Mastin zararlari nelerdir?

Mastin zararlari nelerdir?
Ve haftada 1 kez yapmak uygun mudur?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• haftada bir kez sorun yaşatmaz. mastın her şeyde olduğu gibi fazlası zarar verir. aşırı sert ve çok sık yapılırsa klitoristeki hassasiyet azalabilir. tabi kesin değil ama ihtimaldir.

esas zararı şu. evlendiğinizde normal ilişkiden zevk almazsınız. mast yaparken esas merkezinizi yani klitorisi uyarıyorsunuz. hayalinizde istediğiniz yeri istediğiniz pozu istediğiniz... hayal ediyorsunuz. ama gerçek ilişkide bunları yapamazsınız. istediğiniz ortamı yakalasanız istediğiniz pozu eşiniz sevmeyebilir. ayrıca mastta terleme yok koku yok nefes yok. her şeyi hayalde çözüyorsunuz. ama gerçekte terleme olacak ten kokusu olacak. istediğiniz tempoyu mastta ayarlarsınız ama ilişkide partnerinize kalıyor.. kısacası masta alışırsanız ilişki yaşama sorunlu olur masta dönersiniz.. tabi bu dediğim her gün yapan aşırı kaçanlar için.

0|0
    0|0
    • Hafta da bir yapiyorum ama yaptigimda da bir kac kez yapiyorum, ve sert bir sekilde, bir sorun olur mu? :(

• tükmük te içeriği sayesinde destek olurdu. daha çok zevk verirdi. neyse sana kalmış. nasıl istiyorsan öyle yap. ama hemen sulanması avantaj çok iyi. keşke öyle partnerim olsa en azından yalarken dilim çok yorulmaz çabuk boşalırdı

• Denerim tesekkur ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba. Bunu daha önce anlatmıştım ama tekrarlayayım:
    1. Seks veya sevişmeden haz almazsınız.
    2. Mastürbasyon yaparken karşınızdaki insana duyduğunuz duygusal hisler yok olur. Bir zamanlar aşık olduğunuz insanı kendi gözünüzde değersizleştirirsiniz.
    3. Zekâyı gerilettiğine dair çok ciddi araştırmalar var.
    4. Vücudunuzda o an değil, uzun süre devam eden sinirlilik hüküm sürer.
    Şimdilik bildiklerim bu kadar.

0|0
    0|0
    • Ulan şu 4. şıkkı görünce aklıma Wall Street Kurdu'nun bir sahnesi geldi. Martini içerken Hannah diye bir karakter "ben şahsen günde iki kez çekiyorum, yoksa bu berbat ve stresli işe nasıl katlanabilirsin ki?" diyordu o geldi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Mastin zararlari var evet ama eger hafta da 1 2 kere yapmak uygundur sende zaten 1 kere yapiyormussun sorun olmaz ama sakin vajinana zarar verme yeter

0|0
    0|0
  • Sürekli mast yaparsan normal seksten zevk alamazsın...

2|0
    0|0
  • haftada bir kere en uygunudurr

0|0
    0|0
  • vajina dudakların sarkar evladim

0|0
    0|0
  • Hafıza kaybı

0|0
    0|0
  • Zarar-ı olsaydı ben ağır hastaydım komadaydım yada😁

0|0
    0|0
  • Haftada 1 ideal. Eğer aktif cinsel hayatın yoksa haftada 2ye çıkarabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende bilsem fjdjdkd

0|0
    0|0
  • haftada 1 kere yetiyormu sana?

0|0
    0|0
    • Evet

• Oluyor

• uuu harikasın sen
      eklesene biraz sohbet edelim