Kızlar, Kızlar sorum size. Bikini bölgesini sir ağdayla?

Bikini bölgemi sir ağdayla aldırmayı düşünüyorum. Normalde ben eldiven kullanıyorum. İlk yaptığım zamanlar canım müthiş yandı ama sonralarda alıştı ve şu an müthiş azaldı. Ama bu sefer uğraşmak istemiyorum. Sir ağdadan sonra ne zaman uzamaya başlıyo. Yani yarın aldırsam 2 güne çıkar mı hafiften yoksa temiz mi olur hâlâ ?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Temız kalır 1 hafta falan ama kanar yapma bence

0|0
    0|0
    • Neyi yapma. Sir ağda mı kanatır anlamadım.

• Sen hangi yöntemi kullanıyosun.

• Eldıven ben sureklı bır ara agda yapıyım dedım ruhumu teslık edıyordum nerdeyse

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağdayla alınca daha pürüzsüz oluyor, bence dene bir. Zaten bacak almak gibi düşün, 1 ayda falan anca çıkar

0|0
    0|0
    • Çok eskiden tatile gitmeden önce bir kere sir ağda yaptırdım onda da hiç canım acımadı. Ama unuttum tabi o zaman ne kadar sürede uzadığını. Tamamdır yarın gidiyim o zaman. Teşekkür ederim.😊

• Ben makine ile aldım. 3 hafta sonra çıkmaya başladı. Ama kökleri yara oldu.

0|0
    0|0
  • 1 ay cikmiyor ben sir ağda yapiyorum tavsiye de ederim ama kuaföre falan gitme kendin yap mikropsuz bir sekilde eger kokluyse bir sure yaptiktan sonra azalmaya baslar 1 ay cikmaz iste kizlar size de diyorum sakin jilet vurmayın sicriyor kesinlikle sir agdayi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Hayatımda hiç jilet vurmadım allahtan. Tamamdır teşekkür ederim tavsiyen için.😊

• Rica ederim ne demek 😊

• eldivenle nasıl alıyorsunuz tek tek canınız nasıl yanar yaaaa

0|0
    0|0
    • Tek tek değil ki bir çekişte bir bölgem tamamen tertemiz oluyo. Birden çok daha fazlasını aynı anda çekiyorum.

Yükleniyor...