Beraber olduktan sonra kızlık zarı nereye gidiyor?

kızlık zarımı görebiliyorum seviyorum okşuyorum:))ama anlayamadığım ilişkide beraber olduğunda nereye gidiyor içerimi yoksa o zar açılıyor mu?

Güncellemeler:
neden guluyorsunuz merak ettım yanamı yoksa ıcerımı gıdıyor anlayamadım

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• hakkaten lan nereye gidiyor

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Geçen bende libidomu okşadım çok enteresandı ama

8|0
    2|0
  • göbek bağı gibi birşey. çıkışta eline veriyorlar.

7|1
    1|0
  • attaya gidiyor :))

5|0
    1|0
  • madem onu okşayabilme yetisine de sahipsin, sen ilişki sırasında alır yanına korsun onu, işin bitince tekrar yerine yerleştirirsin. Böylece sonsuza kadar senle :)

-Olm Nere gitti lan benim zar?

- Ya bakın şuralardadır, en son komidinin üstüne koyduydun :))))

1|0
    1|0
  • Zar gümlüyor:) Sonrasında kanla karışık yağmur yağıyor:))

0|0
    1|0
  • ebetiyete gidiyor. hangimiz gitmiyeceğiz ki oraya.. ve evet çok istersen onu rüyalarında bile görebilirsin. onun adına bir de hayrat yaptırırsan ebediyete rahat bir şekilde seni bekleyebilir...

2|0
    1|0
  • yanlara ve aşağı yırtılıp içe doğru gider, sonra yırtılan parçalar zamanla dışarı çıkar, elinle alıp atarsın.

1|0
    0|0
  • Bu soru daha önce neden benim aklıma gelmedi:)

2|1
    0|0
  • Gemi yelkeni gibi delinip, parça pinçik olacak bir şey değil o..

Hımm. Mesela, sabun köpüklerini düşün. Sabunlu suya bir çubuk batırıp, üfürüyor hani çocuklar. Hemen hemen aynı ama sadece biraz daha yoğun..

(Ne dedim lan ben?!)

1|0
    1|0
    • patlayıp kayboluyo baloncuklar o nere gıdıyo ıcerı mı

• Ya iyi de ne yapıcaksın onu sen? Boşver, daha önemli şeyler var. Bak, kuşlar vapurlar falan..

• merak

• O an canı nereye isterse.. :)biraz mantıklı soru sorun.haydar dümeni geçtiniz.

1|0
    1|0
  • bir yere gittiği yokkk yerli yerinde duruyor

0|0
    0|0
  • kagıt gibi düşün kagıdın ortasını parmagınla nasıl deliyorsan kızlık zarıda öyle oluyor.

1|0
    1|0
  • biri polise haber versin kayıp vakası var haha :)))

0|0
    1|0
  • :))

1|0
    0|0
  • yırtılıyor kızlık zar kapak gibi değilgki

1|0
    0|0
  • kimin eline gelirse düşeş atmak için uğraşıyor

0|0
    0|0
  • bi yere gittiği yok özleyince elma dersen çıkar gelir yine sevmeye devam edersin

0|0
    1|0
  • ben bu işin toptancılığını yaptım :)

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Denizde kayalara tutunarak yaşayan çok az bilinen bir bir canlı türü vardır.. Argonot adlı bu deniz canlısının çok belirgin bir özelliği bulunmaktadır..

Bu canlının en önemli özelliği, çok ilginç bir döllenme yöntemine sahip olmasıdır.. Erkek argonotun cinsel organı, çiftleşme mevsiminde, bedenden ayrılır, gider başka bir kayada yaşayan dişi argonotu bulur, döller ve sahibine geri döner.

Şimdi soracaksın benim sorduğum soruyla, bu bilginin ne alakası var diye. Hemen şöyle bir bağlantı kurayım sana.. Elbette ki, normalde bir bağlantısı yok ama "o zar açılıyor mu*" sözlerin benim beynimde bir şimşek çaktırdı ve o canlıyı hatırlatıverdi..

Dedim ki, ya insanların da bu canlı örneğindeki gibi bir döllenme yöntemi olsaydı.. Sanırım erkeklerin cinsel organları havada uçuşurdu.. Biz kadınların cinsel organına denk geldiğinde de, o malum zar zambak gibi açılıp, penisi içeri alırdı.. Ve de böylece döllenme olayı gerçekleşmiş olurdu..

Ama insanlar iyi ki böyle bir özelliğe sahip değil.. Yoksa, abazan erkeklerin yoğun olduğu ortamlarda havada uçuşan bir sürü erkek cinsel organından geçilmezdi..

Bağlantı nereden nereye gitti gördün mü.? Hem nereye gittiğinin veya açılıp açılmadığının ne önemi var ki.? Sen madem ki, onu görüp, sevip okşayabilme yetisine sahipsin, ne güzel işte.. Sevip okşamaya devam et.. Bizler öyle bir yetiye sahip olmadığımız için, ne kadar üzülsek yeridir..

