Bakirelik/Bakirlik önemser misiniz?

Sevgiliniziin bakir veya bakire olup olmamasını önemser misiniz

• Önemserim
    32% (8)67% (42)57% (50)Oy Ver
  • Seviyorsam önemsemem
    32% (8)8% (5)15% (13)Oy Ver
  • Kafama takılır
    20% (5)11% (7)14% (12)Oy Ver
  • Geçmişi benim için önemli olmaz
    16% (4)14% (9)14% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|33

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim bakir değil,geçmişinde yaptığı şeyler yüzünden de terkedicek değilim.

Erkeklerin hepsi bakire ister,haklı olduklarını da düşünüyorum..

Tamam namus sadece kadınlara has bi kavram değil ama ,erkeklerle de kıyaslamak da saçma bence..

Erkek şöyle düşünür "isterse başkasını sevsin , yeterki sevişmesin

"kadında cümle

tersine döner " isterse başkasıyla sevişsin, yeter ki

sevmesin " çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek, erkeğe göre etek.

erkek eteği paylaşamaz , kadın yüreği..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• bakir erkek ise kendisi gibi bir kız ister.

0|2
    1|0
  • ben bakirsem o da bakire olacak. sadece benim olacak o kişi.

0|3
    0|0
  • Ben bakirim ve sevgiliminde bakire olmasını isterim ilkleri birlikte yaşamalıyız onunla sarılıp uyumak bile ilk defa olduğu için çok güzel olur ya bir an evlenip çoluk çocuğa karışmak geldi içimden :))

0|4
    1|0
  • sevgilimin önemsemem ama bakire değilse aşık olmam evlenmem ama karım olucaksa bakire olmak zorunda ha beni sorarsan 16 yaşında kaybettim bakirliğimi ama karım bakire olmak zorunda erkek hormonları yapcak bişi yok

0|2
    3|0
    • alla alla kadınların da hormonları var istekleri var arzuları var eğer kadın buna engel oluyosa erkek de olmalı

• ama şöyle düşünsene bi kız daha önce hiç sevgilisi olmıyan bi erkeği istemez çünkü erkek daha konuşmayı bile bilmez bi kızla tecrübeli bi erkek ister kız ama erkek hiç sevgilisi olmayan bi kıza tapar be direk aşık ol yani o yüzden kız erkek eşitliği diyolar ama eşit diyil yanlış anlamayın hiç biri diğerinden üstün diyil ama eşitte diyiller

• tabıkıde onemserim sonuca hayatımı adayacam KADINIM olacak

0|3
    0|0
  • Kafama Takılır :) ne yalan söyleyim birini sevdiğim takdirde bakireliği önemsemesem de elbet kafama takılacaktır :) Ama bu asla evlenme mani olmaz

0|0
    0|0
  • samimi cevapta önemserim ben kimsenin elini tutmamış suyundan içmemiş isem karşımdaki kişiden de bunu beklerim hakkım

0|2
    1|0
  • önemserim tabi ben bakirsem oda bakire olmalı amerikalı değiliz

0|3
    0|0
  • önemsemem geçmişe değil geleceğe bakarım günahsız insan yok

3|1
    0|3
  • Evet önemserim...

0|3
    1|0
  • Önemserim fazlasıyla hemde .

0|2
    1|0
  • Bakire olsa daha iyi olur ama şart değil.Balire bir kıza bakışımla, bakire olmayan bir kıza bakışım aynı olmaz.

0|1
    1|0
  • Tecrübe şart. Çünkü tecrübesizlerin, erkek olsun, kadın olsun. Gözü dışarıda kalıyor...

1|1
    0|3
    • sektir ülen!

• Metropolda yaşayanlar aldatmıyor mu? Bu nasıl bir bakış açısı çocuk musun nesin?

• Hayır. Çocuklukla ne alakası var aslanım. Sonradan görme insandan korkacaksın. Ben sevgilimle, kız arkadaşımla gezerken, öküzün trene bakması gibi bir bakış pozisyonlarından son derece rahatsız oluyorum. Bunu erkekler de yapıyor, kızlar da yapıyor...

• büyük konusmak istemem ama önemsemek değil amaç sanki erkekte olan gurur egosu bastırıyor.

0|1
    0|0
  • Önemserim...

