Ben mi fesatım, ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,

Benim 6 yıllıık ciddi bir ilişkim var. Ben 24 yaşındayım sevdiğim kişi de 25. Bu zamana kadar el ele tutuşmak dışında fiziksel hiçbir iletişimimiz olmadı, yanağından bile öpmedim. Cinsellik içeren ortak hiçbir hayal de kurmadık. Zaten evleneceğiz nasipse, o zamana kadar hayali ya da gerçek birşey yaşamayacağımızı konuşmadık bile çünkü ikimizinde görüşü zaten belliydi. Fakat yaklaşık üç ay önce o otururken ben ayaktaydım, hadi otur gibisinden kalçama hafifçe saplattı ve gülümseyerek bunu iki kere yaptı. Ben bir daha tekrarlamamasını söyledim kesin bir dille. Ve 3 aydır hiçbir şey olmadı, olmayacak da. Zaten herhangi bir girişimde bulunmaya çalışmadığına yüzde yüz eminim. Bu güne kadar uyarmamı gerektiren hiçbir hareketi olmamıştı. Yine de yanağından bile öpmediği bir insana bunu yapması absürd değil mi? Boş bir anına denk gelmiştir sanırım, fesatlık yapmalı mıyım? Bu konuyu size soruyorum çünkü etrafımda kimseye anlatamam. Sırf bu soruyu sormak için siteye üye oldum :) üstürüplü cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• yoruma gerek yok bence, siz zaten olması gerkeni yapıyosunuz bence. ancak 6 sene çok uzun bir süre bence bir an önce evlenin ve böyle absürt şeyler düşünmeyi bırakın. muhtemelen sana yansıtmıyodur ama hayalinde zaman zaman da olsa kimbilir cinselliği de düşünüyo olabilir ama bu bir kötülük değil nefsani bir duygudur, bunun önüne geçmek için en kısa zaman da evlenin, doyasıya 6 yılın acısını çıkarın derim. 6 yılın samimiyeti ile yapılan bir hareketten ters bi mana çıkarma, kimbilir hangi ümitlerle 6 yıldır sen ona o sana bağlı bir şekilde devam ediyodur bu ilişki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok seviyeli bir ilişki

gözlerim yaşardı

ağlıycam utanmasam

3|0
    0|0
  • Sen çok geriden gelmişsin yhaa sevgilinin yaptığı bu durum bence çok normal başka şeyler bugune kadar yapmaması ve istememesi bence abes ama şunu belirtmek isterimki sevgilin adam gibi adam ..

3|0
    0|0
    • İstemekle yapmak farklı kategoriler :) Teşekkürler.

• Arkadaşım 5 sene demişsin bu sene zarfında istenilen bir şey yapılır . Demek istediğim sana değer veriyorki uygulamaya geçmemiş önemli olan da bu ..

• Anladım, sağol :)

• Bence ikinizde bir an önce intihar edin, 6 yıllık ilişki ve cinsellik yok, sen rahibe, adam da imam falan mı? yada hasta mısınız? bence bir psikoloğa görünün derim, 6 yıl cinsellik olmayan ilişki :D :D :D :D öyle bir güldüm ki bütün mahalle pencerelere çıktı :D :D :D :D Köprüden falan atlayın mümkünse 300 metreden aşağı olmasın ki garanti olsun :D :D :D :D

1|0
    0|0
    • Ben de senin cevabını okuyunca güldüm :) var bizim gibiler, öldür öldür bitmezler.