4|0
    2|0
    • Verdiğin örnek komik bir o kadar ürkütücü , düşünsene erkeklerin uzuvları ortalıklarda uçuşuyor :) Alimallah, sokağa çıkamazdık valla .

• @Aneksenamun, ancak o deniz canlısı ve o özelliği bir gerçek.. :)

Evet haklısın, iyi ki insanlarda öyle bir özellik yok.. Fakat, bazı ortamlarda öyle çok argonot erkek mevcut ki, organları uçuşmasa da uçuşmaktan farksız durumlar da olmuyor değil.. :))

• +++ Şu hayal gücün yok mu :))

• Ben köpek beslemeyi tercih ediyorum sevmesi ve okşaması daha kolay ..

Sana yardımcı olur kızlık zarın ait herşey.com :-) link

1|0
    1|0
    • şimdi anladım tamam g ben o içerdeki dokuyu sanmıştım megersem onun içindekiymış görünmeyen sagol

• hakkaten çok mantıklı bir soruu :))))

kutu meyve suyuların üstündeki jelatin tarzında bir şey mi acaba...pipeti sokuyosun kenarda falan kalıyor o tarz mı :))) bende merak ettim şimdi...

2|1
    0|0
    • komık olan nedır merak ettım ıcerımı gıdıyor yoksa o zar acılıyormu soru saçmamı oldu anlamadım

• bence şoktalar:):)

• ögrenince banada anlatın :)

• :D sen neyi seviyorsun ya? bu zarı uzman doktorlar bile zor farkederken sen neyi zar sandın merak ettim

1|1
    0|0
  • kızlık zarını görüyorsun ve okşuyorsun bravo sen kesinlikle jinekologsun... güldürdün kız beni gece gece allahta seni güldürsün

0|1
    1|0
  • Bir yere gitmiyor sadece bir top düşün onu bıçakla patlattığını ve ikiye ayırdığını. O şekil.

1|2
    0|0
  • Buharlaşıp uçuyor canım, sonra başka şeyleri sevmeye başlarsın:)

1|1
    1|0
  • pardonda kızlık zarı içerde değilmi abi ? delikten kafanı eğip içerimi bakıyorsun nasıl görüyorsun ya:D

0|1
    1|2
    • Sanırım Ayna tutuyor sonra sevmeye başlıyor hayır soruda ilginç bir nokta var :) görüyorum sevebiliyorum okşayabiliyorum. Sanki canlı bir şey seviyor. :) allahım yaaa :D

• önce bir ayna ve tam denk gelecek şekilde bir ışık fener vs., sonra üst dudakları kavranır yanlara doğru açılır, orada görülür.

• bazı yerleri yırtılıyo ama bu çok farkedilmiyo ki.orda duruyo öylece gariban.

0|1
    1|0
  • addağğ ...:)

0|0
    1|0
  • kara delik var ya oraya.

0|0
    1|0
  • gözlerine kaçıyor, ilişkiden sonra gözlerin büyüyor :O "ben napmışım" diyorsun.

0|0
    1|1
  • bir yere gitmez. bir kenardan yırtılır sadece.

0|1
    1|1
  • Attaa

0|0
    0|0
  • Tovbeler olsun :D

0|0
    0|1
  • Oraya bir şey sokup kızlık zarını yırtarsan orda kızlık zarı kalmaz.Kaldı ki bir insanın kızlık zarını görmesi biraz zor.Sen kızlık zarımı görüyorum demişsin ama ilişkiye girdiğinde nereye gidiyor demişsin.İlişkiden sonra zar kalmaz orada.Ulan ilişkiye giriyorsunuz ama bir şey bildiğiniz yok.

0|0
    1|1
    • ilişkiye girmedim girsem zaten bunu sormam bilirim nereye gittigini benim çözemedigim zar hangisi internette gösteriyo ama vajina ve onun ustünde delik çözemedim bende öyle bir delik yok kapalı her yer

• Senin vajinada heryer kapalı mı? :) sen adet olunca kan nerden çıkıyo ozaman kuzum?

• İnce perdenin ortası açıktır adet kanının akması için.

• zar zaten çok ince bazı kadınlarda ilişkide bazılarındaysa doğumda yırtılıyor. ben parça falan görmedim :)

0|0
    1|0
  • Zar patlıyor ne yana içeriye gitmesi..

0|1
    1|0
    • havaya doğru patlamıyor heralde, yanlara ve içeriye doğru patlıyor.

• Kızlık zarı diye neyi okşuyorsun bilemedim :)).

3|0
    1|0
    • Sen baya bi bakmışssın ama görememişsin :D hahaha

• Zarımı kaybettim, hükümsüzdür. Fesupanallah.

• Puhahaha, o okşadığın kızlık zarı sandığın şey nedır bilmiyorum ama kızlık zarı ne görulur nede okşanır.

0|0
    1|0
    • dokunma kıza zarı ile baş başa bırak :D

• haha kızı başbaşa bırak diyor:D

• erkekler görmezler, yani bakmazlar. cinsel ilişkide kan gelmez, kız çığlık atmazsa demek daha önce başka bir ilişkide yırtılmış diye düşünürler.

Yükleniyor...