Bekaret testi. Yardımcı olur musunuz?

Sanırım bir kız için dünyanın en zor şeyi. Ve nişanlım yaptırmamı istiyor düğüne 3 ay var daha önce yaşamadım hiç ama çok utanıyorum yaptırmak istemiyorum

Güncellemeler:
Ayrıldım arkadaşlar şimdi gayeet rahatım.. Doğru yaptığımı düşünüyorum.

0|0
28|49

En İyi Kız Görüşü

• Ve sen bu adamla evlenip bir yastıkta kocayıp , çocuklarının babası yapıp , evinin en mutena köşesinde mi oturtacaksın gizli?

Ey ruh ! bu gibi insanların yanında transa girmemem için beni benle bırak.

Şöyle düşün; gelip senin sözüne inanmayan birinin sözüne nasıl inanacaksın?
    Yarın bir gün seni yarı yolda bırakmayacağının garantisi bir raporu var mı elinde?

En hazini de bacak arasında "asalet" kavramını arayan birinin s. kiyle düşünmeyeceği ne malum yaşayacağınız o evcilik oyununda ve gün gelip seni o düşündüğü metaryeliyle bir başkasıyla aldatmayacağı?

8|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Git yaptır o bekaret testini rulo yaptır götür ve al bu bekaret testim götüne sokarsın diyip yüzüğüde bırakıp oradan ayrıl.

Sana güvenmeyen bir erkek müsvettesiyle bir ömür geçirme

21|5
    1|0
  • Sana güvenmeyen biriyle niye nişanlısın ki? :/

10|5
    0|0
  • ona de ki
    bana böyle bir şey teklif etme. ya sabret nikaha kadar bekle ya da bana güvenin yoksa bırak git. ben kuşku duyulacak kız mıyım sen ne demek istiyorsun. kendine gel duymamış olayım böyle hakaretlere gelemem de

2|0
    1|0
  • Sktrsin o. ç bak!
    O kim ki yaaa?
    Ve sen bu insanla nasil bir gelecek dusunuyorsun hala?
    Sktrsin gitsin o. ç!!!

2|1
    0|0
  • öncelikle nişanlına sor.. Bunu kendi isteğinlemi söyledin yoksa ailenmi istiyor.. eğer kendi isteğiyle soruyorsa.. gidip raporu al.. ver ona söyle evinde çerceveyle as.. Şimdi bende senden bakirlik raporu istiyorum de. veremiyorsan.. uzatmanın anlamı yok de.. eğer ailesinden birisinin baskısıyla istemişse.. deki evlenince o kişilerle aynı ortamda bulunmam

3|0
    1|0
  • Bu soruyu sorana kadar,
    o zihniyetteki birinden, nişanı atıp ayrılman ve bütün iletişimini kesmen,
    senin için daha iyi olur bence.

1|0
    0|0
  • İlk gece nasılda ortaya çıkacak niye istiyor, seninle ilgili bir duyumu var ve ona inandıysa niye hala nişanlı.

0|0
    0|0
  • Ben olsam o adamı şutlardım. Sizin ilişki ta en baştan güvensizlik üzerine kurulu gibi sanki. Teste gelirsek, basit bir şey. Her jinekolog canını yakmadan yapar ve bu hususta sizleri bilgilendirici bir rapor yazabilir.

1|0
    0|0
  • Nisanlin istiyor diye yaptiracaksan hic yaptirma. Sana guvenmeyen biriyle bence evlenme. Bakire ise bakireyim de gorucek sonunda zaten.

1|0
    0|0
  • ben nişanlına katılıyorum kim nederse desin eğer ilişkin kurmadan önce 2 tarafta birbirine güven vermeli eğer ona güven kazanırsan bida aranızda güven sorunu olmaz adamda haklı oyle kızlar varki pro yalancı insan kime güveneceğini bilmiyo yaptır ve sende o da senin güvenini kazansın ilişkiniz sağlamlaşır utanacak da bişey yok ebeler bile yapıyo illa erkek doktor bulmak zorunda değilsin aşadaki yazanlarada bakma en azındada aranızdaki güven bağları pekişir ;)

1|0
    3|0
  • Böyle birşeyi nasıl isteyebilir. Sana güvenmiyor demekki. O adamla hayat geçmez... Ama bir yandanda hak veriyorum. Malum dünya kötü. Kadın eşi varken başkasıyla yapıyor. Bekarkende yapabilir. Yinede bilmiyorum kafam karışık

0|0
    0|0
  • Bakireysrn yaptir siktiri cek sana guvenmeyen biri ile hayatmi grcer

3|0
    0|0
  • Seninde hiç zoruna gitmemiş bellki

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun. Onun kölesisin dimi sen zaten.

1|0
    0|0
  • Sana olan guveni sifir olan bir insanla neden nisanlisin?

0|0
    0|0
  • Oyle bir test isteniyor mu evlenmeden once, bildigin arabaya exper raporu gibi birsey

1|1
    0|0
  • rezalet hangi yüzle söyledi bunu sana

1|0
    0|0
  • Evlenme bence öyle vatan hainiyle

0|0
    0|0
  • Guvensizlik →kiskanclik --> atismalar → kavgalar == ayrilik

2|0
    0|0
  • Senden bunu isteyen bir adamdan hemen ayril gitsin

2|0
    0|0
  • Ayrıl. Uzatmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Ben olsam böyle bir durumda direk ayrılırım böyle karaktersizlik güvensizlik olmaz.

1|0
    0|0
  • nasıl bir ilişki bu
    baksa kendide anlar afedersin. hem adli olaylar bunlar baksana bu kızmı diyemez kimse.
    sakat ilişki bu evlilik sürmez

0|0
    0|0
  • Ben kız olsam ayrılırım öyle birinden. Beni sadece bakireliğim için sevse yani.

