Merhabalar onemli:)? Baya?

Merhabalar sevgilimle bir cinsel hayatim evet var. Son zamanlarda akintim beyaz halde geliyor biraz. Bugun tam yumurtlama gunum bugun icin normal ama bu akinti uc dort gundur geliyor. Onemli bir sey midir? bir de farkli bir koku da idrarimi yaparken geliyor sanirim veya bana oyle geliyor da olabilir. Ama herhangi bir rahatsizlik yok kasinti yanma vs gibi. Ne olabilir kimin basina geldi ve nasi bir tedavi uygulandi? Ben internetten yaptigim bulgulara gore bakteriyal vajinit diye dusundum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• iltihap vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakteriyal vajinit bencede

0|0
    0|0
    • Bu nasil gecer? Kendiliginden gecer mi veya herhangi bir tehlikesi var mi bir bilginiz var mi? Yani koku sadece idrara ciktigimda hissediyorum onun disinda bise yok

• Mantar kapma olasılığın da var. Ama kaşıntı yoksa yok.

0|0
    0|0
  • Vajinal mantar olabilir ilac tedavisi şart

0|0
    0|0
    • Kasinti falan yok

• Vajinal mantar ya da akıntı her zaman kasinti yapmaz. Termal sular var eczanelerde onlari kullanibilirsin. ya da en temizi bir kadin dogumcuya gorun o cok daha net tavsiyelerde bulunacaktır. Tecrubeyle sabit. Daha önce partnerimde birkac kez meydana gelmişti

• hard mı yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yumurtlama dönemini nasıl anlıyosun bilmiyorum da bu konuyu?

0|0
    0|0
    • Period tracker diye bir uygulama yukledim bir senedir onu kullaniyorum bide adet dongusunun ortasinda olur zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...