13-14 cm penis boyu?

Boyum 180 ama penis boyum 13cm.13-14 cm penis boyu azmı sizce?

Güncellemeler:
Sorum saçma biliyorm 24 saat sonra kaldırcam soruyu lanet olsn.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin ortalaması bu, kabullen ve 16 üstü yazanların %99'un salladığını kabul et artık... Konu coğrafya ırk vesaire iken boyun ha 160 olmuş ha 190, penis boyunu vücudun uzunluğu ile bu kadar doğru orantılı değil
    13 yerine 14,5 olsa yatakta canavara dönüşmeyecektin sonuçta, Tek eşliliği de savunuyorsan hiiiç tasa yapılacak bir durum yok..

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yoo iyi daha nolsun..

0|1
    0|0
  • Erkeklerde ideal değil mi?

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ki ideal boy 170 benim boyum 181 ama penis boyum niye ortalamanın üzerinde değil..

• :D :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim 185 boy 17cm ama snnki kötü değil . Hatta ideal. Keşke bnmde 13 14 olsa. O 2 3 santimlik fark bazı kızlarda can yakıyor. Spora başladıktan sonra testesteron arttıran ürünler kullandım ve buyudu ilk sevindim sonra işin gercek yüzünü öğrenince üzüldüm. Bide söyle bir durum var. Bazı kızlarda fitil oluyor hamilekalmamak için ve onun dışa dogru uzanan bir ipi var. Bir kız arkadaşımda ondan vardı. Ucu ipe değiyodu hem pipim kanıyordu. Canım yanıyordu. Ve 17cm falan sağlıklı en buyuk penistir bnce buyuk penis eger doğurmamış kadın ise can yakar doğurmuş olanlarda bişi olmuyor bir tek orda işe yarıyor. Tüm tecrubemi aktardım adfasdaffff. Bide o 19 20 25 cm diyenlere inanma öyle bir ihtimal yok ancak sakat doğması lazım ondada pipiye kan basıncı yeterli gelmediği için erekte olmaz. Zaten milyonda bir olur bu :) p*rno filmdekilerdede pipiler yere bakar kakksada üst kısmındaki kasları kestiriyorlar kökünün böylece dışa cıkıyor pipi onlarında uzun değil estetik sdece :) seninki ideal panpa sakın boş kuruntu yapma. Git bir kızda dene gör bana yaz :)

0|0
    0|0
    • Ahahah ne tecrüben varmış öyle senin ya :D Eyw sağolasın... İdealse iyi ya sıkıntı yok. Bnde spor yapıyorum da protein tozu kullancam. Sporda istemsizce testosteron artımı oluyor zaten. Hem boyu değil işlevi demişler :D

• Yaw nese abi bak öyle biş yok. Rahat ol. Hadi ii günler :)

• Eyw sağolasın :D

• normal

0|0
    0|0
  • hayır normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...