0|0
    0|0
  • bunu söyleyeceğine seninle seks yapsa ne olduğunu görse... beyinsiz... bu istenmez..

0|0
    0|0
  • en zoru da sana inanmayan sana güvenmeyen biri ile bir ömür geçirmek olsa..

0|0
    0|0
  • Tm altdaki yorumları okudum hak verdim de ya kız yalancıysa bakire degilse bütün milleti ve sevgilisini burada kandırıyorsa 😂😂 böyle bir ihtimalde var 😂

0|0
    0|0
  • sana güvenmiyomu neden böyle bişey sitiyor,

bence zor yani bacakları ayıyosun doktor geliyo vajinaı ayıryo bakıyo

0|0
    0|0
  • yeni herkes bir parça birşey yazmış ve tamamlamış aslında sana verilecek güzel bir cevabı. bu adamla bir ömür geçmez çok ama çok akıllı ol.

0|0
    0|0
  • Bakire misin?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 27

• Saclama ya. Tamam namus benim icinde cok onemli ama ne oyle ikinci el arabayi servise kontrol ettirirmis gibi. Birak evlenme

3|1
    0|0
    • Dimi... Aklına takıldıysa kıza sor bakireyim derse bakiredir yani 3 ay sonra dügün var kız yalanmı söyliyecek...

• Evet aynen oyle. Dedigine inanmadigin biriyle niye nisanlanacaksin? Yapmiyor dediyse yapmamistir.

• Git yaptır. Raporu götüne sok ve ayrıl.

2|2
    0|0
  • O herifle evlenilmez. O bekaret testini yaptırır sonucunu rulo yapıp, nişan yüzügünü de ruloya geçirip o herifin götüne sokup nişanı atarım yerinde olsam.

4|0
    0|0
  • Sana yakıştırmıyor ya da süphesi var.
    Üzüldüm. ..

0|0
    0|0
  • Sakin yaptırma! Sana bunu yapmasina nasil izin veriyorsun? Guvenmiyor sana ! SENDE ONDAN İSTE AMA O ERKEK TABI DEĞİL MI? Zaten erkeğin anlaşılmazda! kendileri bütün haltlari yesinler sonra kadindan test istesinler.

1|1
    0|0
  • Senin sevgilinin beynine tukureyim. Hakaret degil de nedir ki bu? Bakirelik testini yaptir, kivirip bir tarafina soksun. Asagilatmayin kendinizi bu kadar!

0|0
    0|0
  • Adliyeden rapor alman gerek yaptırman için. Arkadaşımda buna benzer bir şey yaşadı, testi yaptıramadı

Yerinde olsam basarım tekmeyi pisliğe

0|0
    0|0
  • sen de nisanlindan gotten vermis mi testi iste, bildigim kadariyla var boyle bir sey. bakalim ne dicek

2|0
    0|0
  • Bu nasil is yaa? Nasil agir bir hakaret bu! Sana guvenmeyenle, sozune tamah etmeyenle ayni evi mi paylasacaksin bir de? Namusu iki bacak arasinda arayan, ve bunu bu kadar agir sekilde ortaya koyan erkege hala nisanlim diyebiliyorsun!

0|0
    0|0
  • Yaptırma ya delimisin ne belli onun biseyler yapmadıgı. ayrıca zaten evlennce cıkacak ortaya korkum yok alnım ak de gec baktın zorluyo testi yaptır yuzune vur at gitsin nişanı onunla ömür gecmez

0|0
    0|0
  • Ona birşey ispatlamak zorunda misin? Herkes test yaptır yüzükle birlikte ver demiş Sakın yaptırma. Seni sevse böyle bir duruma sokmazdı. Yazık. Nasıl insanlarla bu dünyayı paylaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • Öyle nişanlının..
    Ben olsam yaptırır yüzükle birlikte ona iade ederim. Zaten sana güvenmiyorsa ne nişanı ne evliliği^^

0|0
    0|0
  • Ve hala nişanlınmı o adam bana teklif ettiği saniye o iş biterdi.

0|1
    0|0
  • Yok artık. Ben öyle birinden ayrılırdım net.

1|0
    0|0
  • Ayrılık sebebidir, net.

1|0
    0|0
  • o testi yaptır ve yüzükle beraber ver derim ben

1|1
    0|0
    • Katılıyorum. Bekaret benim içinde önemli bir konu. Ama bakireyim dediyse sözün bittiği noktadır. Test felanda neymiş. Güven başlamadan bitmiş.

• bunu yaptırması için çok ama çok önemli bir nedeni olmalı hiç mi güvenmiyor sana

1|0
    0|0
  • Nası ya? Oha sanki eşya mal alıyomuş gibi önce kalite kontrol chekinden geçiriyo çüş.

0|0
    0|0
  • Senden bunu istedi sende kuzu kuzu kabul mu ettin? Pesss.

0|0
    0|0
  • evlenme onunla testi yaptır ama yüzükle birlikte eline ver

1|0
    0|0
  • Madem güvenmiyorsun ne diye nisanlanıyorsun? 😒

0|0
    0|0
  • benden bu istense bırakırdım onu

0|0
    0|0
  • o değil de sen bu kişiye nişanlım diyorsun ki hadi diyorsun o testi yaptırıp al sok bir tarafına demen gerekiyor ama sen bunu kabullenmişsin yani nişanlına kızmaya gerek yok sen istedikten sonra

0|0
    0|0
  • Evet kızlar için zor bişey

0|0
    0|0
  • Yaptırır sonra ayrilirdim

1|0
    0|0
  • o heriften koca da olmaz adam da. ondan şimdiye çoktan ayrılmış olman lazımdı

0|0
    0|0
  • Öyle nişanlıya yazıklar olsun ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...