Hayatımdaki değişiklikler... Ne düşünüyorsunuz?

herkezin bir yaşam tarzı vardır ama insan biyerden sonra artık değişiyor hiç değişmiyecem desen yine değişiyorsun ben normalde oyunkolik bir insandım yemek yapardım sürekli oyun oynardım sabah kalk üniversite git gel oyunlara hücum çünkü aşırı seviyordum, okulu bile ektiğim olmuştur oyun için arkadaşlarla gezip dolaşır sohbet ederiz ama ben oyunlarla meşguldum yaşam şeklim bu şekildeydi ama mutluydum kafama fazla birşey takmazdım üniversiteyi bitiremedikten başarısızlıktan sonra oyunlardan ufak ufak bıkmaya başladım yaş olmuş 21 birşeyler yapmam lazım diyorsunuz dedikten sonra insanda bi travma oluyo 2012 in ilk ayında işe girdim masa başı mesleğimle alakalı değil 2-3 ay çalıştım çıkardılar aradan 3 ay geçti hiç sporla alakam yok Fitness e başladım aynı anda almancaya başladım yaklaşık 5 ay sürdü sporuda sevdim Kasım aylarına yakın sporu bırakmaya başladım bir kız gördüm hoşlandım aşık oldum Red cevabı aldım haliyle takıntı yaptım 1-2 ay depresyon bilmem ne ama geçti sayılır unuttum bile..

beni boyutumdan asıl değiştiren '' O '' kız oldu kız aklıma girmeden önce takıntısız bir hayat yaşıyordum ama Red cevabı alınca bazı şeyleride artık ciddiye almaya başladım hayatımla ilgili şuan bilgisayar oyunlarını zorlasalar oynamam o derece bıktım iyikide bıkmışım bu gidişle oyunlardan asla vazgeçemezdim iş felan aramaya başladım ama busefer ortamım azaldı arkadaş çevrem azaldı çünkü yaşadığım yer iyi biyer değil çok arkadaşım oldu ama ya evlendiler yada taşındılar başka şehirlere gittiler sağlam yeni bir ortam lazım çevre..vs arkadaşlarım var 1-2 tane anlaşabildiğim planlı bir hayat için destek olabilecek...hatta beraber bir ev tutup ortaklaşa işte felan çalışıp birşeyler oluşturmaya çalışıyoruz hayata dair.

Evlenmeyi bile düşündüm daha yaşım genç yaşıyacağım çok macera var Herşeyden önce ben şuan Boksla uğraşıyorum hem çalışıp hemde boks yaşamını sürdürmek istiyorum gerçektende bu spor dalında çok büyük işler başarmak istiyorum bunu nekadar anlatsanız bu sporu ne kadar istediğimi ifade edemem belki

ben işte 1 milyar maaş alıyım çocuklarım olsun eşim olsun evim arabam olsun istemiyorum ben bu hayat tarzını istemiyorum

ben daha bi lüks hayat istiyorum çok param olsun sevidğim birisi olsun beni hayatımın sonuna kadar sevecek birisi olsun istiyorum

yaşadığım hayattan oldukça memnunum ama artık birtakım şeyleri bu hayatta kendim inanarak başarmak istiyorum iş aşk kariyer konusunda.2013 yılı benim için iyi bir başlangıç oldu bu sene açık öğretime kayıt yaptırasım var ama en çok Boks yaşamında büyük başarılara imza atmak istiyorum dans etmeyi bilmem biraz çekingenimdir araba kullanmayı sevmem hayatımın esrarengiz değişik bir kısmını size paylaşmak istedim burdaki ortamı da çok beğendim cinsellik hariç facebook tan daha iyi..aklıma geldikçe yazabildiğim kadar yine yazarım..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• soru sormamissin ama bole yazmak insana ii gelio dmi aferin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• soru sormadığın için kaldırabilirler. ve üşenmedim okudum.

aynen insan değişiyor. hatta ben şuan kendimi tanıyamıyorum.

0|0
    0|0
    • :) yalnız onca yazıya karşı evet değişir demek de saçma kaçtı ama neyse. umarım istediklerini yaparsın.

• yalniz cok uzun be kurban

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla mümkünatı yok okumam bunu.

0|0
    0|0
  • Abi böyle uzun yazılara yorumda yazamıyorum.

Ciddi cidi yazmışsın bir şey söylesem küfür edersin yani.

Saygılar abi, hayatındaki değişiklikler seni ileriye hazırlar.

Hayatında başarılar.

0|0
    0|0
  • Bülbüle altın kafes sokmuşlar, abi yanlış iş yapıyonusuz demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...