Kendisine saygısı olmayan pis kokulu bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizin kanayan yaralarından birisi de budur. Terörden bile tehlikeli olan bu vuku eğer önlem alınmaz ise bir çok yuvaların yıkılmasına, ailelerin oluşmamasına neden olacaktır.

Şincik konunun detayına girecek olursak öncelikle hemen hemen çoğu yerde karşılaştığım bir durum. Parfüm oruç bozar, adetliyken yıkanırsan içine su kaçar, fazla saç yıkamak kelliğe neden olur gibi düşünceleri kendilerine yol eylemiş olan dişi ırkıdır bunlar.. Yahu sen bir bayansın eşek kadar olmuşsun tamam insan gün içinde terler eyvallah ta sabahın köründe ölü balık gibi kokuyorsan bu senin ayıbındır insan bir dikkat eder. Ondan sonra ben neden evde kaldım. Ayrıca iktidarsızlığın temel nedenlerinden birisidir. Var dostlar böyle bayanlar sayıları da iyice artmaya başladı.

Not: Erkeklerde böyle falan filan diye yazmayın ıslak odunu yersiniz benim vurgulamak istediğim konu bir bayana yakışmadığı biz sizleri kekik kokusuyla, gül kokusuyla hatırlamak istiyoruz...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bu iğrenç durumun gerçekten kocaman bi sorun olduğuna malesef katılıyorum yalnız bu sadece bayanların değil genel olarak ülkemizdeki insanların en büyük sorunlarından biri avrupada uzun süre yaşadım ve adamların teri bile temiz kokuyo diyebilirim hergün duş alıyolar çünkü ve bence olması gereken de budur en azından ben öyle yapıyorum.. türkiyeye geldim otobüslerde birazcık kalabalık olunca hemen pis kokuyo hele ramazan ayında biriyle konuşmak işkence! iğrenç ben kokulara karşı çok duyarlıyımdır ve böyle insanlarla ciddi anlamda iletişimi keserim.. ha bi de leş gibi kokup üstüne parfüm sıkan kızlar var o konuya değinmek bile midemi bulandırıyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimse kötü kokmak istemez; hele sular şarıl şarıl akarken. sen denk gelmişsen de inan o kadınlar senden daha cok rahatsız oluyordur o an!

0|0
    0|0
    • gerçekten söylemeliyim ki sular şarıl şarıl akarken ve hava hasta olmycak kadar sıcakken ayda 1 kere banyo yapan kızlar gördüm neden diye sormuştum "aman kim görüyo" demişlerdi

• 1 ayda insan pirelenir be!

• bizde erkeklerin odun kokularından sıkıldık ya... aslında hemcinslerim olarak bazılarında var bu durum kadın güzel kokmalı temiz olmalı ya sadece erkek için yapmamalı kendini seviyorsa saygısı varsa yapsın salmasın

0|0
    0|0
  • Bunlar anaysa dağ bayır demeden çalışan kekik kokulu analar nerde?:(

1|0
    0|0
  • haha sondaki nota bayıldım belirtmeliyim. size katılıyorum. klasik olucak belki ama en başta insanın kendine saygısıdır. kadın erkek değil ikisinde de hoş değil belirmeliyim yinede ama neden bilmiyorum sanırım erkeklerde daha bir kaldırılabilir oluyor. bir kadın olarak hem cinsimde böyle birşeyi ben de kaldıramıyorum, yakıştıramıyorum.. yapmayın etmeyin a dostlar diyorum

0|1
    0|0
  • valla heryerde var ole pis kadinlar annemin is yerinde bi kadin les gibi kokuyomus solemis bile kadina hala ole bide benm sinif arkadasif vardi oda adetliyken dus almiodu salakmi ne simdi evli umarim temizligine dikkat ediodur yoksa kocasi bosar :D nefret ediom pis insanlardan yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet ereksiyon olmamı engelleyecek kadar kötü kokan bir kadınla seks girişimim olmuştu, hayır dışarıdan bakıldığında da gayet alımlı bakımlı bir kadın gibi duruyordu, niye soyununca böyle oldu anlamadım, bir daha da buluşmadım zaten

0|0
    0|0
  • Dostum sen nasıl bir ortamda yaşıyorsun merak ettim açıkcası :))

Yani bu inkar edilemez bir gerçek kadınlar erkeklerden 100 kat daha temizdir yani :))

0|0
    0|0
  • Onlar tüüü kaka ...Harbi yıkanın*ya bu nedir ... üffff

0|0
    0|0
Yükleniyor...