Vajina mantarı?

Vajina mantarı var bende. Yaklaşık iki senedir. Hiç doktora gitmedim utandım biri tavsiye etti nibulen krem kullan geçer diye. Sizce faydası olur mu? Bide önerebileceğiniz kökten çözecek tavsiyeleriniz var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Utanacak ne var ki bunda sağlık bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vajinal mantar bulaşıdır ve iki sene çok uzun bir süre. Su mantarı tetikler ve iyileşme sürecini uzatır. Mantar için bir sürü ilaç var hangisinin iyi gelip gelmediği kulaktan dolma bilgiler ile yapmasan iyi olur. Doktor bu konuda en iyi çözüm. Çünkü seninkinin süresi çok uzun olmuş. Allah gösteresin o mantar bütün iç organlarını sarabilir. Ve dönüşü olmayan bir hastalığa sebep verebilirsin. Mantarın pislikle alakası yok. Malesef ki kadınlar her yerden kapabiliyorlar bunu. Benim tavsiyem acilen doktora gitmeniz.

http://www.jinekolognet.com/vajinal-mantar.asp

0|1
    0|0
    • Havuza gitmiştim bir sure ondan şüpheleniyorum. Doktora gitsem muayene nasıl olacak bilgim yok ve çok utanıyorum

• Vajinal bölgede olduğu için alttan bakmak zorunda mecburen. Hastalıklarda utanma olmaz. Kadın jinekologlarda var kadın doktor seç.

Erkekler Ne Diyor 9

• Doktora git mutlaka. Kaşıntı var mı?

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin bayan bir cildiyeci bul git durumunu anlar bir tür değil bu mantar kaç türü var hepsinin ilaçları farklı...

0|0
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • Genelde mast yapıp pedini değiştirmezsn olur. Bakteri kapıp mantar oluşur. Aman dikkat.

0|0
    0|0
    • Havuza gitmistim bir sure ondan supheleniyorum

• Havuzdan pek bişey olmaz. Olsa bir sürü kıza olur... Havuz ve denizde mikrop kapabilcek tek yer , kulağın içidir... Daha önce başıma geldi iltihap kapmıştı.. Vajina kulağa göre daha sağlamdır , kolay kolay mikrop kapmaz dediğim gibi , masturbasyon yapıp ped değiştirmediysen o vajinanda mantara sebeb olur. Onun dışında mantara sebeb olabilecek pek birşey gözükmüyor.

• Sağlıgın utanmakla ne ilgisi var

0|0
    0|0
  • ıyyy iyrençsin ya yıkamıyonmu hiç öğğğğğğğ

0|0
    0|0
    • Yıkamamakla ne alakası var pardon?

• Ya * defol bilip bilmeden konuşma

• yaaa özür dilerim niye sinirledinki yaa :/

• doktora gıt sen

0|0
    0|0
  • Doktora kesin gitmelisin o bulasici partnerinede bulasir sonra

0|0
    0|0
    • Utanıyorum doktora gitmeye de ya

• Butun vajinani sarar o sigil gibi bilincsiz bisi yapma yazsana internete man ve sigil diye vajinalarin. durumuna bak sonra gitmiyirun doktora de buraya

• Surekli kasiniyor mu

0|0
    0|0
    • Evet kasıyınca da yara oluyor -_-

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantar olacak kadar neden bekledin ki? Hemen doktor

0|0
    0|0
Yükleniyor...