Kendime bakirelik testi yaptırmak istiyorum

annemle geçen konsuyoduk..kuuçukkn çok defa tacize maruz kaldımı soledi..bende 4 5 yaşlarındayım hatrliyorum kısmen.annem ve babam çalışıyodu bni ise komşuma bırakıyodu mecburyttn komşumuzünsa bekar kiracıları vardı evin altında sürekli bni sevicez die içeri alıyolarmış eteğimi kaldıyolarmış anmmem bi kaç def ayaklamış bunu ama kimseye bise diyememiş bana bunları şimdi anlatıyo :( ama bekaretimden bahsetmiyo bn kendimden şüphekeniyorum ya bana zarar verdilerse bunu annemde bilniyorsa çok korkuyorum :((( bekaretlik testi yaptırmk istiyorum

Güncellemeler:
eger doğruysa yanı bekaretım gıtmısse bunu evlenecegım ınsana nasıl ızah edıcem doktor bana ona göre bı rapor verirmi

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• 5 yaşındaydım daha.

sevimli ve tatlı bir çocuktum.

ailemin ilgi odağı ilk göz ağrısı idim.

yıl 1988 yer diyarbekir'in ergani ilçesi.

harman zamanı.

anamla babam ben onlara ayak bağı olmayayım diye beni babamın büyük dayısının evine bıraktı.

evde şemsi dayının ikinci hanımı arife yenge ile kızı berfin vardı.

mıncıklaya mıncıklaya aldılar beni anamın kucağından kendi kollarına.

beni oyalama ve eylendirme görevi evin en küçük kızı berfine düşmüştü.

arife yenge hayvanları otlatmaya götüreceği için evde berfin abla ile benden başka kimse yoktu.

beni aldığı gibi üst kattaki konuk odasına götürdü.

şemsi dayı aynı zamanda muhtar olduğu için evin en derli toplu ve gösterişli odası konuk odası idi ve bir çocuk olarak beni hep cezbetmiştir.

berfin ablayla odada oynamaya başladık; evde oyuncak olmadığı için odada bulunan eşyalarla idare ediyorduk.

birden bana; atçılık oynayalım mı dedi...

kaçırırmıyım eğlenceyi; tabi dedim neşeyle...

sedirin üstüne sırt üstü yattı berfin abla, benide bir çırpıda üzerine oturttu ata biner gibi.

beni zıplata zıplata, arada da at sesi çıkartarak eğlendirmeyi başarmıştı; ama berfin ablada bir tuhaflık sezmişdim o yaşıma rağmen.

bana, çok terledim dur şu şalvarımı çıkartayım dedi ve bembeyaz dantelli bir don ile kalı verdi karşımda.

tekrardan uzandı sırtüstü ve bana; senle çok güzel bir oyun oynayacağız ama kimseye sölemiyeceksin tamamı abam dedi.

tamama diyebildim korkarak ve birazda mahçupça.

o dantelli beyaz donunu da çıkardı benimde pantolonumu indiriverdi bir çırpıda.

o kadar kılı hiç bir arada görmemiştim, çok tuhafıma gitti.

dolaptan çıkardığı pudrayı o kıl yumağının üzerine boca etti ve bembeyaz yaptı geri kalanıda benim kıçıma başıma boca etti.

aynı pozisyonda; sırt üstü yatar vaziyette beni tekrar üstüne bindirdi ve zıplatmaya başladı at sesleri eşliğinde.

bende gaza gelmiş bir vaziyette kırbaç niyetine elime aldığım terlikle berfin ablamın kaba etine vurup duruyordum.

derken berfin ablamın gözleri bir hoş oldu, göz kapakları kapanıyordu ki arife yengenin sesi kulaklarımızda çınladı.

berfin abla beni kucağından fırlattığı gibi çarçabuk giyiniverdi üstünü benide toparlayıp aşağı kata indik el ele.

arife yange ne yaptığımızı sorduğunda, çok eğlendiğimi ve atçılık oynadığımızı söyleyiverdim.

berfin abla şimdi evli ve 3 çocuk anası.

bayramlarda seyranlarda görüşürüz ara ara.

tabi o beni hiçbir şeyi hatırlamadığımı sanıyor.

