Cinsellik terapisi almayı düşünür müsünüz ?

yanlış hatırlamıyorsam ABD de bir uzman skype üzerinden cinsellik terapisi yapıyor, yönlendirmelerle cifti ekran başında seviştiriyor. işe yarıyor olmalı ki bu iş baya bi tutmuş ve her bir sanal terapi için 2.000 USD alıyor. türkiyede böyle bişey olsa tutarmı sizce demicem çünki haydar dümenden biliyorum tutuyor. peki yardım alıp almayacağınızı gerekçelerle dile getirirmisiniz ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• türkiyede tutmaz gerçekten sorunu olan normal insanlar kamera önünde yapmaz öyle ben yardım almazdım çünkü bi sorunum olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • peki sorunun olsa yardım alırmıydın? tabi illaki kamera karşısında olması gerekmiyor, haydar dümenin müşterilerin ofisine gidiyor mesela, yada başka güvenli bir yolla destek alırmıydın?

• bilemiyorum o kadarını

• mahkemelik oldu bu yüzden, güvenilirlik popülariteden geçmiyor bunu anlatmaya çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Cinsellikle ilgili sorun yaşayan çitler psikologlardan destek alıyorlar zaten,sorunum olsaydı ben de destek alırdım.

0|0
    0|0
    • psikoloji cinseliğin içinde büyük bir paya sahip haklısın fakat bunu yalnızca psikolojiden ibaret olduğunu söyleyemezsin.

• evet,ben de onu diyorum işte.

• peki bunun için nasıl birine güvenirsin? sana güven vermesi için ne olması gerekiyor?

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz Türklere göre değil hacım örf ve adetlerimize ters gelir...

0|0
    0|1
    • neden? siz türkler sevişmezmisiniz ? yada seks makinası mı sanıyosunuz kendinizi?

• amerikalılar da karılarının toplayıp etrafında yağ satalım bal satalım oynamıyorlar. senin dışındaki toplumları yalnızca p*rno filmleiyle tanıdığın için kendi kültürünü çok farklı bi yerde görüyorsun. fantazi içgiyimin en büyük piyasası arap ülkelerinde, sorsan onların kültürüne uygun değildir aslında böyle şeyler

• Her insanın görüşü farklıdır sen benim görüşüme saygı duy ki.. bende senin görüşüne saygı duyayım...!

• turkiyede psikolog aile hekimi yada danısmanı yok mu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...