Sevgilimle ilişkiye girdiğimde

mesela iyice zevke geliyor inliyor saçma sapan şeyler diyor hepsini diyemem burda ama çoğu zaman inleme esnasında bide ''hamile bırak beni aşkım...'' falan filan işte, özaman hoşuma gidiyor beni iyice azdırıyorda ama düşünüyorumda gerçekten hamile kalsa hiçte hoşuma gitmez :D böyle inlemesi beni niye tahrik ediyor olabilir? bunu gerçekten hamile kalmak istediği için mi diyordur sizce

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• :))) bu ne saçmalık be hamıle kalsın da görsun ebesının nıkahını :DDD

3|2
    0|0
    • kiz iste oyle bi zevke geliyor ki ne dedigini bilmiyr :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Aman deyim sakin yapma oyle bir sey sex sirasinda ben lezbiyenim dese bile he deyip gececeksin valla.

0|2
    0|0
  • o da zevkten ne dediğini bilmiyor. E bunu öğrenmekte zor bişey degil yani aşkım sen seks sırasında böyle diyosun gercektende istiyor musun de yani

0|1
    0|0
  • bazn esımde cok sacmalıyo o ankı zevkle ne dedıklernı bılmıolar. takma bswer hee he de gec :D

0|2
    0|0
  • emin ol onun da hoşuna gitmez. sakın bunu bir mesaj olarak algılayıp uygulamaya kalkma. herşey yaşandığı anda güzel. sonrasında çok irdelememek lazım

1|1
    0|0
    • ben zaten onun icine bosaliyorum, yani kafasina koyarsa hamile kalabilir

• mmmmm eğer istemiyorsan bence sen kendin korun. ileride başına iş açılmasın. benim çok tanıdığım var erkeği hamile kalıp evlenmeye zorlayan

• iste bende onu diyorum ya oyle inlemesi beni delirtiyor dahada sertce git gel yapiyorum hepsini icinede bosaltiyorum ama sonrasinda iste pisman oluyorum sanki dusunduruyor yani beni

• Emin ol nasil ki seni tahrik ettiği halde gercekten istemiyorsan o da onu tahrik ettiği halde gercekten hamile kalmak istemiyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanının fikri ne ise zikride o olur.

0|0
    0|0
  • kendiniz için özel bi kelime bulun ve o kelimeyi söyleyene kadar hiçbir şeyi ciddi'ye almayın, rahat rahat içimizden ne geçiyorsa söyleyin :)

0|0
    0|0
  • Seni tahrik etmeye çalışıyor. Malum senin tahrik olman onun tatmin olması demek :D

0|0
    0|0
  • anlık zevk ve cosku cok takma

0|0
    0|0
  • Senin hoşuna gittiğini bildiğinden öyle davranıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...