Lezbiyen yada gay olduklarını nasıl anlarım?

Bir sorum olacaktı sizlere. Bir kızın lezbiyen yada bir erkeğin gay oldgunu nasıl anlarım?

bu konu üzerine sorunlarım var arkadaş çevremde.

Bazıları belli ediyor sonra oyle seyler yapıyorlarki yok ya o eşcinsel olamaz diyorum.

Aklım karıştı :/

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• seni köşeye sıkıştırıp üstünü falan soymaya çalışırsa lezbiyendir. Seni köşeye sıkıştırıp üstündekileri çıkarıp ayy iğrenç falan yapıyosa gay'dir. Bisexüelse ... yandın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Elleri kolları fazla oynar kadın gibi.

konuşma tonu incedir .

2erkek arasında muhabbet cok farklıdır hislerinle anlarsın

o değilde 2 kez başıma geldi yüzüm temiz oldugu icin ananı satimmmmm... kaç kaç kaç :D

magazadaydım ozamanlar ..

1.müşteriydi

2.personeldi.

0|0
    0|0
  • lezbiyenler kendini belli etmez dışarı cıkmazlar çünkü böcek gibi gizlenirler amasya gibi küçük bir yerde zor bulunur bulsanda ne yapacanki onlar yaklaşmazlar erkeklere lezbiyen bulmak isterseniz dalaşın ve onlar zaten erkek gibi küfür ederler erkek gibi tekme atarlar ben dalaştım bana küfür etti bana tekme attım bende onu sinek gibi duvara yapıştırdım bunlar gercek tir

0|0
    0|0
  • aradığın cevabı bulmuşsun :P

0|0
    0|0
  • lez bilmem de gaylık çok var ülke de. eğer bir erkek sürekli erkekler ile haşir neşir ise gay olabilir. biraz kızlar ile takılması gerekir.

0|0
    0|0
  • belli olmaz anlayamassın bosuna kafa yorma sen kendı cınsellını yasa onlarda ozel hayata saygı

1|0
    0|0
  • menlekte bu işi yadırgandıgı için hepsi gizlidir

0|0
    0|0
  • genelde belli etmezler anlayamazsın yani

0|0
    0|0
  • Gay arkadaşım var, sırf belli olmasın diye 2-3 kızla cıktı..

1|0
    0|0
  • Belli edenler özenti olanlardır artık yada cidden benimsemiş olanlardır. Belli etmeyenlerde vardır tabiki ama önemli olan senin burda onların tercihine saygı duyman gerektiğidir.

1|0
    0|0
    • Oyle bir tercihleri varsa tabiki saygı duyarım. ben sadece oyle bir sey varmı yokmu ogrenmeye calısıyorum.Suphelendiriyorlar cunku.

• Zaten senden o derece rahatlığı alsalar söylerlerdi emin ol. Ayrıca toplumda eşcinsellik her zaman onlar için tehlike yaratmıştır. Toplumdan dışlanmamak için can güvenliği için vb durumlar için söylemiyor olmaları muhtemel. Bana neden söylemiyorlar gibi bir moda girmende garip. Kendi içlerinde yaşayıp dışa kapalı oluyorlar çoğunlukla. Eski çalıştığım bir bardan tanıştıklarımdan az çok biliyorum çektikleri sıkıntıları. Tabi bize göre garip geliyor her zaman ne kadar sagılı olsakda.

• Hayır o derece rahatlık alsalar bile soylemıyor bazıları. Neyse ben nasıl öğreneceğimi biliyorum zaten.. İlgin için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 7

• gizli olmayanlar dışındakileri anlayamazsın hiç bir şekilde insan içinde kendilerini deşifre etmez gayler. lezbiyenleri anlamak daha zordur zaten iki kadının samimiyeti arkadaşça olabilir. kısacası gizli yaşamayanlar dışındakiler için eğer o grup içinde değilsen sadece acaba mı dersin

1|0
    0|0
  • eğer ünlü bi karşı cinse ağzının suyu akmıyosa o eşcinseldirrr..

1|0
    0|0
  • biseksüel olabilirler ondan kararsız kalıyorsundur.

1|0
    0|0
    • bu arada öğrenme çaban onları rahatsız edebilir. sen ne kadar söylemeleri için ortam yaratsan da kendini belli etmek istemeyen etmez.

• dehset bir hatun gördügnde sen: "kiza bak bacaklari cok gzel ya da atiyorm saclari cook gzel" dedignde erkek: " hangisi? ayy bunun muuu?" derse o erkek gaydr ..

0|0
    0|0
  • belli etmezler pek

0|0
    0|0
  • dötüne parmak at <3

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum bende D:

1|0
    0|0
Yükleniyor...