Kızlar eğer kızlık zarı diye bir şey olmasaydı n'apardınız?

Kızar eğer KIZLIK ZARI diye birşey olmasaydı napardınız?

• Evlenmeyi beklemeden sevişirdim.
    27% (6)47% (7)35% (13)Oy Ver
  • Benin hayatımda birşey değişmezdi.
    55% (12)0% (0)32% (12)Oy Ver
  • Ben gene yapmazdım günah.
    18% (4)53% (8)33% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• burda önemli olan et parçası değil namuslu kalabilmektir.eğer et parçası olmasaydı yine ilşkiy girmezdim varsayalım günah olmasaydı yine girmezzdim sonuçta benimde bir grurum var ve kendimi kullanlmış gibi hissederdim ( evlilik dışı ilşkiden bahsediyorum )

3|5
    3|1
    • sana büyük saygı duyuyorum

• evet düşürürm çünkü evlilik dışı yaşanılan ilişkiler ahlaksızlık düzeyindedir

• valalhi billahi helal olsun sana

o kadar güzel özetlemişsinki

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne günah ne zar için değil kendim istediğim için yapmıyorum.

0|3
    2|0
  • insan sadece bakireliği için evlenmeden ilişkiye grmez eğer bunun günahını biliyorsa bakire olsun olmasın nikahsız ilişkiye girmez bunu hem kendine saygısından hem ailesine saygısından hem evleneceği erkek saygısından hemde Allahtan korktuğu için yapmaz en azından ben böyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • olay zarda değil olay namusunu korumak

0|3
    2|0
    • o zaman bakir bir erkek istiyorsunuz eş olarak? Sevişmiş biri namussuz olur?

• herkes senin gibi değil

• neyse umarım kıymetim bilinir. Bu durum beni zorluyor meraktan işlerim aksamaya başladı :/

• Benim İcin birsey farketmezdi

Gunah die değil kendimi O Kadar ucuz gormedigimden

0|3
    2|0
  • bence daha dürüst olurlardi en azinda anala yönlenmezlerdi analdaha günah

1|2
    0|0
  • hiçbisey farketmezdi zar zar diye ağlayanlardan değilim.

0|0
    0|0
  • ben kızlığımı kendim bozdum bu yaşıma kadar ne kimseyle oldum ne de olmaya çalıştım..namusumla evlenicem ve evleniceğim kişi bir zar parçasından dolayı değil bana inandığı için evlenicek...Ne derseniz diyin.

0|0
    0|0
    • ya inanmazsa... Kaç yaşında bozdun?

• 19 inanmazsa kendi kaybeder bana güvenmiyor demektir.Ben nasil ona güvenmek zorundaysam o aynı şekilde bana..

• kızlık zarının olup olmaması benim fikerlerim değiştirmezdi. yine o fikirlere, dşüncelere göre davranırdım

0|0
    0|0
  • arkadan olayi minimuma düserdi arkadan yaptiran sonucda o zaman öndende yaptirirdi

0|0
    0|0
    • Kızlar kendi arasında itiraf ediyo mu arkadan yaptırdığını gördün mü duydun mu yapan bir kızın ağzından. Yoksa herkes öyle diyor ordan biliyorum mu diyosun.

• Kimsenin arkadaşları yapmıyor işte bence kendi kafamızda yaratıyoruz. Olsa bile çok fazla düzeyde değil .

• bilemicem ben yurtdisinda yasiyorum burda normal sekilde oluyor o isler tersini daha cok türkiyedekiler yapyiyor

• zaten zar için değil günah olduğu için ilişki yaşamıyorum. günah olmasaydı yaşardım. zar umrumda değil yani

0|0
    1|0
    • yırt gitsin o zaman. seni engelleyen ne?

• malmısın be ben ne dmek istiyorum sen ne anlıyorsun tey Allahım

• özür dilerim ^^

• @brownie

Günah kısmına takılsaydın yine bir şey yazmayacaktım da, dostum ne diyorsun sen? =)

Seks yapmak "günah" ama asla ucuzluk değil. Seksin yaşattığı hazzı bu hayatta hiçbir şey yaşatmıyor. Sen bunu çocukluğundan beri "erkeğin kullanması" olarak gördüğün için ucuzluk gibi geliyor. Kadınlar erkeklerden bile çok zevk alıyor... Ama ataerkil sistem bunu "erkeğin haz aldığı" bir şey gibi öğretiyor...

Kadınlar zevk almasa deli gibi inlemezler sevişirken =).

3|2
    3|0
    • tek doğru cevap ,büyüksün bence...

• Birçok kişiyle yatan erkek peki ucuz mu basit mi?

• bence ucuz ve basit neden mi

- Zina denen kavramı önemsemiyor, ileride eşini de altabilir zinayı önemsemeyen.

- Sadece boşalıp rahatlıcak bir delik arıyor , duygu yok

- Kızlarla olan sevişmelerini ballandıra ballandıra anlatıyorlar, hava atma aracı olarak kullanıyorlar.

• Ağız zarı ya da makat zarı yok... Herkes tavşan gibi sevişiyor... Sevişmeyen tek bir kız tanımıyorum. Ama vajinal yoldan yapmayan dolu.

4|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bence günün sorusuydu,herkes cevap verirken kendini örnek göstermiş,erkekler bu durumda sex yaptıkları için günahkar onlara göre,öyle ya...bence günah kavramı dahil kimle ne yapacağın kişinin kendi özelidir...

0|0
    0|0
  • kızlar ne yalan söliim bazı yorumlar beni etkiledi. böyle düşünen insanlar da varmış demek ki

1|0
    0|0
  • merak konusuna bak abaza nurittinn :D

0|0
    0|0
  • varda ne degişiyr ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...