Sevgilinizden ne kadar cinsellik beklersiniz?

eğer kız arkadaşınız bakire ise sizin için kötü mü?ilişkinizde cinsellik ne kadar önemli ve ne beklentileriniz olur?olmazsa olmazlarınız var mı?

0|1
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• cinsellik nedir be gülüm

ben senin için ölmeyi kabul etmiş derim felsefemi yaparım ◄

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Beraber kaliteli zaman geçirebiliyorsan bu yeterli olur.

3|0
    0|1
    • keşke herkes bu kadarıyla yetinebilse

• nıyetımız cıddıyse zaten o tarz seylerı evlenınceye kadar heyecanla beklerız , yok ıste ınsanız ıhtıyaclarımız var gıbısınden mazerete gerek yok herseyın yerı ve zamanı var ve o sekılde cok daha guzel olacaktır

1|0
    0|0
  • Herşeyi sevgiliyken dibine kadar yaşayacak değilsiniz ya şimdilik öyle takılın

1|0
    0|1
  • gerçekten bakireyse bu olumlu bişey. karşımdaki kendini nasıl rahat hissediyorsa o derece cinsellik isterim. neticede sevdiğim kişiyse cinseliğin pek bi önemi de yok. herşey zamanla olur.

1|0
    0|1
  • bakire olması kötü değil .. sadece kadınlığını kazanması için ikna etmek gerekiyor .. bu da sorun olmazdı benim için .. eğlenceli bir süreç..

0|0
    2|0
    • kadınlığını kazanması derken?

• toplumun tabularından kaçıp özgür olması

• eksileyen: bir gün kadınlığını kazanman, zarın değil kendinin önemini anlaman, hayatı özgürce yaşaman dileğiyle :)

• bakıre ıse eger saygı duyarım oldugu kadar bazen zorlamaya gerek yok

1|0
    1|0
  • bakire olcak tabi ki de seviyeli oluruz ikimizde ayrıca evlenmeden de ilişki yaşamam

1|0
    1|1
  • beni tatmin edecek kadar cinsellik beklerim.bakire oması daha ıyı.demekki ilk ben olurum.mesela bana oral seks yapabilir.

0|0
    0|0
    • bir kızın sana oral yapmasıyla normal ilişkiye girmeniz arasındaki fark sadece ince bir zardan ibaret.

• işte o zarı o istemeden yırtmamam ona duydugum saygıdandır..yoksa bakirlik konusunda takıntılı degilim

• Cinsellik sorun değil. Beni anlayıp sevsin yeter <3

0|0
    0|0
  • 6 senedir kabim bos oldugu icin bir beklentim yok aslnda.

0|0
    0|0
  • mıncıklatsın yeter...

0|0
    0|0
  • Biz erkekler illa boşalmamız lazım haftada en az bir kere, bu doğal bir sonuç hali ile ..

0|0
    2|0
  • sorun değil.olması da olmaması da değil.

0|0
    0|0
  • Hayat kavramını değiştirdim artık cinsellik 2. plan :D

0|0
    0|1
  • seviyorsam cok bir sey beklemem sarılsın yeter

0|1
    0|1
  • sevgiliyle sevişmesek de olur ama öpüşmek olsun bence...evlenmeden yapmam diyeni kabul ederim de rahatlıkla hiç öpüşmeyeni biraz sıkar ama bırakmam bi öpüşmeye kalmadı sonuçta sevgimiz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...