varsın öyle bilsin.

bana daha 5 yaşımda böyle bir tecrübeyi tattırdığı için ona minnettarım.

edit: yaşanmış bir olaydır.

hiçbir çocuğun yaşamaması dileği ile

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• doktor rapor verir. kazara yırtılmıştır diye. bir de şu var annen bir şey olmuş olsa en azından çamaşırlarında kan izine rastlardı. ve çocukken olan canını çok yakar. ağlar ve ağrıdan şikayetçi olurdun. birşey olmamıştır zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • sana güvenirse zaten sorun yok ve ilişki ile yırtılmıs zar ve ne kdr süredir ilişki yasamadıgın az cok belli olur ve zaten sen yıllar öncesinden bahsediyrsn

1|0
    0|0
  • Yaptır içindeki şüpheler kalksın.

0|0
    0|0
  • tek cozumn jınekolog. baska turlu bır testı olmuyor. elle hıssedılmesı zor bı bolge cunku.. ve merakım annen tacızlere ragmen neden goz yumdugu. tecavueze ugramadıgına sukretmen lazım.

0|0
    0|0
    • ben ugramadıgımı bılıyorum annemde öyle ama ya aksı bı durumsa evlenınce sıkıntı yasamak ıstmıyorum

• bu arada sevdıgn erkek senı sevıyor ve sende berakertını kaybetmıssen eger.. bunu acıkla. sevdıgın erkek senı berakerınolmadıgı ıcın dıslıyorsa bılkı senı sevmıyor demek tir.

• En yakın hastahaneye başvur.

0|0
    0|0
  • yaptır kardeşim insan ne için yaşar namusu için

0|1
    2|0
  • üstünde yıllar geçmiş ama tabikide anlaşilir bunu kendinde bakabilirsin aslında...

0|0
    0|0
  • doktora git yapar hmn

0|0
    0|0
  • doktora gıt :S

0|0
    0|0
  • doktora git hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktor böyle bir rapor elbette vermez ve bunun dışında annenin buna rağmen ses çıkarmayıp tersine halen bunu teşvik eder gibi sessizliğini koruması da ayrı ilginçmiş.

0|0
    0|0
    • ya bunun olup olmadıgıni bılmıyor yanı olmadıgını bılıyor ama ya olduysa?

• aslında mantıklı geldı bana dedıgın gıbıyse raha bı nefes alırım.doktora falan hıç bulaşmıyım ölese yanı agrımıyan basımı agrtmıyım

• Sana böyle bişey yapan bir pedofil olacaktı ve pedofiller hayat boyu devam ederler yani kendini tutamaz başka çocuklara da saldırır er yada geç ortaya çıkar ya seninle yaptıklarından ortaya çıkardı ya başka bir çocukta düşün ki öyle pedofiller var kendi öz evladına bile göz dikebiliyor o derece bir hastalık uyuşturucu bağımlılığı gibi. O yüzden böyle bir ihtimal yoktur emin ol.

• kucukken ole bısey olsa bıle hemen geri kaynıyomus kızlık zarı oyle duymustum bence hala bakıresındır sacmalama

1|0
    0|0
    • kızlık zarı asla kaynamaz ancak bozulduktan sonra uzun zaman geçmediyse dikilir ama doğumdan sonra dikilmeside imkansız

• Annen nasıl susmuş, nasıl susablmiş. Başına silah dayamış olmalılar. Gerçekten çok üzücü.

1|1
    0|0
  • cok korkunc birsey

testi kesinlikle yaptir derim

ins birsey cikmaz

0|1
    0|0
  • Annen b.k yesin anca mı aklına gelmiş bu

0|0
    0|0
    • bişe olmamıstır dıye umursamamıs

• Testi yaptırıp da kötü bir sonuç görürsen o insanların neler yaptığını düşünerek çok üzülebilirsin bence. Ben olsam bu olayı arkamda bırakırdım zaten yeterince büyük bir travma olmuştur o olayı hatırlaman ve annenin bir şey yapmaması.

0|0
    0|0
  • ruhun bakire sittir et raporu :/

0|0
    0|0
    • türk erkek bozuntularına gel anlat bunu :/

Yükleniyor...