Söz i, steme olayı olacak yakında fakat ben... faydalı fikirlerinizi ihtiyacım var?

Bir hafta önce istemeye geldiler beni yaşım 20 cocuğu beğendim gayet iyi biri mesleği de iyi. Fakat bir sorunum var. tabi burada çoğu kız söylüyor bunun gibi şeyler neyse sorunum küçükken vajinamla oynayıp galiba kızlığımı yok ettim ve şu an bir yandan içim rahat çünkü kimseyle birlikte olmadım bunu biliyorum Allah şahit zaten buna fakat ne yapcam ne çare bulunur bilemiyorum. gidip diktirsem de onun psikolojisini nasıl taşıyacagim ki? Korkuyorum ya bir yandan huzurluyum evet ama bunu dusununce kahroluyorum bir yol gösterin lütfen Doğrusunu söyle ona da demeyin asla söyleye mem ben bile olsam inanmam güven yok bu devirde :( diktirsem de evlendiği mde bu vicdan yiyip bitirmez mi beni

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Apla şu yaş olayını düzeltsen.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Görücü işini bırak ve seni öyle kabullenebilecek gerçekten sevebileceğin birini bul derim.

Seni bir konuda şanslı gördüm çünkü ben tecavüze uğrayarak kaybettim bakireliğimi. Ve bunu ilerde evleneceğim adama açık bir şekilde anlatmayı düşünüyorum. Anlattığım zaman inanmaz ya da beni o şekilde kabul etmek istemezse zaten ben o kişilikte biriyle olmak istemem ve aşkımdan ölsem de ayrılırım.

Ayrıca vicdanını rahat tut. Böyle bir olay yerine isteyerek biriyle yapmış olsan bile kendini kötü hissetmemelisin.
    Biz kendimizi, evlenene kadar binlercesiyle yatıp, "bakire" kızı namuslu kız diye belirten adamlara saklamak zorunda olan hediye paketleri değiliz. Bu toplum bunu kabullenmeli artık.

2|1
    0|0
    • Ya kötü hissediyorum bilmiyorum belki de korktuğumdan bende bilmiyorum offfff offf napcan bilmiyorum ki ben bozdum ve diktirsem lazım para bulurum sıkıntı değil de ben bunu kaldiramiyorum dusunsene kızlik ameliyatı olcam otomatikman kendimi suçlu hissediyorum yaaa psikolojim bozulur sa dayanamayıp birine anlatmak istiyorum hatta intiharı bile düşündüm

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence önce muayene ol.

0|0
    0|0
  • Kızım neyin vicdanını yapıyorsun? Başka biriyle ilişkiye girmedim diyorsun sen kendine inanmıyorsun ki karşındaki nasıl inansın sana :D

0|1
    0|0
    • Çok zor bu durum psikolojik men

• Gerçeği anlat en azından vicdanın rahat olur.

0|0
    0|0
  • diktir, neden vıcdan yapasın ıcın rahat degıl mı kendınle celısıcek bı durum yok sonucta yalan söylemıyosun bısey yapmıyosun

0|0
    0|0
    • Evet ama bir yandan öyle dusunuyorum bir yandan da bu durumda olduğum için isyan edip kendi kendimi yiyiyorum psikolojik bozuluyor üzülüyorum

• ilk başta kontrol ettir doktorda dikmek ise pahalı bir ameliyat diye biliyorum ama bunun hesabını nasıl verirsin öteki tarafta onu bilmem işte

0|0
    0|0
    • Bisey yapmadım ki kimseyle niye hesap vereyim ki kendim bozdum iste

• Ve kendimi suçlayıp kendi kendimi yiyiyorum zaten ve üzülüyorum

• Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Uzmanlar oynamayin şeyinizle diye uyariyolar ama dinleyen kim.

0|0
    0|0
  • diktirmek tek çare.

0|0
    0|0
    • pardon yaşın 20 diye atmışın oysa 45 ten büyükmüş dikmezler çünkü hymen stabilizasyon sorunun vardır yaş 50 belkide. ben seni genç kız zannettim yyaşını sonradan gördüm intörn doktorum sanmıyorum dilebileceğini kimse uğraşmaz genç kız olsan 15 dk lık operasyondur ben bile dikerim ama 45 üstü yaş çok uğraştırır

• yaşın 21 mi o nası oluyor neden 45 üstü ne böyle

• Öyle yaptım işte

• bence daha iyi böyle :)

0|0
    0|0
  • meslegi iyiyse zaten bunu pek sorun edecegini sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • inanmaz ki söylersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biriyle birlikte olmadıysan vicdanını rahatsız edecek bir durum yok. Çocukken böyle bir hata yapmış olabilirsin bilmesi gerekmiyor. Hem daha bekaretinin gidip gitmediğinden bile emin değilsin git bir muayene ol. Eğer gitmişse de diktir. Eğer söylersen sana inanmayacak ve bir ömür içinde kuşku olacaktır.

0|0
    0|0
  • yerinde olsam diktirirdim aranızda sorun olur bu ileriki zamanlarda , çünkü erkekler buna inanmak istemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...