Kendime olan güvenimi kaybettim ben ezik bir kız değildim yardım edin.

Bir erkek iki kız arasında nasıl kalır anlamıyorum.bi tarafta cinsellik yaşadığı bi kız diğer tarafta yaşamadığı.erkek arkadaşım okalar dengesizmişki sonradan duyduğum şeylerle şok oldum.hafatında benden başka 1kız daha varmış benimle her kavgasında ara verelim zaman verelim deyip ayrılıyordu sonra pişman olup geri geliyordu.cinsellik yaşadığı kız da beni biliyormuş kızı öğrendikten sonra face baktım neler neler evlenilecek kızlar eğlendirmediğiniz sürece hiç birşeysiniz işte neymiş çirkini öpmemişler kendini namuslu zannetmiş falan filan.yaklaşık bir ay önce bazı sıkıntılarımdan dolayı üzerine çok gittim adeta yalvarıyordu bana yapma diye sonuç hüsran dayanamıyorum artık zaman ver kafanı dinle bende dinleyim çok kavga ediyoruz dedi ve gitti günde bir kere aradı açmadım sonra aramadı sonra ben aradım kaçıyor benden yalvardım adeta birdaha yapmam diye ağladım sızlandım beni sevmiyorsun dedim bağırdı çağırdı kendi düşüncelerini onaylatmaya çalışma ne düşünüyorsan düşün dedi nasıl bağırdı aşağıladı anlatamam bende bunlara gerek yok aramam birdaha dedim ve kapadım sonra aradı psikolojim bozuk kırmak iStemiyorum dedi suratına kapadım bi daha aramadı dünden beri.o kızın facene baktım mutluluk aşk bütün güzel yazılar sizce yine onami gitti.ne yapmalıyımmm

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• böyle birinden hayır gelmeyeceğini anla. ve sen anlattığına ve benim anladığıma göre düzgün birisin. sen onu bırak hem Allah insana kendisine yakışan bi eş verir. sende önceden onun yaptıklarını yapmadıysan siz olamazsınız. çünkü Hakkın adaleti ayrıdır. mesela şöyle düşün bakir olmayan hiiiç bir kimse bakire biriyle evlenemez. sen ne yaptıysan ilerde eşinde onu yapmış olacak. sen dediğim gibi onu si.tir et. öyle şerefsizler var işte yakında onun da kardeşiyle cinsellik yaşan çook kişi olur. neyse uzatmayayım boşver unutmaya çalış. ama unutacam diye bi hata yapma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya madem onunla birlikte neden bu kadar kafa yoruyorsun ki cek üstüne cizgiyi önüne bak hayat devam ediyor.Bu kadar üzülmeye ne gerek var.

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok o seni cinsellik yaşadığı kadın için terketmiş eğer dönse de değişen bişey olmayacak ::::: sen onu o şekilde kabul edecekmisin? kabul edersen herzaman seni başkaları için terkedecek, bilecek ki her döndüğünde kabul görecek. Aramasını bekleme sen de başkasını bul olsun bitsin :::::

0|0
    0|0
  • cinselliği keşfetme düşüncesi var içinde bence. onun için ona gidiyor ama senide seviyor onun için dayanamayıp geri geliyor. sana cinsellik yaşa diyemem ama sorun buradan kaynaklanıyor. bir süre ayrı kalın bence. bir laf vardır. kadına doymuş erkeğin tadından yenmez diye.

0|0
    0|0
    • Bana bağırıp çağırmalarından dolayı nefret ettigini düşünüyorum:(

• yapacak bir şeyin yok.o zevki sefayı seçmiş.sadakati değil.ezik olacak bir durumda yok.

0|0
    0|0
    • Neden bu sekilde oluyor peki zevk Sefa bir yere kadar değilmi :(

• Zevk Sefa bir yere kadar değilmi:(

• bazı insanlar kaşarlardan hoşlanıyorlar işte.o çocuk seni hak etmemiş.bence böyle bak bu duruma.üzme kendini.

• o zaman sil baştan alıcan tekrar sıfırdan kurucan herşeyi

0|0
    0|0
  • acı ama gerçek mükemmel bi yedek yapmış seni hep böyle adamlar sevilir zaten onu arkanda bırak bidahada dönüp bakma arkana

0|0
    0|0
  • erkek milleti iste :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilin senlen ve öncesiyle düşünüyor , tezat değil mi bu

0|0
    0|0
    • Bu kızla benden sonra başlamışlar o beni biliyormuş ama ben onu sonradan öğrendim bı kız bı kıza bunu nasıl yapar:(

• senlen beraberken başka biri çok yazık ya , birde cinsel birleşme olmuş , ayrıl ondan bırak

Yükleniyor...