Bakire kızların vajinası otomatikman dar mı oluyor?

Kiz kiza oturup düsünüyordukta, erkekler arkadan vermeyi cok seviyor gibi bi durum var.. Bunun arka deligin dar olmasindan kaynaklandigini düsünerek bu soru geldi aklimiza. Evet, cok güzel sohbet konularimiz var :D

0|3
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• hiç açılmadığı için dar olur. ama bekaret bittimi bollaşır. aslında bollaşma değil gerçek konumuna oturur. bollaşmaya sebep yaş ilerlemesi daha çok da doğum dur. erkeklerin ters ilişkideki merakı ise hem dar oluşundan hemde yasğa karşı ilgiden.

kadının yapacağı şey şu. vajina daraltmek için yapıalacak egzersizleri yapmak. ilişki anında da erkekle aynı tempoda sıkıp bırakmak. sanki yeni bekareti bozuluyor gibi daracık bir vajina ile sevişmiş olur erkek

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• evet otomatikman dar oluyor, kurulum paketinde eğer bakirelik ayarını "on" konumuna getirdiysen öyle install ediyor

2|2
    0|0
    • hahaha :D ya dalga gecmeyin :D

• aktif bir cinsel hayatı olan kadınlarda tabi ki genişleme olabiliyor, normal birşey bu, seksi bırakırsa da zamanla eski haline döner, bir bakireninki de tabi ki dar olur, benim gözlermlerim bu kadar, bana bu fırsatı verdiğin için de ayrıca teşekkür ederim :)

• Hihi :D biz tsk ederiz

• ''erkekler arkadan vermeyi cok seviyor gibi bi durum var.''

Ben bu erkeklere dahil değilim.

4|2
    0|0
  • tabi ki dardır buda sorumu :) şey gibi düşün mesela ayakkabı alırsın önce dardır sürekli ayağını sokup cıkartırsın zamanla acılır genışler anladın mı :))

1|0
    0|0
  • dısarda görünen üzerinden hareket ergenlerin yanılgısı.

0|0
    0|0
  • erkekler arkadan vermeyi cok seviyor derken yapmasını seviyor yani dar oldugu içinde dusunen vr ama o pozisyonu sevipte yapmak isteyende oluyor ve ordan da zevk alınabiliyor her kız yok desede

0|0
    0|0
    • Ama arkadan ön delige vermekte ozmn ayni zevki vermeli ?

• oda verir tabiki her insanda arka deliğe yapmayabilirde kişiye göre değişir sınırsız olmakla alakalı birsey birazda bdsm gibi

• yok ya alakası yok. herkesin bir standardı var, ve sadece doğumda genişler. ancak sürekli kalın penisle yaparsan vajinanın sex anında aşırı esnemesi vucudunda reflex haline dönüşebilir. arkadan yapmayı sevenler gay :p

1|0
    0|0
  • Göreceli bir kavram. Bu senin vücut yapınla boyunla posunla da alakalı. 1.50 boyunda 40 kg bir kızsan 1.70 üzerinde erkekler için her zaman dar gelir. Erkeğin penisi çok kalınsa doğum yapmamış bir kadınsan her zaman dardır.

0|0
    0|0
  • o her zaman dar kullanmasını bilirsen

1|0
    0|0
  • Temel ısrar eder Safinaz'a 'n'oolursun bir kere arkadan ver' diye. Safinaz kabul etmez tabi. Bir kaç ısrardan sonra kabul etmiş ve iş olmuş. Temel sonra sus pus kalmış günler geçiyor tek kelime çıkmıyor ağzından. Sonra Safinaz'ın 'niye konuşmuyorsun' diye ısrarlı sorularından bıkar ve 'ben g*t verenlerle konuşmam' der. :)

0|0
    3|0
  • Yoo kızlarda cok kalın ciss yapabıliyor.

0|0
    0|0
  • tabi fabrika çıkışı öyle onların.

0|0
    1|0
  • Erkekler arkadan vermeyi seviyor derken?

2|1
    0|0
  • bakire olmuş, olmamış degişen bir şey olmaz . delik hep aynı delik çalışan demir pas tutmaz dahada kaslar gelişir . sıkılaşır sadece normal doğum olursa genişleme olabiliyor ..

0|0
    0|0
  • tabiki çok ilişkiye giren birinden daha dar olur ama arkası kullanılmıyo diye erkekler orayı kullanmak ister ben tercih etmem ama önemli olan sevişen kızın işlemi darlık hikaye ya

0|0
    0|0
  • bu yaşta bu soru.çok ilginç!

0|0
    0|0
    • sebep? daha bakireysek nerden bilelim ?

• bakire olmakla bilgili olmak aynı şey değilki.bilgili olmakta tecrübe demek değil.bakire olabilirsiniz ama bazı şeyleri çoktan duymuş olmanız gerekirdi.yaşını çok merak ettim şuan

• 21

Demek ki bilmiyormuşuz

• otomatikmen derken? evet bakire kızların vajinaları doğuştan dar oluyor ve ilişkiye girdikçe genişliyor :))

0|0
    0|0
  • şanzımana baktırmak lazım, önce kanala çekecen kutuyu yağına suyuna bakılacak... bunun otomatik , yarı otomatikle alakası yok... herşey kutunun arkasında gizli !

0|0
    0|0
  • alakası yok. tamamen yapısal bi durum.

1|0
    0|0
  • dar biraz daha

0|0
    0|0
  • dar ve dudakları cok sıkıdır..:)

0|0
    0|0
  • evett genelde dardır

0|0
    0|0
  • tabiyki dar olur.ve dar olanlar makbuldür.

0|0
    0|0
  • hayır tabi ki :D şeyine anormal bir şeyler sokmadıysan :D genetik olarak belirlenir =)

0|0
    0|0
  • aç bak kızım sende yok mu :D

0|0
    0|0
    • Ya varda, ne bilim daha hic cinsel iliski yasamadik :D bilmiyoruz yani :D

• Sen kız değilmisin :S kızsan bilmiyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende öyle düşünüyordum ama. her girdiğinde off çok dar çok güzel diyor demek değişmiyor :D

1|1
    0|0
    • haha :D ozmn sorun yok :D

• bu kızı tek geçiyorum bu alemde, elimden gelse heykelini dikicem:))

• yani dar olsun bi zahmet

1|1
    0|0
  • Hooop dur yoksa bizim yan odadaki zilliler siz misiniz ?

0|5
    1|1
Yükleniyor...