Sevgilimin vajinası çok kötü kokuyor?

Yalamak istiyorum. Ki ben yalamayı çok seviyorum. Ama yaklaşınca midem bulanıyor. Ne yapsam olmuyor. . Bunu ona nasıl ifade edebilirim. . Onu kırmadan. .
( Saçma sapan yorum yapan en ağır. .) yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Ya of ahahha duş alsın işte

0|1
    0|0
    • Niye güldün l an kezban ilk defamı duyuyon :D

• Fake olduğunu nerden biliyorsun?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalama... Ya da of benim bile midem bulandı okurken bilemedim şimdi 😄 Ayrıca su parantez içi en agirdan sonra ne geliyor?

0|0
    0|0
    • En ağır hur çocuğu oluyor pampa. neyse. o. yalamadan olurmu ya. Sende anlamıyosn.

• Sanane lan!!! İster yalarm ister yalamam mal!!

• Yürü git be slk mi ne

• Açıkça söyle.

0|0
    1|0
  • Mantar vardir ve tedavi görmesi gerekiyordur. Acikca söylemen lazım

0|0
    0|0
  • Genital temizleme mendilleri ve spreyleri var. birlikte alışverişe çıktığınızda önerebilirsin.

0|0
    0|0
  • Açıkça söyle ama kalbini kırmadan çünkü bir hastalığın belirtisi olabilir doktora gorunsun

0|0
    0|0
  • parfüm sıkmasını iste

0|0
    0|0
    • Yok daha neler trolmusun troleybusmusun nesin

• L. an manyak parfüm sıkıp parfümmü yalaycam. Beyin var mı beyin?

• Birlikte duş alın.

0|0
    0|0
    • Olabilir aslında. . Gider dimi o zaman

• Gider evet.

Erkekler Ne Diyor 12

• açık yara kurtlanmaz arkadaşım. yani açık konuşmak gerek. tabi uslubunu düzgün ayarlaman kırılmasına engel olur.
    tam eğil yalamaya yaklaş ve o an dön ona de ki
    "bebeğim sanırım bir sorun var. bana enfeksiyon kokusu gibi geldi. vajinanda enfeksiyon olabilir. hadi bir doktora gidelim. sana bir şey olursa çok üzülürüm sana kıyamam" de doktora gitmesini sağla.

0|0
    0|0
  • O kadar saçma sapan konuşuyorsunuz ki, hayatınızda m görmediğiniz çok belli oluyor. Kardeşim sokakta köpekler gibi mi sevişiyorsunuz?

Evde su yok mu? Duş yok mu? Kokuyormuşta ifade edemiyormuş.

1|0
    0|0
  • Eğer duş almasına rağmen koku oluyorsa muhtemelen vajinasında mantar ya da enfeksiyon oluşmuş olabilir. Bunu kendisinin hissetmemesi mümkün değil. Bakımına dikkat etmiyor demekki. Bende bir defa yaşamıştım bu durumu. Ona "ya tatlım normalde vajinan çok güzel kokardı ama tuhaf bir koku geldi bugün. Acaba enfeksiyon falan mı oldu, sen farkettinmi, yanma kaşıntı falan varmı" dedim. Bu söz yetti. Hemen sorununu çözdü.

0|0
    0|0
  • bak kadisim deki sevgiline askim altini yikiyormusun de

0|1
    0|0
  • Fairy dokup ovala icini felanlimon kokar

4|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden banyo yap de

0|0
    0|0
  • kırmadan söylemenin yolu dürüst olmaktır. Bağırarak ya da herhangi bir sıfatla değil normal bir şekilde söylemen lazım. Sana hak verecektir. Söylemezsen bu ileride daha büyük sorunlara yol açar..

0|0
    0|0
  • İçi çürümüş olabilir. Doktora görünsün içini temizletsin.

1|0
    0|0
  • Dostum iliskiden once dusa sok bence vajinasiji iyice yikamasi icin sende elinle yikayabilirsin onu sonra sakin bir Zamanda soyleyebilirsin

0|0
    0|0
    • Herkes duş demiş. . Deneyecem l*n hiç gelmedi aklımada. Sağolun :D

• Doktora gitmesine yardımcı ol..

0|0
    0|0
  • bir doktora gidelim beraber de kontrol için, bunda utanacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ee iyice dusa girin. seksten. once bir guzel. lifle kizi yika sonra icabina bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...