Cinsel ilişki sırasında ağrı?

Cinsel ilişkiye ilk girerken acı oluyor ve partnerim vajinam ın çok dar oldugunu söylüyor. 3 aylık bir zaman diliminden sonra ilişkiye girdim kasıklarım yine ağrıdı ama zaman geçtikçe hafifledi içimden çıkınca vajinamdan hafif kan geldi bu neden olabilir. Ayrıca bazen beyaz renkli bazen kokusuz bazen hafif sarımsı ve pütürümsü ekşi kokulu birşey geliyor. Kaşıntım yok neden olabilir.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• mantar sanırım, uzun süre vagina hareketsiz kalırsa yani ilişki görmezse kendi kendine çekiyo büzüşüyo

0|0
    0|0
    • Peki bu mantar ultrason da çıkar mı yakın bir süre içinde girmiştim her zaman mı gelir yoksa böyle ara sıra mı

• ultrasonda çıkmaz, kadın doğum uzmanı ya da jinekoloji ye göstermeniz lazım daha sağlıklı sonuç için, test felan da gerekebilir o akıntıdan.

• vayyy 24 gün sonra EIG için teşekkür. ;)

En İyi Kız Görüşü

• Mantar olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ön sevişmeyi uzun tutsaydınız rahat girerdi

0|0
    0|0
  • canım benım bırtanem duş al tertemız ol partnerın guzel bır yalasın vajınayı sevış okşasın ıslan sonra parmagını sokup çıkar sın sonra penısı yavasca alışırsın
    sen bana ulaşsana

0|0
    0|0
    • Hergün duş alıyorum bakımlıyım dediğim gibi her zaman olmuyor sadece adetten sonra çünkü adetliyken tiksiniyorum duş alamıyorum 6 gn pis geziyorum

• yanlış anlama pıssın anlamında degıl duş alınca kaslar gevışer bırde yalarsa ozellıkle banyoda kolay olur
      sende guzel sabunla yıkadıktan sonra durula otur banyoya bacaklarını aç arada parmagınla gır cık sonra bırazda buyuk bırsey ıkı parmak veya baş parmak gıbı
      burada başka evlı kadınla konuştum ondada varmış pıskıyatrıye gıtmışş adam tarıf etmış sozde açmış kdının vajınasını parmagını sokmuş 30 dk vs kocam yapmadıgını adam yaptı çıkamadımda dıyor yok boyle şerefsızlık bu nedenle açık açık yazdım ulaş ozelden ıstersen

• kurumuştur vajinan az yalasa düzelir DD

0|0
    0|0
  • mantar

0|0
    0|0
  • İdrar yolu iltihabin var

0|0
    0|0
    • Mantar değil dimi çünkü kaşıntı falan hiç yok öyle koku da Yok arada o sıvı bişey geliyor

• O gelen seyler mantar mikrop yani vajinan dar olabilir ama çat diyorlar ya oda dar olabilir

0|0
    0|0
  • Birde benimle dene ozaman ben nasıl gevsetirim seni nasıl mutlu ederim :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar mi zorlanir yahu, partnerin hix mi rahatlatmadan icine giriyor.
    Insanlarin partner secimini anlamis degilim.
    Nerdensin sen

0|0
    0|0
    • Fazla uyarılmıyorum aynen. Esk

• Aslinda cok uzakda degilsin. Bikac gun geleceksin hem hava degisikligi olur hem cinseligin ne oldugunu yasarsin.
      Bilmeden kadjnlara dokunarak canini yakanlara ayri sinir oluykrum. 😈
      Profilini ac, yazayim sana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...