç vardı onu al çok. da pahalı bsiey değil. eczaciya soyle. Makatimda zedelenme oldu diye verir sana krem

0|0
    0|0
  • Acilen anal ilişkiyi bırakman lazım

0|0
    0|0
  • Yırtık olabilir doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Basur vardir belki

0|0
    0|0
  • bendede oldu , ilaç önere bilirim istersen. rahat yapabilmen için şurup oraya sürmen için krem yırtığı iyileştirecek.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim önemli bir şey değil değilmi basur filan diyolar belirtilerine baktım kandan başka benzer bişey yok

• nasıl geçmez ya

• Geçmez çünkü her kaka yaptığında orası açılır ve yırtık tazelenir. ve yeniden kanar. mesaja gel ilaçları ve bir takım bilgileri paylaşayım seninle

• Sivi, sulandirici yiyecekler ye, yakinda ikiye ayrilacak toto..

0|0
    0|0
  • bir doktora gitmende fayda var.

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Doktora git kabizlik ilaci al

0|0
    0|0
  • 4. De allah yardım etsin...

0|0
    0|0
  • kanlı basur olmasın la

0|0
    0|0
  • kabız mısın?

0|0
    0|0
  • bağsur olmuşundur hastaneye git

0|0
    0|0
  • basur olmussun fazlada hıkınma fıtık olursun bebem

0|0
    0|0
    • ne alaka belirtilerinne baktım kandan başka yok

• ne memesi

• Meme denir delikten çıkan şikinliğe içinde olabilir o doktor bakmalı

• yalat birine ıyı gelır :D

0|0
    0|2
  • O bende 6 aydsır var. Tuvalete damlıyor kan :D

0|0
    0|0
  • daha önceden ters ilişki yaşdınmı?

0|0
    0|0
  • Anal mı yaptın?

Anal yapmadıysan ve dışkı da kan varsa bağırsak ta sorun var. Halsizlik ve uyku hali yapar. Uyuşuk uyuşuk gezersin.
    Geçen günlerde veya aylarda bağırsak sorunu yaşadın mı?(ishal-zehirlenme... vb)

0|0
    0|0
    • yok anal yapmadım. son dediklerinden de olmadı.

• anal yaparsan böyle olur

0|0
    0|0
    • ne alakası var ya

• Anal filan yapmadım her şeyi cinselliğe çekmeseniz

• yapmadım diyorsan inanıyorum bu senin sorun ve buda benım cevabım kusura bakma

• Benim götte oluyor yara mı var basur mu bilemedim ama seninki amda oluyormus doktor şart knka

1|0
    0|0
  • anüsün yırtılmıştır ya da kaşıdıysan oda kan gelmesine neden olabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• > basur muhtemelen. doktora git

0|0
    0|0
  • Doktora git bence burada sorana kadar doktora gitseydin daha yararlı olabilirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...