Kızlığım.. Acil yardım ağlamaktan harap oldum? 😢?

Birkaç gün önce mastürbasyon Yaptım yastığın ucuyla. Yani yastığın ucunu Klitorist Bölgesi'ne koyup yaptım. Ama üstümde Kıyafetler varken Yaptım bunu. Kıyafetin üstüne yani.. Daha sonra tuvalete gittiğimde ( masttan hemen sonra) pembemsi azıcık bir leke gördüm kilodumda. Aşırı korktum. Aşağılarda inmedim ama hiç. Belki dudak Bölgesi'ne gelmiştir bilemiyorum ama içine girmedi o Aşağıya hiç gelmedi.. Yine de çok korkuyorum. Sizce kızlığım gitmiş midir? Ağlamaktan harap oldum ya 😢😢😢😢?

0|0
19|65

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı zedelenmesinde kan gelir mi , kızlık zarı zedelenince bir sonraki ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkar mı gibi çok merak edilen konulara bu yazımızda değiniyoruz. Hemen vajina girişinde yer alır. Yapı olarak mukoza kıvrımından ibarettir. Halka şeklidedir. Genellikle yapısal özellik olarak kağıda benzetebiliriz. Yani gerilince esnemez ve yırtılır. Bu sebeplerle zarı geren her şey zedelenme ya da yırtılmaya sebep olabilir.

0|0
    0|0
    • HANGİ HALLERDE ZAR TEHLİKE ALTINDADIR
      Kızlık zarı bir çok halde zedelenebilir ya da yırtılabilir. Bunlar
      1-Cinsel ilişki. Bu durumda penis vajinaya doğru itildiğinde halka şeklindeki kızlık zarı gerilir ve tıpkı bir kağıdın yırtılması gibi yırtılır kanama meydana gelir ve yırtılma esnasında ağrıda oluşur.
      2-Sürtünme yoluyla ilişki. Bu gibi durumlarda penis vajinaya girmez fakat sürtünme esnasında cinsel heyecanın da etkisiyle hareketler tam olarak kontrol edilemeyebilir. Bu gibi hallerde bazen vajinaya doğru fazla basınç uygulanır bu kızlık zarını gererek tam ya da tam olmayan bir şekilde yırtılmasına yol açar. Bu gibi hallerde kızlık zarında yırtılma ya da zedelenmeler olabilir.
      3-Abartılı mastürbasyon. Bu gibi hallerde eller, parmaklar vajinaya doğru aşırı bir baskı uygularsa zar yırtılmasa bile zedelenip gevşek bir hale gelebilir. Buda ilk ilişkide kanama miktarını ve şansını azaltabilir.
      4- Vajinaya herhangi bir cisim girmesi de kızlık zarını bozabilen zedeleyebilen hallerdendir.
      T

• Bende ağrı falan hiçbişey olmadı sence gitmişmidir yaa

En İyi Kız Görüşü

• Korkutmak istemem ama ben kızlığımı bu şekilde bozdum ne yazık ki.. Erkekler çok bilir gibi konuşmuş ama bir b*k bildikleri yok o yuzden bilgilendirmek istedim.
    Her kadının hymen i farklı olur ve kimisinin dışa daha yakın olur yani hepsinin illa çok içte olacak diye bir kuralı yok. Çok çeşitte hymen türleri var. Muhtemelen seninki de benimki gibi dışa yakındı. Ve sürtünürken kenarlarını fazla gerdin o anın verdiği hazla.. Zaten kızlık zarı delik şeklinde ve esnettikçe yırtılan bir şey. Ve sen de bir miktar yırtmış oldun.

İleride ilişkiye gireceğin erkeğin penisi biraz büyükse sıkıntı yok. Ama değilse, bekaret raporunda hem bakire değil çıkarsın hem de kan gelmez üzgünüm 😐

0|0
    1|0
    • Tamam da içine girmedi ve vermedim ki ben vajinamı düz bir şekilde yaptım anlatılmıyı boyle ama..

• Ben doktora gittim ve olan biteni söylüyorum. polyannacılık mı oynarsın artık naparsın bilmem sana kalmış

• Ya aslında ben 14 yaşındayım. Ama çok ağladıpım için dertleşcek ve fikir alçak biri olmaıdğı için bu sitede sordum zaten uyeliğimi de iptal edicem birazdan ama ya çok ağlıyorum zedelenmiş olamaz mı? Ağrı yoktu

Erkekler Ne Diyor 64

• O Yastığa Birde Başınızı Koyuyorsunuz.. İğrenç.

4|0
    0|0
  • bir şeyin yok. boşa ağlama. adetten kalma kitleler kalmıştır içeride. vajina ıslanınca oplin sıvısı asit içerikli olunca bu kanlı kitleyi çözmüş ve akmasını sağlamıştır.
    takma kafana bir şey yok

0|0
    0|0
  • Sorun yapacağın bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Ağlama bence.

0|0
    0|0
  • Vay bee ! Demek istikbal yastiklar sert şeylerde üretiyor :D

Bir sey olmamistir.

0|0
    0|0
  • hayır %100 kızlığın cepte merak etme bozulmadı. Zedelendi sadece.

0|0
    0|0
  • Bir bitmediniz yahu "troller"

0|0
    0|0
    • Troll değil yemin ederim gerçek.

