Avrupa'da eşcinsellik oranı Türkiye'ye göre daha mı fazla? yoksa orada ifade özgürlüğü mü var?

avrupada eşcinsellik oranı Türkiyeye göre daha mı fazla ?yoksa orada ifade özgürlüğümü var?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Onlar rahatlar çünkü orda herkes ahlaksız olduğu için herşey normal görülüyor daha çocuklar reşit olmadan cinselliğe giriyorlar ee eşcinsellikte çok normal karşılanıyor.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Avrupada oldugu kadar turkiyede de var. Ama dedigin gibi ifade ozgurlugu. Soru bile actim hayir kime ne?

3|2
    1|0
  • Eşcinsellik sapıklıktır.

0|1
    2|0
  • eşcinsel misin ?

0|0
    3|1
    • hayır tabikide.

• bizim okuldaki hoca ingilterede ki eşcinsellik oranı %78 dedi millet sapıtmış falan dedi ben inanmadım çok yüksek bir rakam diye düşündüm ondan sordum

• tamam :)

• kesinlikle ifade özgürlüğü ve düşünce özgürlüğü

2|0
    0|0
  • Türkiye'de bir erkek homoseksüelim derse, o adam kınanır hatta öldürülür bile.

Türkiye'deki gay cinayeti link

Bu linkteki videolardan da bu ülkede homoseksüel olduğunu itiraf eden insanların başına gelenleri izleyebilirsiniz link

Bu örnekler hiçbir şey... ABD'deyken pek çok Türk ve orta doğulu homoseksüel gördüm, kendi ülkelerindeki baskılardan kaçmışlardı.

Avrupa ise cinsel özgürlük anlamında en ileri seviyededir... Amsterdam'daki gaylerin büyük çoğunluğu da farklı ülkelerden gelmiş insanlardır.

2|2
    1|0
  • Hani istatistik olarak bilemedim şimdi ama ifade özgürlüğü cepte.. Eminim çevre faktörü olmasa bizde özgürce ben homoyum, biyim diyebilecek çok insan vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• daha fazla avrupada... genişler çünkü insanlar rahatlar

0|1
    0|0
  • türkiye de eşclnsellil çoktur

0|0
    0|1
  • ifade özgürlüğü açık ve net cevap bu

1|0
    0|0