• Bu durumda da bence anahtar kelime "tmtihan." İslam, bu hayatı imtihan hayatı olarak görür. İnsanların başına gelen bütün dertler, kederler ya da az önce bahsettiğimiz yasak mevzusu da bence bu imtihanın bir parçası. Yani, belki de evlenmeden birşey yaşamamak, nefisle savaşmakta imtihanın bir parçası. Sonuçta bu dünya cennet değil. Benim mesela ciddi bir sağlık sorunum var ve bunu da imtihan olarak görüyorum. Bu da nerden başıma geldi, ne anlamsız şey bu demiyorum. Sadece bakış açımı iletmek

• istedim sana, çünkü sen de samimi bir şekilde dile getirmişsin. Son yorum için de teşekkürler. Hadi kal sağlıcakla :)

• Çok seviyeli bir ilişkiniz var. Bence sağlam temelli bir evlilik yaşarsınız. Dile kolay 6 yıldır gitmiş böyle. Mutlusunuz da sanıyorum.. O adamın kıymetini bil...

3|0
    0|0
  • çok fesatsın senin gibi arkadaşım olmasın :)

1|0
    0|0
  • beraber bi hormon testine gidin

sonra da baya bi test yaptırın işte

6 yıl mk

ne ayaksınız

2|0
    0|0
  • 6 yıl boyunca öpmeyen insanı ben alnından öperim arkadaş. Peygamber sabrı mı var sizde nedir? Yalnız evlenince yaşayacağınız patlamayı düşünemiyorum. fsdfsdsdfssdf

0|0
    0|0
  • Ayrıca sevgili değil KANKA sınız bence, kendini kandırma :D :D :D :D bu arada arkadaşım olan bir kızla bile 6 yıl samimi olsam, mutlaka arada bişiler yaşarız, rahat ol KANKA sınız siz :D :D :D :D

0|0
    0|0
    • sadece kızların değil, erkeklerin de evlilik öncesi birşeyler yaşamasını doğru bulmuyorum. Ama yapana da "aaa, sen bittin bu günahla" tarzı bir yaklaşımım söz konusu bile olmaz. Hayat da irade de seçim de kişinin kendisinindir.� Bu arada buraya yazdiim cunku 2. Kez yorum yapamiyorum :/

• Fesatlik yapma 6yil bisey yapmayan adam simdi mi yapacak

1|0
    0|0
  • Çok Sıkıcısınız..Daha doğrusu sen sıkıcısın,böyle ilişkimi olur,birbirinizede siz diye hitap ediyorsunuzdur muhtemelen :D

0|0
    0|0
    • Ben sıkıcı bulmuyorum. Dalga geçebilirsin ama ilk başta sizli konuşuyorduk da evet :) eski zaman aşklarını seviyorum... Ve tabi inanç meselesi.

• arkadaşım 6 senede bırakta o kadar olsun ya kafana takma bunları evlenin mutlu olun:)

2|0
    1|0
  • "Benim 6 yılliık ciddi bir ilişkim var. " ve "Bu zamana kadar el ele tutuşmak dışında fiziksel hiçbir iletişimimiz olmadı, yanağından bile öpmedim. " cümleleri dumur olmama yetti.

6yıl benimle birlikte olsan, akşam annenler torunlarını sevmeye geliyor olurlardı.

5|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• senin o sevgilin varya..onun bi tane daha sevgilisi var :)

bunu tahmin etmek için sevgilini tanımaya gerek bile yok.. erkekler genelde ceplerinde bi tane bulundurur senin gibi.. kendilerini masum gösterirler evleneceği kişi sensindir..ama 6 yıl beraber olacaksınız ve sana dokunmıcak :))

kendini tatmin ettiği illaki kızlar vardır..ve o dakika boş anına denk geldi ve diğer kızlara yaptığını sana yaptı hepsi bu..

3|0
    1|0
    • aynen öyle .. bende anlarım bak benım sevgılımde gercekten cınsel anlamda hıc bı beklentısı olmayan bı ınsandır 2 yıldır bızde ılerı duzeyde hıc bırsey yasamadık evlilikten önce olmaz zinaya girer anlarım ama . onu öpmek bile bana o kadar huzur verıyor kı .. ellerını tutmak öpmek . 6 yıl yanyana ve hıc yanagından bıle öpmemıs şaşırılacak derecede tuhaf

• umarım bunlar sadece satırlarda kalır..sen ynede dikkat et..mutluluklar.

