Bu Çocuğa Nasıl Yol Vereceğim?

Geçen gün 25 yaşlarında birisiyle birlikte oldum. Önceden de birkaç kişiyle birlikte oldum ama bu çocuk bakikrmiş ve kafayı bana taktı. 10 gün boyunca devamlı ''evlenelim'', ''ben sana ait oldum'', ''bekaretimi sana verdim'' gibi ilginç mesajlar atıyor. Telefonunu engelledim, başka bir numaradan atmış bir sürü mesaj bu şekilde. İki numarayı da şikayet ettim hatları kapandı, şimdi de kapıma gelmiş ''ben ilk kez senin oldum'' filan diyor. Polisi arayacağım dedim, birkaç gün uzaklaştı ama şimdi başka bir hattan mesaj atıyor devamlı ve artık çok sıkıcı olmaya başladı.

Bu çocuğa ne dersem peşimi bırakır? Çocuk birlikte olunca evleneceğimizi filan zannetmiş herhalde...

Güncellemeler:
yazım düzeltmesi: ''bakirmiş''

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ahahaha😂😂😂😜kardeşim ben evliyim de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevmem de cikmam de

0|0
    0|0
  • nasıl bir malmış bu çocuk ya :)

1|0
    0|0
  • Abazalık zor ama beni çok düşündüren bir konu var, daha yeni tanıştığınız adamlar ev adresinizi nereden biliyor?

0|0
    0|0
    • Bilebilir neden bilmesin

• Senin bakış açın son derece yanlış, yani cinselliği özgürce yaşamak demek her önüne gelenle birlikte olmak demek değil, sevdiğin değer verdiğin biriyle de cinsel bir yaşantın olabilir. en az o çocuk kadar görgüsüz olduğunu düşünüyorum, ancak ne istediğini bilmeyen insan mutluluğu başka tenlerde arar durur. Ha bunu yadırgamıyorum tabiki de bir ilişki istemiyor bir bağlılık istemiyor ve sadece tadını çıkarmak istiyor olabilirsin ama yine de az ve öz kişiyle olması hem kendine olan saygını yitirmemen hem sağlık açısından önemli. Erkeklerin sevgiden bu denli uzak olmasının sebebi çoğu zaman sevdikleri kadınlardan karşılık görememelerinden kaynaklıdır. Mesela bana travma yaşatan ve şu an olduğum kişiye dönüşmemi sağlayan da senin kafa yapında ki bir kadındı, güzel bir ilişkimiz varken ve ben son derece seviyorken, yeterince sert sevişmediğimi dövmediğimi idda ederek ayrıldı... Bu saatten sonra benim ne istediğimin bir önemi olmadığını farkettim... Bizi bu hale getiren sizlersiniz.

• Yine kadınları bir şekilde suçlayan bakış açısı, artık bunu nerede görsem uzaklaşıyorum, kapıma gelenle aynı fikirlere sahipsin.

Ben her önüme gelenle demedim, bunu uyduran sensin. Her önüme gelenle olsaydı da bunu yargılama hakkına sahip değilsin. Sevişmek de görgüsüzlük değildir. Ben bu insanlardan cinsellik bekliyorum, sevgi duymuyorum onlara karşı. Yani ''mutluluğu başka tenlerde arar'' gibi bir şey söz konusu değil. Gencim ve hayatın tadını çıkarıyorum, birini seversem evlenirim ama şu an değil.

Kendime olan saygımı da sevişmeyle sınırlandıramayacak kadar bilgili ve kültürlüyüm. Seviştim diye saygım yok olmadı.

Fikirlerin yeterince rahatsız etti, daha fazlasını dinleyemeyeceğim. Lafı tekrar hatırlatıyorum ''Cinsel açlığın Afrika'sıdır Türkiye'' Her şeyi cinselliğe bağlamasaydınız, bu konu konuşulmuyor olurdu, doğduğum son derece medeni yerde olduğu gibi. İnan dünyanın çoğu, büyük bir çoğu sizle çok ters düşünüyor.

• Genç kızlık duygularıyla oynamışsın ondan böyle bence diğer ilişkilerini anlat iğrendir kendinden

0|0
    1|0
    • Erkek çocuğun genç kızlık duyguları? Hmm. Diğer ilişkilerimden, ancak senin gibiler iğrenir. Benim de senin gibilerle işim yok zaten ;)

• Senin suçun. Bakir ve tecrübesiz kisilerle iliskiye girmemeliydin

0|0
    0|0
    • Söyleseydi önceden...

• Beni değil, seni kandırmışlar şu durumda

• he he :D

• Genelde kızlar yapardı böyle şeyleri tam tersi bir durum ama ilginç zor kurtulursun zamana bırakman lazım yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
    • Nişanlandım falan dicem artık

• o saf çoçuk bir açılırsa pir açılır valla

0|0
    0|0
  • sevgilim var söylersem senide benide s*ker de bak nasıl kaçıyor :)

0|0
    0|0
  • çocuğa DİREK vermişsin yola ne keza

0|0
    2|0
    • Direk mi vermişim? Sokak direği evet hahaha :D

• ver polise gitsin.

bana da versene :(

0|0
    2|0
    • Ne vereyim? Babayı mı? Olur, zevkle.

• Kızlarımız saf diyodum erkek saf çıkmış bu sefer

0|1
    2|0
    • Hahaha evet ben de ilk kez görüyorum böylesini :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Çocuğun duyguları ile oynamışsın

0|0
    1|0
    • Ne duygusu ya :D Duygusu mu kaldı artık :D

• İkinizde pissiniz ama onunla alay etmen seni daha pis yapıyor kısa ve net!

• Hahahahaha sen çok temizsin, bekaret timsali. Kim bilir kimlerle neler yapmışsındır ''bekaretini bozmadan''. Bu kadar ''PİSSİNİZ'' diye çığırtkanlık yaptığına göre hahaha :D Alay eden de sensin, kendini alay konusu yapıyorsun ;)

• Nişanlandım ya da sözleniyorum peşimi bırak de. Tövbe yarabbim erkeğe bak

0|0
    0|0
    • Hahahahaha ilk kez gördüm ben de böylesini :D

• Evliyim ben bilader de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...