Pişmanlık duygusu?

bir kaç ay önce ben hep evlenince çocuk yapmam derdim ve şu an kısırlik ihtimalim var , daha belli değil , inşallah değilimdir , ve bu yüzden pişman hissediyorum , eğer öylysem sanki benim suçummuş gibi , bir şeyler önerin lütfenç

Güncellemeler:
yanlış anlayanlar var , bende bir sorun çıktı ben doktora gittim , sonuçları bekliyorum şu an , ondan sordum , boş yere değil.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bazen istediklerimiz olmaz belki seninde o zamana gelmiştir allah günde 2 defa istediklerimizin olması için dilek hakkı veriyor ama senin böyle düşünmen yanlış olmuş çünkü çocuk yapmak için evlenilir seversin o başka ama evliliğin amacı zaten çocuk sahibi olmak. Ama eğer ki kisirsan tedavi olursun o da olmazsa evlatlık olarak alacağın onlarca çocuk var. Üzülme vardır bir çaresi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• aslında o bir kaç ay öncesinde öyle saçmalamışsın ki anlatılmaz derecede.
    siz evliliği ne zannediyorsunuz. evlilik ne için. demekki seiz evliliği ve amacını bilmiyorsunuz.
    evliliğin amacı çocuk yapmak üremek içindir. Allah ne emrediyor? "nikah yapın çoğalın". yani emrin esası çoğalmaktır. bizlere ÇOĞALIN diyor. bu çoğalma işi için de NİKAH yapın diyor. evlilik çocuk yapmak için cinsellik için bir araç bir ruhsattır.

seninki neye benzemiş. pantolon alacağım ama asla giyinmeyeceğim. lokantada oturup yemek siparişi vereceğim ama yemeden kalkacağım gibi bir saçmalık olmuş.

neyse sadede gelelim. inşallah sağlığında sorun yoktur. Allah dua et. Allah her şeyin hayırlısını versin. umarım kötü sonuçlar çıkmaz mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Büyük konusma o zaman

0|0
    0|0
  • Kendin karar veremezsin buna.
    Kesin değil sonuçta be kısır olmak çok az ihtimal..

Emin ol ve rahatla.

0|0
    0|0
  • Evlendin mi peki?

0|0
    0|0
  • sakin ol her dileyen öyle dileği olsaydı
    sonuç ne çıkarsa çıksın senin suçun değil
    hem çocuk sahibi olmak artık çok kolay tedavi oluyor

0|0
    0|0
  • büyük lokma ye ama büyük söz konuşma diye boşuna söylememişler bazen bir şey söyleyip hemen unutuyoruz ama o söylediğimiz öyle bir zamanda çıkıyor ki karşımıza.

0|0
    0|0
  • Elinde olan bir şey değil takma kafana

0|0
    0|0
  • Takinti yapma dua et

0|0
    0|0
  • Bebekleri sevmiyormusun?

0|0
    0|0
  • Neden kısırlık ihtimalin var