İlişkilerinde kondom kullananlar: prezervatif olarak tirtikli mi yoksa en incesi mi daha zevk veriyor?

Kondom sevmeyenler cevap vermezse sevinirim.Korunmak için gerekli birşey olduğundan ve ilişkiye girmediğimden merak ediyorum ikisi arasında kalırsak hangisi ya da başka tür önerileriniz varsa bekliyorum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle biraz sonra okuyacaklarını yap diye bu ögütlemiyorum.

Sadece bil diye yazıyorum.

Hani filmlere de konusu olmuştur ya"Ten tene değecek abiler" her iki kişiyede en iyi zevki ten verir.

Ancak korunma şart olduğundan kondomlarda ise en incesi tercih sebebidir.Çünki partnere en iyi ten hissini onunla verebilirsin.

Tırtıklı ise haz ın sürekliliği için önerilir.

Sana önerim önce ince sonra tırtıklı olacaktır.

Ama çogu bayan kondomlu ilişkileri sürekli olarak tercih etmez çünki vajinayı kurutur ve yakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• biz hiç öyle şeyler kullanmadık zorunluluktanmı kullanılıyo yoksa zevkmi veriyo kadına sebep neki?

0|0
    1|0
    • Bence zevk vermez sanırım da korunma için aynı zamanda en zevk verenini merak ediyorum.

• soruda niye hem kondom hem prezervatif kullandin

Ayrica sen nasil birseysen anlamadim ben hep +18 sin

0|1
    0|1
    • Başka konularda da sorularım var ama +18 çok bu konularda deneyimim olmadığı için.Kondom mu yapayım prezervatif mi iksini kullanmışım dikkatlisin bayağı:?

• +1 +18 ile ilgili yorumun için bu çocuk p.rno starı olur :))

• adam sapık :)

• Kadınlar tırtıklıdan hoşlanır ama sonuçta tırtıklıda yapay , ultra incede. Et ete temas yok.

0|0
    0|0
    • Korunma için gerekiyor ama yoksa bende merak ettiğim için denedim çok sıkıcı birşey aslında.

• Ben ilişkiye girsem takmak istemezdim de kadınlar için sorun olabilir diye düşünüyorum.

• Kadınlarda istemezler ama korunmak için kondom şart.

• tırtıklı bi işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • en iyisi ne tırtıklı ne tırtıksız vajinayı buldum mu direk gr içine ak git babacan ak git ya :D şu bakirliğinide bir at rahatlar yahu

0|1
    0|0
    • Korunması gerekiyor kadınların yoksa bende hoşlanmam da onun için sormuştum özellikle.

• aile planlaması nedir bilir misin ?

• benim tırtıklı hoşuma gidiyor daha çok zevk alıyorum ..

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en güzeli ince olanı

0|0
    0|0
  • erkek için ince, bayan için tırtıklı diye düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • Boşuna dememişler prezarvatif ile sex yapmak gaz maskesi ile gül koklamaya benzer diye =))

0|1
    0|0
  • ben prezervatif sevmiyorum. ama kaliteli olmalı tırtıklısından daha çok hoşlanıyorlar.

0|0
    0|0
  • kardeş tabiki en incesi en güzeli hissetmezsen zevk alamazsın

0|0
    0|0
  • en incesini kullan oldu olcak .

0|0
    0|0
Yükleniyor...