• 3-4 gün öncede aynı soru soruldu. Boşuna yemin etme. Bir soruyu kaç kişi birden soruyorsunuz yahu.

• Yok kardeaim rahatla :) oylw bisey olmasina imkan yok en fazla zedelenmistirki o bile cok düşük bir ihtimal :)

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin.

1|0
    0|0
  • allah vere de baban öfkelenip yastıkla nikahlamasa seni

0|3
    0|0
  • Gittiysede yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Siz kadinlari biz erkekler nasil sizden daha iyi taniyabiliyoruz anlamiyorum. Kizlik oyle 7 kat kiyafetle bozulacak birsey degil, kendinde iyi biluyoruz. Biraz fazla surtmussun tahris etmissin biryeri ordan kanamistir ne olacak. Zaten hassas yer.

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru.

1|0
    0|0
  • Hamilesin

1|0
    0|0
  • Bişey yok zedelemişsindir

0|0
    0|0
  • gitmmeiştir gitse bile üzülme boşverr

0|0
    0|0
  • Olan olmuş artık boş ver ağlama.

0|0
    0|0
  • Zedelemişsin. İşte azgınlık bu.

0|0
    0|0
  • hiç korkmana gerek yok, tahrişten olmuştur. sen yüzde yüz kızsın.

0|1
    0|0
  • Aynanin karsisina gec vajinanin dudaklarini ayir icine bak eger siyah delik gorunuyorsa kizligin bozulmamistir eger yoksa gecmis olsun

0|0
    0|0
  • korkma böcük regl den kalan ya da olmaya yakınsındır onun lekesidir kesin öyle okşamayla yırtılsa sağlam kız kalmaz devam

0|0
    0|0
  • Zedelenme vardır en fazla kızlıgın sağlamdır ama yastîğa söyle biraz daha nazik davransın sana

0|0
    0|0
  • yuh be yuh vallahi billahi bıktım şu sorulardan, zar dediğin vajinanın 5-6 cm içinde yastık ucu nasıl girer, tahrişten bir damla miktarı kanamış olabilir, hiç mi mantığını çalıştırmadın? çok cahilsin keşke ölsen..

0|0
    0|0
  • bence korkma adetinden kalan kan sen ıslanınca çıkmıtır , hem pembesi diyosun baksana biey olmamış bence

0|0
    0|0
  • Ya korkulcak birşey yok. Penbemsi kansa rahat ol. Al bayrak gibi koyuysa o zaman kork.

0|0
    0|0
  • bu sorular cok demede oldu ama yinede yazalım korkma birşey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • sakin ol ağlama lütfen , kız bir akdaşamın başına gelmişti birlikte aşmıştık en yakını bendim bu kadar üzme kendini

0|0
    1|0
  • Ne iciyonuz , ne kullaniyonuz anlamiyom ki

1|0
    0|0
  • Patlamış gitmiş

0|0
    0|0
  • bu yakında arkadan vermeye baslar neyse tahriş olmustur korkma.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 18

• yokk atıcam kendımı ben :(

0|1
    0|0
  • canım korkma birşey yok sağlam :d ama içine bir şey sokma üstten yap p*rno izle canım ya

0|0
    0|0
  • aglama kizim gitmemistr o kadar kolay bozulcak bsey degil biraz tahris olmustr zedelisindir bir sey olmaz korkma

0|1
    0|0
  • Bunu anlaman için seks konusunda dahi olmana gerek yok. Her yerlerde artık okuyoruz, kızlığın bozulmamıştır merak etme.

1|0
    1|0
    • O pembemsi kan nerden neden geldi o Zaman

• Adet dönemin yakın mı?
      Zedelenmiş olabilir illa kızlığa bağlama.
      Açıkcası ben kızlığın o kadar kolay bozulacağını düşünmüyorum, nasıl yaptığını tam anlayamadım.

• Tahristen olmus olabilir

0|1
    0|0
  • Sakin ol gitmemiştir bence

0|0
    0|0
  • Korkma Birsey yok

0|0
    0|0
  • Bisey oldugunu sanmam cok korkuyorsanız doktora git

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin görmeden kimse yorum yapamaz

0|1
    0|0
  • tahriş olmuş sadece

0|0
    0|0
  • yav ne malsınız :D

0|0
    0|0
  • Zedelenmiştir yani dikkat et bundan sonra

0|0
    0|0
  • Aynayla bak

0|0
    1|0
    • Nasıl anlicam ki?

• Bir delik var tam yuvarlak ama o mudur ki adet kanının geldiği yer orası

• oradır yırtık var mı etrafında kan filan

• Hayır canım rahat ol. Bazen tahriş olunca olur o.. Zorlamadan devam et. Bazen de regl öncesi az bir kan gelebilir, korkmana gerek yok...

0|0
    0|0
  • o şekilde istesen bozamazsın :) bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • Hayrrr be zannetmiyorm.. bir videoda izlemistim adam parmağını sokuyodu yine kızlgı gtmiyodu kızın..

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır içine bisey girmediyse

0|1
    0|0
  • Kıyafetler varken bile böyle hizla sürtün demeki
    ben hep yapardim ciriplak halle kizken hic böyle olmadi
    gitmemistir biseyin

0|1
    0|0
Yükleniyor...