0|2
    0|0
  • Önemsemedim önemsemiyorum ve önemsemeyeceğim =)

2|0
    0|1
  • önemserim hemde çok

0|2
    1|0
  • önemserim tabi ki evleceksem ama

0|2
    2|0
  • Önemserim ama evlenmeme mani değil gerekçesine bakarım önce

0|1
    1|0
  • soğanda, tavlada ve kadında zar çok önemlidir evet. embesiller için şarttır bu zarlar.

0|0
    0|0
  • seversen onemsemezsınnn

1|0
    0|1
  • bakirelik önemli ama bekaret zar demek degil

0|0
    0|0
  • önemserim tabi ki

0|0
    0|0
  • çok saçma önemsemem

0|0
    0|2
    • kaç defa kaç kişiyle yaptığını öğrenmek isterim.. kim olduklarını da..

• sevgilimse önemsemem karımsa çok önemserim

0|0
    1|0
  • b c arası bende bakirim hem:(

0|0
    0|0
  • her erkek ister bakire bayan bütün erkekler için geçerli bu durum kimse kimseyi kandırmasın istediğin kadar her haltı ye yinede erkek bakire arar ve ister...

fakat bakirelik gerçekten sadece zar olayıyla olmaması lazım hanii bir süs misali değil

davul patlamamış ama tokmağında değmediği yer kalmamış diye bir atasözümüzde var eğer böyle olursa yerim öyle bakireliği...

2|1
    1|0
    • tabiiii bayan ile erkek cinsellik konusunda kesinlikle bir değildir bunu bayanlarda iyi biliyor...

• önemserim kesinlikle

0|2
    0|0
  • rosee00 hanımın telaşına bakar mısınız? :))

0|3
    0|0
    • Kızlar Erkekler Herkes

A: Önemserim 4 19 23 (72%)

• Ağaca bir tane duvak takarım,eline bir buket veririm onunla evlenirim, yine de bakire olmayan, onun bunun şunun altına yatmış, vajinasını yalatmış, adamların aletini ağzına almış, yalamış,yutmuş , elalemin malı olmuş, bir kızla evlenmezdim

İnsan bir araba aldığı zaman bile sıfırını istiyor. ''Namusum,helalim'' diyeceği, çocuklarının anası olacak , bir ömür paylaşacağı,sevgilim,karım diyeceği eşinin de el değilmemiş olanını ister

• Bazı kızlar, ''önemserim'' diyen erkeklere çok kızıyorlar ve tepki gösteriyorlar.

kızlar niye böyle davrandığınızı biliyoruz! Bir çoğu saldırgan bir ruh hali içinde oluyor; acaba neden dersiniz ?

0|2
    0|0
    • Tepki gösteren kızların hiç biri bakire değil de ondan. Yarın evlenecekleri zaman böyle bir sorun yaşamaktan korkuyorlar ve endişeye kapılıyorlar. Bakireliğin önemsiz olduğunu etrafa yaymaya çalışıyorlar, bütün telaşları ve kızgınları bundan

• Onların zaten bekar bir erkekle evlenme şansı yok. Bakmasınlar boşuna önemsemem diyen erkeklere onlar şimdi faydalanma telaşındalar :) iş evliliğe gelince hepsi gonca gül ister. Hal böyleyken bakire olmayan kızlar ya dul bir adamla evlenirler yada ömür boyu onun bunun altında makineyi aşındırırlar :)

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• önemserim. birbirimizin ilki olmalıyız. oldu da zaten.

1|4
    0|1
  • Çok önemserim

1|4
    1|0
  • ruhu patlak olmasın yeter gizli bacı

0|2
    0|0
  • erkek der bakire olsunda bana ask olmasin

kadin der tek ilk aski ben olumda gecmisi önemli degil

0|2
    0|0
  • Bakir olmayan bir erkekle asla evlenemem. Sahiplenemem o adamı.

1|1
    0|0
  • önemsiz diyneler sadece yatağa atma derdinde olan isnsanlar inanma onlara

öyle derler ama sonra bakire ile evlenirler yapanlarada yollu derler takılma hiç sen onların dediklerinde çok çok önmli bir konu

0|6
    0|2
    • ama hatasız kul olmaz bole at gozluguyle dusunenlere sınır olyrm

• evet canım doğru diyosun sağol düşüncelerin için

• rica ederim

bana istediğin zaman burdan yazblirsin

neler diyo neler analtıyo bilgi veririsen yardımcı olmaya çalışırım bir hata yapmamna yardımcı olurum belki

Yükleniyor...