Kızların mastürbasyon yapması. Her kız mastürbasyon yapar mı?

ben yapıyorum 7 yıldır yapıyorum üstelik. 7. sınıftan beri yapıyorum. her erkek mastürbasyon yapar. ama her kız mastürbasyon yaparmı? Yani sormak istediğim özellikle bakire kızların hepsi mastürbasyon yaparmı ? bununla ilgili bir yüzdelik hesap bir istatistik falan varmı ? merak ediyorum. kendimi bu konuda kötü hissetmeye başladım çünkü.

Not: erkek arkadaşın yokmu , biriyle ilişkiye gir falan deme . böyle bişey yapmayı düşünmüyorum çünkü evlenene kadar.

Lütfen düzgün cevaplar verin. LÜTFEN. Çok rica ediyorum.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkek yada her kız şeklinde genelleme yapamazsın mastürbasyon konusunda çünkü bu kişisel bir durum. Evet cinsel arzular ve istek her insanda var bu yüzden insanlar da kendini tatmin etme yoluna gidiyorlar fakat herkese genelleyemeyiz. Yapmayan kızlar var buna emin olabilirsin hatta şaşıracaksın ama yapmayan erkekler de var :) Fakat kendi kendini tatmin etmek utanılacak yada pişmanlık duyulacak bir şey değil, aşırıya kaçmadıkça sağlıklı ve normal hatta. Kendini kötü hissetme boşuna, yani takma bunu uygun aralıklarla uygun sayıda yapmaya devam et, sorun olmayacaktır bu.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• cinsellik bir yaradılış geregi oldugunu hiç bir zaman unutmayın . bu bir iş için degil aynı zamanda keyif ve zevk alınarak beyinden gelen sinyallerle vucudun tetiklenmesi oldugunu hiç bir zaman akıldan cıkarmamak gerekli . o zaman bu duruma emir veren yani vucudu tetikleyen beyin merkezi bu uyarılmayı sonlandır diyebiliyor . neticede . bu duyguları basırabilirisnizde . ama yapıdıgındada bir rahtlama hissediyor insan . yani bir nevi elektirklenmenin vucud dan atılması diyebiliriz . başka yolla bu durumu sonladırmıaycagınız kararada saygı duyulmalı . herkesin tercih nedini kendi kararlarına baglıdır . hergün mast yapmanın . sadece bayanlar için ilerde evliliklerinde . klitoris organzmına cok öenm verdikleri ortaya cıkmıştır yapılan tıbbi araştırmalarda . saglık ve ruhen herhangi bir sakıncasının olmadıgı uzmanlar tarafından acıklanmaktadır .

1|0
    0|0
  • herkes kendi şeyien baksın sizene elalemin mastından arkadaş :))

0|0
    1|0
  • Her insan masturbasyon yapar. Yapmam diyen yalan söyler. Bu insani bir ihtiyaç.

1|0
    0|0
  • yapan kızı ızlemeyı sevrımm :P

0|0
    2|0
  • yanlış anlamadıysam 7. sınıfdan beri yapıyorsun ve 7 yıl oldu. 12 yaşında cinselliğe nasıl merak sardın?

0|0
    0|0
  • Çoğunluğu yapar ihtiyaç sonuçta daha yapmıyorum diyenine rastlamadım

0|0
    0|0
  • herkes yapmaz sanmıyorum. ancak yapan genç kesim çok fazla.

0|0
    0|0
  • her kız yapmıyor

0|0
    2|0
  • Kızların büyük bir yoğunluğu mastürbasyon yapar.Ancak bazılar hiç denemediği için büyük yaşta yaptığında onlara çok ilginç gelir. Ancak alıştıkları zaman mastürbasyon yapmak onlar için zevkli gelir ve yaparlar.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kendini kötü hissedecek hiç bişey yok. Herkesin yaptığı bişeyi yapıyosun. Gidip ilişkiye girmektense bu yolu tercih ediyosun. Kafana takmaya değer bi durum değil. Sen böyle devam et.

3|2
    0|1
  • Emin ol herkes yapar ama hicbiri soz etmez masturbasyon yaptiklarindan erkekler bu konuda cok daha rahat.

1|1
    0|0
  • bende cokkez yaptım bakıreyken ama artık hıc yapmıyorum

1|1
    0|0
  • Yapmayanlarda var henüz o ne diyen

0|1
    0|0
  • çok az yapıyorum irade meselesi biraz , etkilenme tahrik vs, ayda 1 2 en fazla ...

0|0
    0|1
  • Doğal bir eylem. Ne zaman ihtiyacın varsa yap. Bu eylemi de yapmayan yoktur ya da ne yaptığının farkına varamayan vardır.

3|2
    0|2
  • bi saat önce yaptım duş aldıktan sonra bu son bidaha yapmıcam diorum ama yine yapıorum bende kötü hissediom doğrusu

4|6
    0|5
    • yemin ederimki bende az önce duş aldım. bende her defasında yavaş yavaş azaltıp bitircem diyorum ama olmuyo :D:D iyi ya yalnız değilmişim.

• çünkü buna alışınca vajinal seksten zevk alamazmışız diolar ya

• Ayni Problemi bende yasadim. Gencligimde asiri mast yapardim. Sonra reel sexten zevk almamaya basladim. Öyle bir olduki artik esimle sevismektense mast yapmayi tercih eder oldum. Mast biraktim, kendime hakim oldum ve cok düzenli bir sex hayatim oldu. Simdi 3 aydir ayriyiz, ayrilmadan 3 ay öncede dükkanlari kapadik yani 6 aydir sex yok ama bir defa bile mast yapmadim.

• valla ben yapmayan kıza hiç denk gelmedim. itiraf edemeyenine denk geldim XD

1|2
    0|2
    • iyi o zaman :D kendimi kötü hissetmeye başladım yavaş yavaş. acaba ben kötü kızlar kategorisindemi yer alıyorum diye ahahaha

• neeeeeeeeeeee ne kötü kızı kızım ya... bundan doğal bir şey yok XD

• haha saol ya:D

Yükleniyor...