Erkekler, yeni evliyizz kocam dışarı boşalıyorr en güzel yerinde çıkartıyorum diyor?

1 aylık evliyizz her gece ilşkiye giiryoruzz o prezervatif takmıyor bende hap kullanmıyorumm ilerki zamanlarda sorun olur diye kullanmıyorum geri çekilme yapıyor her seferindede en güzel yerinde çıkartıyorum diyorr neden içiinde boşalınca daha mı zevkli oluyor yani biraz bana konuyu açarsanız sevinicem

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma da geri çekilme yöntemi çok aptalca..
    Olayın en güzel yerinde penisi çıkartıp elizabet moduna geçmek nasıl bir mantıktır anlamıyorum.. Ben olsam o anda daha da içeri girmek daha da çok bastırmak isterim..
    Prezervatif kullansın.. Böylece ikiniz de hiç bölmeden sonuna kadar gidebilirsiniz..

0|0
    0|0
    • onuda kullanmıyorrrr malesef bende hap kullanmıyorumm sakıncalı çünkü

Erkekler Ne Diyor 22

• en sevdıgın yemegı dusun.. gıttın malzemeyı aldın.. yıkadın pısırdın.. sofrayı kurdun.. tabağa koydun.. bı kasık aldın.. tabağı onunden aldılar!!!

0|0
    0|0
  • Hap kullan istersen içine boşalmasını istiyorsan. Riskli zaten geri çekilme.

0|0
    0|0
  • Evet en güzel yeri çünkü o an boşalmak kadar güzel bişey yok

0|0
    0|0
  • İçine boşalmak psikolojik olarak erkeği daha fazla tahrik ediyor yoksa boşalacakken çıkarıp dışarı boşalmak zor veya zevki körelten bir şey değil. Ama bir kaza yaşamanız yakındır bak kazara hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Mesela en sevdiğin içeceği ak ağzında beklet çalkala tam yutacakken tükür. hiç içme. Anlarsın 😎

0|1
    0|0
    • geri çekildiğinde zevk almıyor mu

• Okadar zevk almaz en güzel anda pıh.
      Penis içinde kğöülene kadar duracak arkadaş (;

• evet işin doruk noktasındayken çıkmak hoş bir duyguy değil.. ancaaaaakkk şunu bil bu etkili bir yöntem değil.. her an hamile kalabilirsin... bazı durumlarda erkek boşaldıktan sonra zevki yaşar anlayamaz... ya da zevk suyunda da sperm olabilir

0|0
    0|0
  • ılık ılık içine boşalsın sen tadını al bakalım... hak verirsin ozaman

0|0
    0|0
  • Bende Evliyim kesinlikle en zevkli yerinde bırakıyosun adamı tam rahatlama noktasında çıkarttırıyorsun en azından prezervatif kullanın sende zevk alırsın içine boşalınca oda

0|0
    0|0
  • Icinde bosalmak daha zevklidir.

0|0
    0|0
  • hap kullan

0|0
    0|0
  • ona söle biz napacaz burdan.. kaynak mı yapacaz

0|1
    0|0
  • evereste tırmanıyosun tam ucuna gelmişken ulaşmadan geri iniyosun kısaca :D

0|0
    0|0
  • bırak içine boşalsın

0|0
    0|0
  • yeni evli olsam kesinlike dışarı boşalmam dogum kontrol hapı yutsana sen

0|0
    0|0
  • kesinlikle daha zevkli
    3 aylık iğne kullansana

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyorr

• iğne işte 3 ay dogum kontrol hapı gibi
      google amcaya sor
      boşalma süresi 2-3 saat sürüyormu?

• İcine bosalmak en guzeli tabi. bir hafta o prezervatif taksin bir hafta sen ilac kullan anlasin

0|0
    0|0
    • prezarvatif takmam diyor malesefff...

• * gormus bayan sendoromu

0|0
    0|0
  • hamilelikten koruyor işte seni, biz de geri çekilme yöntemini kullanıyorduk

0|0
    0|0
  • Bende tam zevk alamadan çekme yöntemiyle içine boşalmadan çıkarıyorum çocuk istemediğim için.. zevki tam alamıyorum ama çocuk olmasından iyidir...

0|0
    0|0
  • Ice bosalinca tabi daha zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • biz nerden bilelim be, annene babana sor , git doktora sor , özzelini gelmiş anlatıyor burada

0|0
    0|1
  • Tuvaletini yaparken kesince o acıyı bilirmisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...