Sevgilimin adet agrısını nasıl dindire bilirim?

Benim yapabilecegim ne var acaba cok agresif agrisindan bisey onerirseniz sevinirim

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Karnına tekme at. Geçer.

0|0
    0|0
    • Acaba diyodum ne zman benim soruma gelip sacmalicak ogun bugunmus oyuzden ilk oldugu icin susuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• sperm

0|0
    1|0
    • Annnenden soyledi geralde bir aralar onun agrisi oldugum cakmistim sen oldun iste

• hı sorma yatıp kalkıp seni düşünüyorum öyle böyle değil

• Haydi simdi sus ilerle topitop seni sen erkek degilsin burada sapına kadar erkek abilerine saygisa kusur etmiceksin.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sicak su torbasi al, bi' cikolata kap ve dudagina ufak bi' opucuk birakip, uzaklas oradan.

Olmadi seks yapin. Spor iyi geliyor sanciya ve duzene.

0|0
    0|0
    • İşe yararmi yanliz birakmam birlikte kaliyoruz simdilik iki gunlugune oda bugune denk geldi ama asla seks gevmedi aramizda ona daha var. baska bisekilde olmaz heraldr

• Sıcak su torbası çikılata

0|0
    0|0
  • buscopan plus+sıcak su torbası+çikolata+papatya çayı+battaniye+sarılıp uyumak (isteğe bağlı) :)

0|0
    0|0
    • Acaba baska bir ilac var mı evde ondan bulamadim da ☺

• Hemen hazirliyorum bunlari. aklima takildida yazgunu battaniye olurmuki ya

• isteğe bağlı sor bir :D

• Sicak su torbasi yap karnina koysun. Ilik sut yap icine bal koy cok guzelce uzansin ayaklarina masaj yap uzanin koltuga acin bir komedi ask filmi hem gulsun hem aglasin iyi gelcekdir ona

0|1
    0|0
  • Şaka msın sen ya 😄 benim de ağrıyor şu anda buna katlanamzsa doğum nasıl yapacak hap filan kullanmasın

0|0
    0|0
    • Ya yok ilk defa boyle oldu gozumun onunde kivraniyo resmen duramadim ne yapabilurim dedim iyibi kufur yedim rahatladi heralde

• Kola içir

• Ayaklarının altına sıcak su torbası koymalasın biraz iyi olunca paoatya çayı veya melisa çayı iyi gelir ona az uyur rahatlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her dediğine evet de. Çikolata al yesin bide.

0|0
    0|0
  • Eczacıya danışmalısın..

0|0
    0|0
    • Bu saatte buralarda nobetci eczana imkansiz

• 112 Acili ara. Durumu anlat. Seni yapman gereken konusunda yönlendirsinler..

• Hep yaninda ol rahat ettir

0|0
    0|0
  • Majezik diye bir ilaç var

0|0
    0|0
Yükleniyor...