Bekaretin nasıl bozulduğu muayenede anlaşılır mı?

Arkadaşlar, ciddi olarak soruyorum. Cahilliğimi cinsel eğitim yoksunu bir ülke olmamıza verin. Kızlık zarının cinsel ilişki sırasında mı yoksa daha farklı bir nedenle mi bozulup bozulduğu bekaret kontrolünde belli olur mu? Bireysel yaşantılarımla ilgisi yok, yalnızca merak.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ilişki sonrasında hemen gidersen içinde yada vajina etrafında sper kalıntıları bulunur ve cinsel ilişki yoluyla bozulduğu böylelikle anlaşılır ama bunun dışında atıyorum yıllar sonra tutup birine ben bisiklete binerken kaza geçirdim de öyle bozulmuştu dersen anlaşılamaz böyle bir şey.

1|0
    0|1
    • teşekkrü ederim. belki okumuşsunuzdur arkadaşın birisi küçükken tacize uğradığından şüphe edip bakirelik testi yaptırmaktan bahsetti. Orada bekaretim gitmişse bile nedeni hakkında doktor rapor verebilir mi diye sorunca merak ettim sordum. sitede en azından biz kızlar için erkekler yanıt veremez diye engelleme izni olmalı, çünkü hemen namus bekçisi kesiliyorlar.

• Namus bekçisi kesilenlere hiç cevap vermeden direk spamlarsan sitenin sahibi siliyor onları. Boş yere yazmışlıklarıyla kalıyorlar adeta suya yazılmışcasına geçici oluyor yazıları.

• Tamam bir dahakine öyle yaparım. Herkesin namusu kendine sonuçta. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• tam anlamıyla değil. bazıları bilinebilir. ama her şey bilinemez.

1|0
    0|0
  • Nasıl bozulduğu anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • söyleyebileceği tek şey ne zaman olduğu yadabakire olup olmadığın

0|0
    0|0
  • anlayamaz. sert bı cızm sokulmus ve tahrıbat soz konusu ıse anlayabıir.

0|0
    0|0
  • doktor zarını deforme seklinden öngörüde bulunur ancak net mi karar bilemem

0|0
    0|0
  • valla anlaşılıyor diye biliyorum doktor muayenesinde

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuldugu kaç cm penisle bozuldugunu bile anlıyolar artık tıp çook ilerledi...

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girmişsin, seksi doya doya yaşamışsın ,

sonrada ''cinsel eğitim yoksunu bir ülke '' diyorsun... bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

cinselliğin kitabını yazıyorsunuz. birde ülkenize çamur atmayın. terbiyesizler.

0|0
    4|0
    • Terbiyesiz! Senin bacından daha namusluyumdur belki de.Hhiçbir erkekle bir ilişkim olmadı. Bu sitede arkadaşın birisi küçükken uğradığı tacizle ilgili bir konu başlatınca merak ettim sordum. Erkekliğine yazık! Zerre kadar delikanlı değilsin!

• Kendi cehaletini devlete yıkmaya çalışmasın.

• Ben soruyu yanlış anlamışım. şu sözlerimi geri alıyorum : ''cinsel ilişkiye girmişsin, seksi doya doya yaşamışsın , ''

''cinsel eğitim yoksunu bir ülke '' Lafını asla kabul etmiyorum. bu senin kendi cehaletinden ve okumamışlığından kaynaklanıyor. ülkene çamur atma

• bozulup bozulmadıgını kendin bile görebilirsin ama nyle bozuldugu belli oolmaz.

0|0
    0|1
  • hayır bunu anlayamaz doktor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bilinemez tam. ama belki kızlık zarının yırtılma şekline bakarak kara veriliyor bazen.

1|0
    0|0
  • hyr canım nası bozuldugu anlasılmaz sadece bozulup bozulmadıgı bellı olur

1|1
    0|1
  • tabi orda mesela salatalıkla bozdun diyelim salatalık parçası bulurlar yada penisle bozulduysu penis parçası bulurlar parmakladıysan parmağına dna testi uygularlar

0|0
    2|1
  • anlasılmaz

1|0
    0|1
  • jinekolog bozldgn anlar..

1|1
    0|0
Yükleniyor...