Geç boşalma sorunu nedeniyle doktora gittiniz mi?

merhaba 22 yasındayım Geç bosalıyorum duzenlı bır sex hayatım var.Kendimi bildim bileli boyle sadece bu ılıskımde degıl daha oncekı ılıskılerımdede aynı durum vardı.Bu durum sadece benım ıcın problem onlar acısından problem olarak gozukmuyor.

Ancak bu durum bende rahatsızlık yaratmaya basladı.kız arkadasım asırı derece ıstemeye basladı.ilişkide ve masturbasyondada uzun suruyo kendımı bıldım bılelı.ılıskıde en az 45 dk ,1:30 saat 3 saatı'de gorduk :)arası surdugu oluyo ve bu durumdan hıc memnun degılım.kanter ıcınde kalıyorum.nabzım asırı derece yukselıyor.sertlesme zevk almama gıbı problemler yok.ama gec olması benı yoruyor ve kız arkadasım sureklı ıstıyor.asırı derecede orgazm oldugundan belkıde bılemıyorum.gunde 5 kez ılıskıye gırıyoruz ve bu bende asırı derece yorgunluga sebep oluyo uzun surmesıde cabası.meslegım geregı sporla ugrasıyorum ve yorgun olmam benı olumsuz etkılıyo.Ancak bu gec bosalmadan kurtulmanın yolu yok mu?bu sorunu yasayanlar varmı? varsa doktora gıttiniz mi? Not:doktora gıttım herseyın normal oldugunu saglık psıkolojık vs bırsey bulunmadıgını yapı geregı oldugunu soyledı ama mutlaka bır yolu vardır dıye dusunuyorum.

Güncellemeler:
ne kadar cok art nıyetlı ınsan varmıs kafama tukureyım buraya yazdıgım ıcın soruyu kaldırmanının yolu varmı

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde nadirde olsa görülmekte olan Geç Boşalma aynen Erken Boşalmada olduğu gibi Psikolojik veya Bedensel nedenlere bağlı olarak gelişmektir. Geç Boşalma sorunu genellikle aşağıdaki durumlar sonunda ortaya çıkmaktadır.

Mastürbasyon alışkanlığının penis üzerinde bulunan sinirleri daha az duyarlı hale getirmesinden,

Fazla mastürbasyon neticesinde vücudun artık meni üretiminde sıkıntı yaşamasından,

Performans Anksiyetesi adı verilen duruma bağlı olarak,

Cinsel Partnere duyulan kızgınlık ya da tek taraflı doğum kontrol kararı gibi bazı sinirsel durumlara bağlı olabilir.

Geç boşalma süresi bazen bireyin kendisini ve cinsellik yaşadığı bayanı cinsellikten soğutma noktasında gelebilir. Çok fazla süren cinsel ilişkiler neticesinde hem kendi penisinde hem de kadının vajinasında tahriş meydana gelecektir.

Geç boşalma sorunu tedavisinde genellikle Psikolojik tedavi uygulanır. Sorunun şiddetine göre 3 hafta ile 3 ay gibi bir süre boyunca tedavi devam edebilir.

Geç boşalma sorununun tedavisinde Tek eşlilik ve Düzenli Cinsel Hayat önerilmekte ve kesinlikle Mastürbasyon yasaklanmaktadır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence de reklam kokan hareketler.Sporla uğraşıyorum kaslıyım güçlüyüm hard şu kadar bu kadar sürüyo falan hihih :D

0|1
    0|0
    • kanka olur olurda... ben en çok 8 gördüm biliyorum ama ben 10 dk da bir boşalırım uzun sürmez.. bu adama birisi bir günün 24 saat olduğunu söylesin

• hergün beş kere olması yorar az yap elinde olan bişey.rahatsız olmaya ne gerek var.

0|0
    0|0
  • benm erkek arkadasımda ılk bosmalmasından snra 2.de bosalmak blmıyorr anam aglıyo

0|0
    0|0
  • ilişkiye girme o zaman

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gideceğin doktorun cinsel terapi uzmanı olması gerekli.Geç boşalmanın tedavisi var.

0|1
    0|0
  • arkadaş sallıyosun bari destekli salla. neden mi?

günde 5 kez diyosun, tek seferi 1 saat hatta 3 saati buluyo diyosun. günde 5 kez girilen ilişkide 4 kez dinlenme gerekir ki ortalama yarım saat desen 2 saat dinlenme eder. ilk iliişkiden sonraki her bir ilişki bir öncekinden daha uzun sürer. bu erken boşalan biri içinde geçerlidir geç boşalan biri içinde. ee ortalama 1,5 saat desek 5x1,5= 7,5 saat eder

7,5+2 saat dinlenme ettimi sana 9,5 saat abi siz yemiyo içmiyo çalışmıyo tuvalete girmiyo uyumuyosunuz sadece sevişiyosunuz anlaşaılan ha bunun birde duşu var... daha ne diyim. sen iyisimi bu soruyu bir süre sonra unutturup daha mantıklı bir şekilde tekrar sor :D :D :D

0|0
    0|1
    • her halde 1 hafta boyunca yapmıyoruz desteklı sallıcakmısız vay arkadas :) oyle donsuz gezınıyoruz bız

• dediğim gibi sünnet olayı önemli, yanlış sünnet erken boşalma ve geç boşalmaya neden olabiliyomuş...

• evet olabılır ılgın ve alakan ıcın tesekkur ederım.en kısa zamanda urologa gıdıcem

• reklam kokan hareketler bunlar mike.

0|0
    0|2
    • madem reklam neden cevap yazıyorsun.bu sorunu yasayan,doktora gıden varmı dıye soruyorum

• bu sorunu yaşayan arkadaşımın hormonlarında bozukluk olduğundan dolayı sonradan gay oldu

• 3 saate kadar çıkıyo ve günde 5 kez seviştiğiniz mi oluyo? way anasınııııııı

1|1
    0|0
    • Adam batman sen ne 5inden bahsediyorsun 20 bile yapar :D

• kanka olur olurda... ben en çok 8 gördüm biliyorum ama ben 10 dk da bir boşalırım uzun sürmez.. bu adama birisi bir günün 24 saat olduğunu söylesin

• Bizim işimizde zor, haklısın yani :D

0|0
    0|0
  • sazan avı gibime geldi...:D

0|1
    0|0
  • asırı tahrik olman lazım yada en tahrik oldugun noktalrına dokunmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...