Sertleşme sorunu psikolojik, hormonel veya fiziki mi? Bu sorunu nasıl aşabilirim?

arkadaşlar dalga geçmeden cevap verelim lütfen(herkes yaşını göstersin)

-mastürbasyonda problem yok sertleşiyor yani... ama öyle hemen sertleşme olmuyor... boyu öyle fazla büyükte değil ideal ölçülerde 15-16 cm ince değil... film izlerken eskiden olurdu sertleşme hemen sertleşrdi ama şuan olmuyor ama yinede o zevki hissedebiliyorum...

-istek ve arzu var ama çekingenlikte var.. tecrübesizlik ve yeniden sertleşememek korku veriyor...

-pantolon dar duruyor ilkin sertleşmek istiyor ama çok rahatsız bir durumda olduğum için kısa bir süre sonra iniyor...

-düzenli mastürbasyon yapmıyorum... ek olarakda geçiken boşalma sonrasında testiste vakum gibi bir his var sanki... öyle hissediyorum yani boşalma sonrası bu geciktiği için normal gibi...

-ve birde bir kaç ay öncesine kadar fırtına gibiydi gerçek anlamda bir ereksiyon oluyordu kan basıncı o kadar yüksektiki maximum irileşme oluyordu ve ilişki süresi ortalama 18 dakika civarıydı.. son 2-3 ayda ne gibi bi sorun olabilir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere sertleşme olmadığında beyin bunu öğrenir ve bundan sonra ara sıra yaşarsın artık çünkü beyin öğrendi.. sertleşmeyecek diye düşünür stres yaparsan sertleşmez. kendimden biliyorum. sabah ereksiyonlarını kontrol et. eğer sabah ereksiyonları varsa herşey normaldir sorun kafadadır. çözüm ise masturbasyonu azalt hatta bir süre hiç düşünme. mutlu olduğun şeyler yap. kilo ver spor yap uykunu düzene al. psikolojini düzelt. ve bundan sonra kendini masturbasyonda değil ilişkide dene. çünkü masturbasyonla gerçek ilişki tamamen farklı şeyler. önemli olan gerçek ilişkide ne olduğudur.

0|1
    0|0
    • +1 ve en iyi cevap teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• tamamen stres ve psikolojik bir problem

0|2
    0|0
    • eyw hocam sağol ya rahatladım biraz :)

• takviye bitkisel haplar var, 36 saate kadar etkili olanları falan

0|0
    0|0
  • takviye ilaç falan kullanma dostum çoğu sahte onların. seninki tamamen stres ve pskilojiyle alakalı bir durum. uyku düzenine dikkat et birde. eğer çok kafana takıyorsan doktora git ve hormon testi yaptır

0|2
    0|0
    • doğru söylüyosun :) eyw çok sağol :) yardımcı oldun gerçekten

• kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra bende de buna benzer bi sorun oluştu, eskiden bende de maximum irilesme oluyordu ama ayrıldıktan sonra bi süre mastürbasyon daha yapma isteği gelmedi simdi baya baya düzeldiğini hissediyorum, ama hâlâ eskisi kadar değil

0|1
    0|0
    • eyw hocam teşekkür ederim :) düzelir inş seninde

Yükleniyor...