• Vallah bu yorumu nişanlımda okuyacak ama adama imzayı attırmadan güvenmeyeceğim yani :) erkek milleti :))) 2 yılım geçti evet onla ama sevgi saygı diken üstünde olmamaya yetmez :) allah mutluluğunu daim etsin yinede :) hem açık bir soru soruyorsan gelen yorumlara ve eleştirilere açık olmalısın :)

• semptaklk mansa yapmştr yaokdr üstne durma bnce 6 yıl daha ne istyrsnevln yani d

1|0
    0|0
  • boş bi anına gelmiştir çok tatlı gelmişindir o an öyele yanii

6 sene dile kolay

1|0
    0|0
  • Sevgiyi Aşk yapan küçük dokunuşlardır..

0|0
    0|0
  • Nerede tanıştınız siz?Senede birkez mi görüşüyorsunuz?Böyle yürür ancak başka türlü olmaz insan sevdiğine hiç mi sarılmak istemez yahu şaka mısın nesin

0|0
    0|0
    • Okulda tanıştık, senelerce haftanın 5 günü gördüm. Şaka da değil gerçek. Allah'ım ya, sanki soruyu ben gerçek miyim sanal mıyım diye sordum, herkes ayrı bir alem.

• Ya gerçekten idrak edemiyorum. Gerçekten böyle bi ilişkim olmasa niye gelip buraya yazim? Ruh hastası değilim çok şükür. Ayrıca sarılmak istemez mi demişsin, ben isteklerimden hiç bahsetmedim sorumda. Herkes her istediğini hemen yapmak zorunda mı? Hayır gerçekten üzgünüm şu an insanların buna inanamıyor olmasına. Nerde kaldı tercihe saygı? Neyse, herkes istediği gibi yaşasın ne diyeyim. İyi akşamlar.

• Tek sorun samimiyet oda sizde yok by

• Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • Iyi sabirliymis erkek arkadasin ama bir kerede olsaydi opseymis yanagindan bari sarilsaymis buna insanin cok ihtiyaci var. Erkek arkadasin bunlarida dusunuyodur hayalinide kuruyodur. Evlenin bence fazla uzatmayin artik.

1|0
    0|0
  • böyle namuslusu da varmış :) sanal işte :)

1|0
    0|0
    • Öncelikle anlatırken derdim bak ben ne kadar namusluyum tarzı bişey de değildi. Daha bugün sırf bu soruyu sormak için üyesi olduğum sitedeki insanlar beni namuslu düşünseler ne düşünmeseler ne? ayrıca�sorumla kimse ilgilenmedi. Herkes ilişkimin şokunda. Anlattığımın gerçek olması bir yana, her türlü cinsel yaşanmışlığı inandırıcı bulup benim şurda samimi bir şekilde anlatıp da fikrinizi sorduğum meselenin "sanal" işte diye yorumlanması gerçekten ama gerçekten üzdü beni. �

• sadece soru sormak için üye olduğunuz sitede neden insanların sanal diye yorumlaması sizi üzdü ki :) sorunuza gelince..bu kadar yıllık bir ilişki ve dedikleriniz..sevgilinizin böyle yapmasında bir şey aramanıza gerek yok belki bir sinyal vermeye çalıştı ama siz karşılığını kötü verince devamı için cesaret toplayamadı ;) kötü düşünmeyin..6 yılda neler oluyor sevgiliniz iyi sabretmiş:)

• Çünkü beni sanal farzeden siz sanal değilsiniz. Gerçek insanların sözlerini de hangi ortamda olursa olsun kafama takarım :) cevabınız için teşekkür ederim.

• buna inanmamızı bekleme

1|0
    1|0
  • Yanağından dahi öpmedın mı .. Yuh diyorum başkada birşey demiyorum

2|0
    0|0
Yükleniyor...