Aseton kızlık zarına zarar verir mi?

bir şekilde aseton damladı ve yanma hissi oldu. sizce herangi bi zarar vermişmidir?

*zevzeklik yapacak olanlar yazmasın lütfen. amacım sadece bilgi almak..

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• asetonda asit var yakar tabi zarı yrtmaz ma cevresini tahriş edebilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Zarın çözünmüş, geçmiş olsun. "Kimyasal tekimeye maruz kaldım, bakireliğim gitti" deme yalnız müstakbel kocana :((888

8|0
    1|0
  • Sonuçta aklol olduğu için sızlatır o bölgeyi.Zarda sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • aseton cilde zararlı bir madde. hatta yasak getiriliyor. tüm rafardan toplanacak. tırnağa bile zarar veriyor. bu tür kimyasal ile işniz varsa yanınızda su bulundurmanız faydanıza.

tamamen zarar vermemiştir ama tahriş etmiştir. ki zaten yanma olmuş belli. çok ileri safha bozulma olsa çok canın yanardı. ( bu arada nasıl üzerine damlattın ayrıca çok merak ettim. yani orada ne işi vardı) şaşırdım.neyse geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Öncelikle: ahahahahahahahaha

Hayır, bir şey olmaz.

2|0
    0|0
  • Kanama olmadıysa kızlık zarına zarar gelmemiştir zaten sadece damladıysa oraya ulaşması mümkün değil, asetonu boca ettiysen iş değişir. Her halükarda tehlikeli bir madde.

0|0
    0|0
  • sanırım soyundun banyoya gırmek ıcın ojelerıde cıkarayım dedın bunu yaparken gıyınık vajına yapısı geregı hassasdır tahrıs olur yanma yapar

0|0
    0|0
  • ciddi bi zararı olacağını sanmıyorum ama onun orda ne işi var be hacı ya :)

1|0
    0|0
  • Olmaz. Tahmin ettim nasil oldugunu :)

0|0
    0|0
  • aseton kutusunu içine sokmadıkça tehlike yok rahat ol

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • çok yanıcı bir maddedir. bilgin olsun. bol suyla yıka.

0|0
    0|0
  • hemde acayip zarar verir kızlıgın bozuldugunda kırmızı akması gereken kan beyaz akar sora dikkat et ;))

0|0
    1|0
  • bırak bu işleri çocuk

1|0
    0|0
  • vermez okadar kolay değil sadece tahriş etmiştir geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • merak etme bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Önemli bir problem çıkaracağını zannetmem

0|0
    0|0
  • kesın kızlık zarın erıdı ve şu anda yernde yok

0|0
    0|0
  • He sen* aseton damlat; sonra da burdaki insanlara zevzeklik yapmayın de... :))

0|0
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • zarı eritebilir sonuçta çözücü

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aseton organik bir çözücüdür. kızlık zarın da organik. benzer benzeri çözer kuralından sen çözülmüşsün asdfghjklş

3|2
    0|0
  • Aseton oraya nasıl damladı çok merak ettim ama hayır ,zarar vermez .Yanma hissi devam eder ve tahriş eder en fazla.

1|1
    0|0
  • OHA! :D

Bunca yıldır oje sürerim; daha bir kere oraya aseton damlatamadım. Lanet olsun, çok kabiliyetsizim! Ahahahahahahahahaha :D

1|0
    0|0
  • Zar'a bir zarar vermez de, senin kuku aseton bagimlisi olursa isin zor.

3|0
    0|0
  • asetona mi surtundun :D. djurhudwij.

not zevzegim.

1|0
    0|0
  • kim akıl ettiyse çok yaratıymış la. asdhkjshsf

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse sorun yok

0|0
    0|0
  • Aseton orana nasıl damladı :s

0|0
    0|0
  • aseton kutusuyla mast yaparken dikkat etmelisin :D bilmiyorum ama cok fena acimistir heralde bozulmaz :S

2|0
    0|0
  • yok daha neler kzılık zarı için 4 cm içerde nasıl girecek de yanacak ya , yanan etindir onun acısını duymusundur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...